Diskuse na téma Thermomix - máte? znáte?

Dobrý den všem kuchtičkám a milovnicím zdravého životního stylu. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s multifunkčním přístrojem Thermomix? Zahlédla jsem ho na internetu a docela mě zaujal, protože se opravdu zdá, jak tam popisovala v diskusi jedna majitelka, že "neusmaží řízek, ale jinak udělá v kuchyni úplně všechno" :-D Tak by mě zajímaly vaše zkušenosti. Uvažuji o něm... díky

Tak se musím pochlubit, že nejen já si oblíbila náš Termáček, ale jednou mi pomáhal v kuchyni můj chlap a chytil ho taky. A to do té doby byl svátek, když se objevil v kuchyni :-D ale teď mi sám od sebe pomáhá a dokonce mi občas připraví i nějaké to překvapení. O víkendu mě třeba odrovnal výbornými domácími loupáčky <3 Zajímalo by mě, jestli je to u vás podobné? Zkusili si vaši chlapi tuhle "hračku"?

donatela mellissinka 27.07.2018

Hezky! Tak tohle je už o level výš než můj chlap :-O zatím mi jen začal pomáhat.. sám nic nepřipraví, ale i to už oceňuji ;-) snad se někdy dopracuje ale i tam. Zjistila jsem, že od Thermomixu vyšly dvě kuchařky. Přemýšlím, že si je pořídím. Nemáte je některá už doma? Zajímalo by mě, jestli jsou tam zajímavé a taky nové recepty?

Já si Termáček přeji k Vánocům, tak doufám, že mi přání moji ježíšci splní ;-) už jsem si o něm načetla spoustu informací i jsem ho již několikrát zkoušela. Nemůžu se už dočkat. Rozmýšlela jsem podle recenzí, zda do něj jít nebo pořídit něco levnějšího, ale musím říct, že jsem se jen utvrdila v tom, že se to vyplatí. Kvalitní materiály, drží to desítky let, navíc integrované recepty!!! *11*

DitaMee mellissinka 22.12.2017

Jé to je hezké ;-) držím palce ať Ježíšek přinese!! Určitě se máš na co těšit, my si ho pořídili s rodinou právě o minulých Vánocích. A od té doby už si vaření a pečení bez něj asi neumím představit. Postupně jsem i rozdala ostatní spotřebiče kámoškám, protože už prostě nebyly potřeba a zbytečně zabíraily místo *11*

mellissinka DitaMee 29.01.2018

Moje největší touha se splnila! ;-) od Vánoc vařím jak šílená. Všude jsem četla, že když si do domácnosti pořídíš Termáček, vaření ti už nezabere tolik času. Mě to ale teď tak baví, že vařím ještě častěji :-D :-D Je i fajn, že člověk vyzkouší recepty, které by ho předtím ani nenapadly.

Mona 28.11.2017

Já si pořídila Termáček teprve nedávno. Ještě tedy nemám vyzkoušeno moc receptů. Chtěla bych vyzkoušet i něco zajímavého, něco, na co bych si bez něj netroufla. Máte nějaké speciální recepty? ;-) známá říkala, že se s tím dá kouzlit :-)

Anitas 31.10.2017

Mě strašně na Termáči baví, jaké různorodé recepty se s ním dají připravit. Hlavně je fajn, že si je díky cookidoo nemusím pamatovat nebo sepisovat na papírky, které stejně vždycky ztratím XD a nebo skladovat stohy kuchařek. A to, že je to kvalitní výrobek, už snad ani nemusím zmiňovat ;-)XD

PM 29.09.2017

Termáč je za mě rozhodně jeden z nej pomocníků v domácnosti. Vítám hlavně to, že se díky němu manžel trochu osamostatnil *1* *11* už nečeká, až mu něco uvařím, ale když má hlad a já nemám čas.. sám jde a připraví jídlo pro sebe i pro mě! XD s TM to právě zvládne i on, a to měl problém si "namazat i chleba"

Pepkasis 26.08.2017

Neřekla bych, že je podezřelé, že se neprodává v obchodě, ale jen přes jejich obchodníky. Takovouhle věc bych si nechtěla kupovat v obchodě, kde mi k tomu nekvalifikovaný prodejce (a že je jich v elektru plno) nic neřekne. Přijdou až domů, tak v tom nevidím problém ;-) doma ho máme už plno let, myslím, že není asi problém si ho koupit z druhé ruky... opravdu vydrží x let v supr stavu, ale zas opravdu záleží, od koho to kupuješ :-/ myslím, že se vyplatí spíš koupit nový, jde koupit na splátky bez navýšení, a to se vyplatí XD ;-)

Panda 21.02.2017

přístroj mají rodiče - starší typ- a moc se mi líbí, chtěla si ho pořídt taky, ale odrazuje mě ta cena a je "podezřelé", že se neprodává klasicky v obchodě, ale jen dealersky... myslíte, že je dobrý nápad koupit už použitý? nebo tam můžou být opotřebené nože a tak?

Danka 22.01.2017

je super, ale ta cena... jakožto dítě si ještě pamatuji, že pořádali i vařící dny různě po republice a lidi tam rozdávali svoje recepty a finty... bylo to fajn :-)

Laugher 07.01.2017

Thermomix máme doma a udělá úplně vše, takže určitě doporučuji

Radka 19.12.2016

mají ho rodiče už několik let, za tu dobu žádná porucha, ale oni v něm moc nevaří... perfektní je na sekání a drcení, vymíchávání těsta... ale tuto službu udělají i levnější potřebiče....nevím co je na tom tak drahé

Jitka 22.11.2016

ahoj, tak je pravda, že se na něm dá dělat skoro všechno, třeba vařit polévku a zároveň dusit na páře rybu, my v něm často necháváme vymíchat těsto nebo je prima na marmelády, úžasně seká a krájí... tuto službu ale udělá spousta jiných a levnějších spotřebičů, jedinou výhodou je místo, tenhle je jeden a umí všechno... dlouho jsme uvažovali, jestli tolik investovat, ale vyplatilo se!

janca 24.10.2013

Máte holky už někdo zkušenosti s tím novým časopisem Moje šťastná hvězda? Já na něj dnes narazila v kanclu a musím říct že fakt dobrý.

Alena janca 28.10.2013

Mám Thermomix 15 let a až teď jsem musela zainvestovat 5.000 do nových nožů..ale už to není ono...15 let denodenní používání se někde projeví...takže starý prodávám na součástky a kupuju nový

Denisa 03.09.2013

My ho máme doma už 15 let a je úžasný...Všechny potraviny naházíme do mixeru a podle nastavení-mixuje/naseká/namele/uvaří/ušlehá...všechno udělá...Opravdu se nám vyplatilo do něho investovat...Jsme nadmíru spokojeni...

Věrka Denisa 27.09.2013

Přesně tak... Já Thermomix také mám už dlouho a musím potvrdit, že je to ideální pomocník pro rodinu, nebo když vaříte pro návštěvy. Oceňuji, že když přijdu z práce a návštěva má dorazit za hodinu po mě, tak si nemusím vybírat, jestli je menší zlo mít doma nepořádek, nebo neuvařeno a dodělávat vše před hosty. Takhle si všechno "naházím" do Thermomixu, v mezičase uklidím a můžu se věnovat hostům ;) Navíc ušetřím hromadu ušpiněného nádobí a moje jídlo se nikdy nepřipálí, nepřevaří, ani nedovaří :-D

KuchtičkaMája Věrka 16.10.2013

My máme Thermomix doma už asi 2 roky, dostali jsme ho svatebním darem a nedám na něj dopustit, je to moje pravá ruka. Vozíme ho i na chalupu, když jedeme na déle, než třeba na týden a vaříme v něm všechno i zaděláváme těsto. Doporučuji vyzkoušet, na stránkách si můžete objednat i předváděcí akci ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat