Diskuse na téma moc mlada manzelka?

Ahoj,omlovam se ze zasahuji do damske diskuse ale potrebuji poradit s manzelkou,jsme svoji teprve 8 mesicu a ona je jako "utrzena ze retezu",dela si co chce,chova se jako nejaka svobodna holka....atd.je ji 25.myslite ze je to mnou?snazim se byt ohleduplny,rozmazlujici manzel mam ji moc rad,ale obcas je to tezke,mate pro me nejakou radu? Mozna to bude chtit pevnou ruku,ale to ja nerad....moc dekuji za odpovedi*1*

Laugher 03.01.2017

Mě je 31 a nejvíc se mi líbí muži okolo 33- 40. Udržovaní, štíhlí, vyrovnaní, kteří jsou nad věcí. Bohužel jich je málo a navazovat spolu komunikaci je obtížné. Opravdu bych byla raději s vyrovnanou čtyřicítkou než s protivnou 18

bob 03.01.2017

ja mam taky 25 ti letou manzelku a taky se tak chova a sama rekla pokud ji to budu zakazovat tak se semnou rozvede tak mne poradte co ted diky

Jirka bob 05.01.2017

Už podle tvého dotazu vidím,že se ti pomoci nedá.Na to aby jsi si zjednal doma autoritu je asi už pozdě.Buďto s tebou bude ženská orat,nebo musíš jít o dům dál.

radek.pisk 25.09.2015

:-D přesně tak, chlap musí být rozhodný a vědět co chce! Sebevědomí chlap, který si občas dupne je určitě pro ženu víc,, než ten co jí všechno dovolí

heenna 06.08.2015

asi by chtelo jasne dat najevo co Vam vadi...zadna zenska nechce ťuňťu*1*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat