Diskuse na téma Co podniknout na jeho jmeniny?

čaute lidi můj drahý bude mít svátek, v naší rodině takové věci neslavíme,ale u nich ano.Tak chci najít nějaký kompromis, něco, co bychom mohli držet každý rok. Máte nějaký nápad?

Dianadia 26.09.2022

Já pro něj nachystala romantický večer a koupila jsem masážní olejíčky a hračky aby to bylo opravdu nezapomenutelný, koukněte na https://e-kondomy.cz/

Vanda Dianadia 27.09.2022

Noo to zní dobře, jaký ty masážní oleje ti přijdou nej?

Dianadia Dianadia 29.09.2022

Ty zahřívací jsou super, třeba karamelový úúžasně voní :)

Marie 30.11.2021

co takhle zajít na únikovku? To by byl aspon zážitek :-)

Marcela Marie 27.12.2021

to je super nápad:-) Já byla jednou na brainfaq :-)

Mery 21.11.2018

co mu dát speciální dárek ve formě striptyzu a na sobě mít jenom krásné krajkové prádlo, bodyčko, košilku?

Laugher 28.01.2017

Možná nějaký výlet nebo mu koupit něco s elektroniky

Andy 16.11.2015

nebo nějaký originální dárek :-). tohle je stránka, kde když koupíš něco, peníze jdou na zdravotně postižené, a některé dárky jsou dobré hlavne ty zážitkové http://www.srdcervaci.cz/

Teuna Andy 24.11.2015

Mrkám na to a zážitkové jsou fakt originální...

Tichavka Teuna 26.11.2015

Ahojky, opravdu originální dárek k jmeninám spojený i se zážitkem je jistě dokonalý hravý sex. Pomocí sexuálních pomůcek a třeba i lubrikačnímu gelu partnera jistě potěšíte a odvedete od starostí běžného života.

Janka 31.03.2015

My byly v divadlo Studio dva na představení Sex pro pokročilé, doporučuju, je to supr představení

Monika Janka 09.05.2015

jéé, tohle divadlo znám, tam hraje Bob Klepl, je boží! <3 Těším se na Smolíkovi! ;-)

Eva Monika 30.06.2015

Vyrážím v pátek na Letní scénu Vyšehrad na Kutloch, představení pod širým nebem jsou super! A navíc snové obsazení <3

Kika 22.03.2015

Já jsem byla s mužem na jeho svátek na autosalonu v Ženevě byl spokojen, vstupenky jsem sehnala přes zkustotaky.cz

Lenina 23.02.2015

my jsme byli nafotit společné fotky, abychom si je mohli dát do bytu. Plánovali jsme to dýl, ale až na jeho svátek jsme šli

lenka30 28.02.2013

Tak si udělějte společně hezký den, něco určitě vymyslíš, kdo jinej by měl vědět, co má rád než ty

Gábina lenka30 02.01.2014

Ahoj, to u nás se zase nikdy neslavil nijak první Máj a u přítelovy rodiny ano, tak místo dárečků chodíme každý rok odpoledne na prochajdu, pak do naší oblíbené restaurace Lavička, dobře se nadlábneme a pak si doma pustíme film a uděláme popcorn.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

188 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:41
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat