Diskuse na téma Svatební šaty

21. 10. 2014 | Svatba

Jaké jste která měl na sobě? Nějak se prvotně nedokážu rozhodnout, jaký typ, než vůbec půjdu do salónu zkoušet :-O

Kateřina 01.05.2023

Ano, je to v ceně půjčení. To se mi líbí, že nemusíš platit nic navíc.

Lenka 30.04.2023

A jsou schopní i šaty upravit?

Kateřina 28.04.2023

Já mohu doporučit saty-svatebni, vybírala jsem u nich a byla jsem moc spokojená. Paní je profesionál, dobře poradí a hlavně pozná, co na jakou postavu je vhodné.

Lenka 27.04.2023

Máte někdo tip na dobrý svatební salon? Ráda bych šaty, ale potřebuji poradit a hlavně nemám úplně konfekční velikost.

Kamča 01.12.2021

Poradili byste mi, kde si nechat udělat svatební oznámení? Budu ráda za web se kterým máte zkušenost

Nela Kamča 18.12.2021

Taky vybírám tak budu ráda za tipy.

Kiska Kamča 19.12.2021

Koukněte na https://www.svatbomilka.cz/ mají krásný návrhy oznámení nejen na papír a klidně ti udělají i oznámení přesně podle tvého návrhu, dá se to na jejich stránce snadno vytvořit :-)

Kamča Kamča 21.12.2021

Skvělý, moc děkuju za odpověď, fakt se mi to líbí

Tana 22.04.2021

Podívejte se sem https://www.bewooden.cz/svatebni-sety/ mají vyloženě stylový svatební sety – motýlky, kšandy, manžetový knoflíčky :-)

Denda 17.04.2021

Já si šaty nakonec nechám ušít, aby byly přesně podle mých představ. Teď hledám šperky a doplňky pro ženicha k obleku. Líbil by se nám dřevěný motýlek, k tomu kšandy a pro mě nějaké hezkounké dřevěné náušnice, abychom ladili. Máte někdo zkušenost, kde vyrábí hezké a kvalitní dřevěné doplňky?

Jajka Denda 20.04.2021

To by se mi pro ženicha taky líbilo. Já si šaty asi taky nechám šít.

Laugher 08.02.2017

Mne se hrozně líbí tyto

Katkabe 22.08.2015

Ahoj, jestli jedete do Adiny v Letňanech, můžete se stavit do Čakovic zkusit šaty co prodávám z mojí svatby co byla v květnu.:-) Napiště mi na těchto ztránkách a můžeme se dohodnout. https://www.beremese.cz/market/svatebni-saty/fqp5/svatebni-saty-z-usa/

Alenka 21.08.2015

To je pravda, že ty plesové tam jsou opravdu hezké … :)

KatinkaMatouskova 18.08.2015

Ahoj, ja zitra mirim vybirat svatebky do centra Adina v Letnanech, uz ho tady taky nekdo zminoval, tak jsem zvedava, pak napisu dojmy, ale hrozne se tesim:-)

Helca KatinkaMatouskova 19.08.2015

Tak jaké to tam bylo? Já se právě taky rozhoduju, kde řešit svatebky a Adina je jedna z možností, tak jsem zvědavá:-)

KatinkaMatouskova Helca 25.08.2015

Tak jsem si pripadala napul jako princezna z pohadky a napul jako pretty woman, jak kolem ni litaji v jednom tom obchode:-) V Adine jsou hrozne prijemni, dokazou presne odhadnout, co a jak bude komu sluset, ja si nakonec vybrala saty, ktere maji pres cely korzet az na ramena krajku a jsou proste uzasne - jemne, nezne, uz se tesim, az pojedu na zkousku a budu si je moct zase obliknout:-)

Alenka 17.08.2015

ano, je půjčovala, protože jsem si říkala, že mi neoplatí si je kupovat…:)

Kaculka88 25.07.2015

A ty sis tam půjčovala svatební šaty? :)

dandulka86 Kaculka88 19.08.2015

Taky bych asi u svatebních šatů volila spíše půjčení než koupi, ale na tom DDModels, mají hrozně krásné plesové šaty!!!!

Alenka 23.07.2015

Taky jsem cca. Před rokem jsem si byla půjčovat šaty zrovna v tom dd models v Praze a taky nemůžu říct, že bych nebyla spokojená…hrozně hodné prodavačky, fakt super :)

Kaculka88 22.07.2015

Já můžu doporučit ten salon DD Models, jejich webovky jsou saty-svatebni.cz :) kamarádka si je nemohla vynachválit :)

anastaziaa 17.07.2015

Holky je tu nějaká z Prahy či okolí, co by mohla z vlastní zkušenosti doporuč nějaky svatební salon na výber svatebních šatů? Budu ráda za doporučení. Taky zatim nemám vůbec představu, jaké bych chtěla, tak si potřebuji pár jich vyzkoušet, abych věděla, co mi tak sedí a vůbec si vybrala :-D

Niccol anastaziaa 23.07.2015

V Praze určitě Adina. Je to největší svatební centrum v ČR tuším, fakt velký výběr, skvělý přístup. Vybereš si tam určitě, podle mě :)

Kaculka88 29.06.2015

Jako já bych raději si je šla vyzkoušet první a potom teda se asi rozhodnout :) jako můžeou ti sedět perfektně, ale třeba taky naopak vůbec nemusejí :)

Zuzulinka 26.06.2015

Právě taky si říkám podle cenové relace a uvidím. Jen bych si je měla jít první vyzkoušet a pak se rozhodnout, právě třeba tyhle:http://www.saty-svatebni.cz/svatebni-saty/vyprodej/#snimek-004-jpg ty jsou hrozně hezké a cenově taky přijatelné.

Kaculka88 23.06.2015

No moc asi ne :D ale taky záleží na ceně šatů a finančních možnostech, já bych možná volila spíše to vypůjčení :)

Zuzulinka 25.05.2015

No holky moc jste mi neporadily! Je to teda tak 50 na 50 že? Docela dobrý nápad s těma plesovýma, ale my by jsme chtěli asi standartní svatbu a to jsou bílé šaty.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat