Diskuse na téma Knížku ke Dni dětí?

27. 05. 2014 | Tipy na výhodné akce

ahojky, nemáte prosím někdo tip jakou knížku vybrat jako dárek ke Dni dětí pro 11letého kluka? Zajímá ho hlavně biologie, dějepis a různé pokusy.... vůbec nějak nemůžu přijít na to, jakou tu knihu mu koupit...takže uvítám jakékoliv tipy, děkujii :-)

Laugher 08.04.2017

Rychlé šípy je dobrá knížka

Táňa 22.12.2014

To Lucinka: tak jsem vámi doporučovanou knížku dneska zakoupila mamce k Vánocům, tak jsem zvědavá, co na to řekne! Moc díky za tip :)

Lucinka 12.12.2014

Ahoj holky, doporučuju knížku Maminko vyprávěj o vaření. Moje máma je vášnivá kuchařka, vaří pořád a sbírá recepty všude, kde se dá....má jich hodně i po své mámě. Do týhle knížky může ty nejosvědčenější recepty zaznamenávat a vytvořit tak unikátní kuchařku!!! Která se jednou bude určitě hodit i mě :) Jsem strašně zvědavá, co na to řekne :) http://www.babickarstvi.cz/kniha-vzpominek/182-maminko-vypravej-o-vareni-9788090584327.html

Maya 11.07.2014

Já.... počkej, no naposledy asi Čtyřicet pravidel lásky :-) to je super, taková knížka s mírně filosofickými prvky, o lásce a o tom, co je v životě opravdu důležité, pěkná moc, doporučuji ti si ji taky přečíst :-)

Tatana Maya 26.08.2014

Ahoj dámy, vidím, že jsou zde samé sečtělé ženy, tak třeba mi poradíte: nějaká knížka pro 12 slečnu, co má ráda scifi/fantasy/krimi? :-) Je to pro mou neteř dárek a já zas tak moc nečtu a když už, tak něco pro dospělé, v tomto vůbec přehled nemám a svoje děti taky ještě nemám, takže nevím, kde brát inspiraci :-O

Pythie Tatana 26.08.2014

No, tak já se v tom taky zas tak moc nevyznám, ale myslím, že toto by mohlo být dobré, vykládala mi o tom dcera a tvářila se celkem nadšeně je to série, zatím má myslím 3 díly, ten první se jmenuje Měsíční kroniky - Cinder :-) tady kdyžtak http://www.egmont.cz/knihy/cinder/ :-) snad by se jí to líbit mohlo, je to takové fantasy pro holky :-)

Pythie 28.05.2014

Nooo, tak pokud ho baví věda apod. tak by se mu mohlo líbit něco ze série Děsivá věda/historie http://www.egmont.cz/knihy/desiva-veda-vynalezci-a-jejich-vymazlene-vynalezy/ je to moc vtipně a zajímavě udělané, jsou tam sice fakta ale poutavě podaná, ale to je už celkem profláknuté, tak to možná zná.... anebo mě taky napadají ještě knížky Proč bezhlavé kuře běhá a další šílené věci... to je něco podobného, ale myslím, že to není tak známé, ale je to taky bezva :-D tak snad jsem aspoň trochu pomohla :-O :-)

Maya Pythie 20.06.2014

Jeee, Pythie, děkuju, tys mě úplně vrátila do dětství, to jsem taky něco z té Děsivé vědy a Děsivé historie četla a bylo to skvěle brutální :-D akorát jsem teď na to úplně nějak pozapomněla, na to Šílené bezhlavé kuře jsem se taky dívala a nakonec objednala, protože mi to přišlo jako nehorázně vtipná věc :-D A tvoje rada se vyplatila, synovci se to moc líbilo a chce další :-D

Pythie Maya 27.06.2014

Jeeee, tak to jsem moc ráda, že jsem aspoň trochu pomohla, super :-) A napadá mě, když se tu tak bavíme o těch knížkách, cos tak četla (nebo i ostatní) v poslední době? Nejlépe nějakou nově vydanou knížku? Hledám nějakou inspiraci na prázdniny na takové líné čtené u vody, víš :-D a nic mě momentálně nenapadá :-O


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat