Diskuse na téma ID náramek

24. 07. 2014 | Prosím o radu

Ahoj, vlastníte někdo ID náramek? :) Co na něho říkáte? :)

Laugher 14.02.2017

Některé jsou pěkné

Kacinka16 22.09.2014

Díky! Mrknu se na to :)

Gabuška 18.09.2014

Ja jsem se s tímto obojkem potkala právě jen u pejsků, často jsem jezdila na bruslích přes prázdniny ale u lidí jsem to nevídala.. Ale je fakt, že se nebudu dívat na každou ruku :D

Stanka225 16.09.2014

My jsme to pořizovaly z bodyid.com a co jsem si tam všimla, tak jsou tam nějaké obojky i pro psy, tak se na to zkus mrknout, třeba se ti to zalíbí :P

Kacinka16 21.08.2014

A kde jste je pořizovali? V obchodě nebo z internetu? A jde to třeba i na pejsky? Když už bychom to měli, tak všichni, bez výjimky :D

Stanka225 12.08.2014

Můj tatínek už je starší a denně jezdí na kole, takový BIG nadšenec, ale už o něj máme docela strach, aby ho při těch teplotách netrefil šlak … Tak jsme mu to s mámou pořídily, má tam napsáno své jméno, datum narození, že má problémy s tlakem a kontaktní číslo na mámu :) Zatím to naštěstí nikdy nevyužil, ale náhoda je blbec :)

Já si myslím, že pro lidi, kteří mají nějakou nemoc, tak jsou tyto náramky potřebné. Nebo taky třeba sportovce. Zatím znám jen souseda, který jezdí na kole a ten ho dostal od manželky. Vypadá to hezky i jako modní doplněk.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat