Diskuse na téma Plavání s dětmi

Zdravím, teď od začátku září jsem začala s mým ročním prďolou chodit plavat, chodíme do Plaváčka a trošku raritka je, že nechodíme plavat normálně do plavečáků, ale do fitka, co je v Brně, to zázemí je mnohem lepší než v normálních plavečácích :) tady se to tom píše trošku víc, tak kdybyste se taky chtěli někdo přidat :) http://www.zone4you.cz/rozvrh-bazen-a-outdoor

Jana 14.12.2019

Máte zkušenost s dobrou školkou v Brně?

Majka 21.04.2017

Oni jsou i kurzy pro děti do 6 měsíců ??? To jsem ani nevěděla ..namá s tím někdo zkušenost ? To lektorka přijde k vám domů ?

Jitka Majka 07.05.2017

Zkus se podívat na jejich stránky, mají to tam všechno popsané, co nabízí www.maternity-care.cz

Jituška Jitka 02.07.2019

Ahojky, mám dotaz hlavně na maminky, co jsou atopičky a co to mají jejich dítka. Koukám se po nějakém krému na opalování. Hodně mě zaujal tento https://www.protopan.cz/produkty/protopan-sun-protect-opalovaci-krem. Zkušenosti?

NinaC 24.03.2017

Ahoj, chtěla bych podniknout to stejné s prckem. Je tu někdo z Prahy, kdo by mi mohl doporučit taky něco takového ?

Hanka NinaC 09.04.2017

o maternity care si neslyšela ? podívej se na jejich stránky www.maternity-care.cz. Vedou plavecké kurzy pro prcky a mají výborné ohlasy

Kajolla 16.05.2015

aha díky za info :-Odoufám, že je v tom i jídlo?

Kajolla 13.05.2015

nevíš kolik tam stojí ten příměstský tábor? Zvažuji, že bych tam dala dceru.

marybla Kajolla 13.05.2015

3400Kč za týden

marybla 28.04.2015

jj také plánuju přihlásit holky na příměsťák s plaváním na prázdniny, zlepší se v plavání a pak vyrazíme k moři*1*

Sandriskaa 21.04.2015

No já se tam chystám vypravit, protože bych s malou ráda začla chodit plavat.Tak pak dám vědět co a jak.

Niccol 18.04.2015

ahoj nemáte někto vyzkoušené plavání s dětmi v aquasportclubu na Chodově?

Tichavka Niccol 21.04.2015

jo jo super chodím s malou na plaváníčko a jsme moc spokojení ve skupině je 5-7 dětí, víc ne. Navíc budou mít i pro větší děti příměstské tábory, což je super

Barbucha26 20.02.2015

Doporučuju kouknout na etravel.cz já tam ted čihám na jednu dovču jestli ještě třeba nepadne ale počkam max do neděle pak ji koupim.

Petra.sek 22.01.2015

Ahoj dámy poradíte mi? Planuju dovolenou na unor-březen pro mě, ženu a chceme vzit i naše děcka někam do tepla a dočetl jsem se na stránkách Fischera o programu funtázie mate s tím někdo zkušenost? http://www.fischer.cz/rodinna-dovolena ? Probíha ten program i v zimní sezoně?

Daysulinek 03.11.2014

Chodíme v pondělí a ve čtvrtek, co vy? *3*

také tam s malou chodíme, od kdy to máte vy? :-D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat