Diskuse na téma Slevy na módu (oblečení, boty, doplňky)

Nevíte kde bych je našla pohromadě? Přece jen občas se najdou kousky za pěkné ceny.

Sandriskaa 29.01.2024

Koukněte na outlet na Baagl.cz. Sháněla jsem kvalitní batoh pro dceru do školy a tady mají za výhodné ceny a kvalita je top.

Pavla 29.01.2023

Já ráda chodím ve Vysočanech do galerie Harfa, s jejich aplikací mám často suprový slevy :-)

Michaela Pavla 30.01.2023

Taky už jsem si jí stáhla a hned jsem dostala body :)

Pavla Pavla 31.01.2023

No vidíš, mně přijde že se to opravdu vyplatí zvlášť když tam chodí někdo tak často jako já :-D

Alena 29.06.2022

Sdílejte oblíbený obchody v Praze :)

Michaela Alena 30.06.2022

Já moc ráda chodím do https://www.galerieharfa.cz/ je tam spousta super obchodů, výborný jídlo a celkově příjemný a čistý prostředí :)

Alena Alena 27.07.2022

Tak jsme tam byli a super, určitě se tam ještě vrátíme :)

Tana 21.01.2021

Objevila jsem teď skvělý e-shop s opravdu stylovou pánskou modou, tak doporučuju kouknout – Brandit-store. Hledala jsem něco pro přítele a nikde se mi nic moc nelíbílo a tohle je přesně jeho styl, mají dobré ceny a všechno co jsem objednala mu skvěle sedí.

Laugher 21.01.2017

Když jsou slevy na módu, tak jdeme většinou vždy nakupovat

Květa 16.01.2017

Pokud chcete doporučení na server se slevama na bytové doplňky, tak já často něco v akci najdu na www.designoutlet.cz. Zvláště teď po svátkách, tam mají zajímavé ceny. Děti ocení dětský nábytek do pokojíčku.

Aneta 16.01.2017

Holky, nevíte o nějakém obchodě, kde se dají koupit kvalitní trička vhodná ke cvičení?

Marika Aneta 17.01.2017

Kvalitní trička mají na fitness4U, nakupuji tam oblečení do posilovny a na běhání, budto se to dá objednat z netu nebo koupit na pobočce Mariánském náměstí 126, Uherské Hradiště

Aneta Marika 19.01.2017

Díky za tip, objednala jsem si tam oblečení :-)

Adina 09.01.2017

Super akci mají teď v obchodě retrošaty. Mají velkou výprodej, jak na šaty, tak i an doplňky. :-))))

Ely Adina 14.01.2017

A jaké máte zkušenosti s tímto obchodem? mě se tam líbilo hned několik šatů v retro stylu a jedna kabelka. :o)

Květa Ely 17.01.2017

Já mám jen a jen dobré. Ochotná obsluha a také s eshopem na retrosaty.cz vždy objednávka bez problému. Takže pokud teď mají výprodej, tak bych neváhala.

Nella Květa 25.01.2017

Jo ta výprodej je parádní. Vzhledem k té kvalitě šatů, je to za hubičku. :) http://www.retrosaty.cz/vyprodej-slevy

Janis 11.10.2016

Jo, nakupovani je skoro porazde muj plan na vikend :D :-))

Janis 11.10.2016

Jo, nakupovani je skoro porazde muj plan na vikend :D :-))

Vanda 02.10.2016

super, holky díky za radu kam vyrazit, už mám plán na víkend :D

dela 02.10.2016

yep freeport.cz je super, vždycky tam suprově nakoupím :)

andy 20.09.2016

já mám freeport ráda, vždycky tam skvěle nakoupím :-)

Anna 14.09.2016

No tak stoji zato nekupovat vzdycky jsem sehnala vse co jsem potrebovala, vsak se jukni na jejich stranky freeport.cz a uvidis co vse tam je

Lucion 30.06.2016

freeport – jaké tam jsou obchody, slevy, sortiment, zda se tam vyplatí cestovat? Ještě jsem tam nebyla, ale rada bych tam mrkla da se tam i najist nebo tak?

Petra.sek 26.05.2016

Jako někdy je to bída když jsou ty velke vyprodeje kdy se tam nahrne hromada lidi a za chvili je to přebrany, ale během tydne je to tam super :) Zas ale ty lepši akce jsou o vikendech takže se to chce obrnit trpělivosti a jit hrabat s davem :D

Marobud 29.04.2016

Takže Freeport stoji za navštěvu? Slyšel sjem že tam je pry supr velyk hervis tak by ho chtěl navštivit a pokoupit nějaky trekový vybavěni.

Barbucha26 24.04.2016

Jako člověk pokud chce ušetřit tak si tam ale opravdu zajede :) ale chápu, že pokud to má člověk přes půlku republiky, tak se mu ani nedivím :)

Barbucha26 30.03.2016

Já mám Desigual moc ráda. Asi před 5 lety jsem na jejich obchod narazila v Barceloně na Ramble a byla jsem jak v říši divů. Oblečení viselo na ramínkách ze stropu, neuvěřitelně kreativně zařízený obchod, fakt jsem zírala. Samozřejmě to není oblečení pro každého, už jen ten název to napovídá. Přišli ale s něčím novým, barevným, originálním. Já u nich ráda nakupuji a to že je to dražši no člověk musi čihát a ta sleva přijde :)

Magdalena Barbucha26 09.04.2016

Souhlas :-) Jo, musí se číhat na slevy a pak to není taková pálka. :-) A i tak, za tu kvalitu v porovnání s jinými jakože značkami...

zuza 22.03.2016

Sice zrovna nemají slevy ale doporučuji nový e-shop s elegantní dámskou módou ( halenky, šaty, sukně, overaly atd. ) na http://www.filimoda.cz *3*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat