Diskuse na téma Výpověd dohodou +Podpora v nezaměstnanosti

27. 09. 2014 | Peníze a právo

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat: 1) Můj zaměstnavatel mě chce vyhodit z práce tzv.výpověď dohodou (a to co nejdřív), tak jsem se chtěla zeptat. Když jí podám já, tak nemám nárok na odstupné? Když jí podá zaměstnavatel, tak mám nárok na odstupné a v jaké výši? Nechce mě dál zaměstnávat, jelikož jsem zrakově postižená a trochu déle mi trvá něco najít než ostatním (ale oni mi neupřizpůsobili pracovní podmínky - prý by to bylonákladné). 2) Teď jsem 4 měsíce marodila (stále zaměstnaná) ale nemocenské dávky jsem pobírala jen 2 a půl měsíce (z důvodu pobírání plného invalidního důchodu III.stupně) a tam je to nějak omezeno na 70 kalendářních dní (což jsem vůbec nevěděla). 3) Z důvodů finančních teď budu muset ukončit nemocenskou a můj zaměstnavatel bude trvat na mém odchodu. Jak bych měla postupovat? 4) A co se týče podpory v nezaměstnanosti - budu nějakou pobírat když mám plný invalidní důůůchod? Předem děkuji za radu a odpověď.

Laugher 09.01.2017

V těchto věcech by Vám možná poradil můj přítel


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat