Diskuse na téma Rychlá a chutná jídla

Ahoj, jaké jsou vaše oblíbené rychlovky? Poněkud mi dochází inspirace, takže pokud budu ráda za vše oblíbené a rychlé recepty :) Jako takovou osvědčenou rychlovku mám zapékané brambory/těstoviny s čímkoliv, co dům dá. Nejraději zapékám těstoviny se zeleninou, po těch se vždy rychle zapráší. :) Poslední dobou chodím z práce hodně pozdě, takže vaření nevěnuji příliš času, takže jsem nyní hodně polévková. Zbožnuji chuť tomatové toskánské polévky od Knorru, ta je opravdu moc dobrá. Takže když spěchám, tak sáhnu po polévce, která zahřeje a také trochu zasytí a navnadí žaludek na další chod. :)

Lenka_Bar 21.07.2023

Moje oblíbená rychlovka je buřtguláš, krásně voní až se doslova sliny sbíhají, zahřeje a zasytí. Jako bonus nezatíží ani Vaši peněženku. I dětem velmi chutná a můžete ho servírovat prakticky kdykoli jako svačinu, rychlý oběd i chutnou večeři. Nejraději vařím <a href=“https://mlsnavarecka.cz/vyborny-burtgulas-s-chlebem/“>buřtguláš</a> podle mlsnavarecka.cz

Mirka 29.07.2022

Od oravi mám nejvíc pomocníků v kuchyni, ale jsem nadšená i z jejich sušičky a pračky. Konkrétně sušička mu ušetřila hrozně moc času :)

Irena 30.12.2021

Ahojky :) Chtěla bych se zeptat, jaký olej používáte v kuchyni? Hledám tip na kvalitní olivový olej. Máte tip prosím :)

Simona Irena 03.07.2022

Snažím se jídlo připravovat bez tuku, kvůli tomu jsem si i pořídila tady tu horkovzdušnou fritézu :) https://www.orava.eu/cz/cs/horkovzdusna-friteza-airy-3

Irena Irena 04.07.2022

Moc dobře ji znám jelikož ji mám taky :) celkově mám od oravi víc spotřebičů a jsem nad míru spokojená :).

Lída Irena 19.07.2022

Jak jsou na tom s kvalitou? Budu si vybavovat byt a koukala jsem, že spotřebiče a elektro mají cenově dostupné.

Irena Irena 19.07.2022

Velmi dobře, za tu cenu mají kvalitní spotřebiče a elektro :)

Nulinka 13.09.2017

doporučuji k jídlům jako aperitiv nebo digestiv medicinální sladová vína, některá zlepšují trávení a chutnají jako portské víno. Je to i dobrý dárek, když vás někdo pozve na večeři, protože se dají objednat i v dárkovém balení. Já je objednávám pro sebe a pro blízké na stránkách v Herbadentu.

Petruška 29.08.2017

U mě je stále jedičnou Špegety. Rychlé a chutné

Jitka 25.08.2017

Pro mě hlavně na cesty rychlé a chutné jídlo znamená jedině Adventure Menu. Je to fakt rychlovka a chuťově výborné. Jídlo z konzervy se s tím opravdu nedá srovnat. www.adventuremenu.cz

Ivana Jitka 28.08.2017

No my právě sháněli nějaké outdoorové jídlo a co jsem četla, tak právě to Adventure menu je pro to jako ušeté, díky za příspěvek!

Ivana Jitka 28.08.2017

No my právě sháněli nějaké outdoorové jídlo a co jsem četla, tak právě to Adventure menu je pro to jako ušeté, díky za příspěvek!

Ivana Jitka 28.08.2017

No my právě sháněli nějaké outdoorové jídlo a co jsem četla, tak právě to Adventure menu je pro to jako ušeté, díky za příspěvek!

Laugher 07.01.2017

Fazolový guláš a Čevabčiči je rychlé a chutné jídlo

Martaa 14.08.2016

U nás je velmi oblíbená rychlovka polévka z červené čočky s kari kořením, je hotová se vším všudy do 20 minut. A pak zeleninové krémy (pórkový, celerový, cuketový) s rohlíkovými krutony.

Klára 31.07.2016

Máte tip na nějakou dobrou restauraci v brně?

Jana Klára 08.08.2016

V brne más hodne na výber, ale poslední dobou chodíme na jídlo do Kralovske cesty v Kr.Poli. Pres poledne klasika menícko asi 5 jídel na výber a odpo co si vyberes a taky moc dobre.

Martaa Jana 14.08.2016

La Bouchee v centru, francouzská restaurace.

Katkaa Jana 23.08.2016

My také chodíme 2-3x týne do Karlovky. Rychá jídla a skvělá obsluha. Nic víc není potřebova:)

Martaa Katkaa 23.08.2016

Je tam dětský koutek?

Katkaa Martaa 26.08.2016

Dětský koutek tam bohužel není, ale obsluha dává dětem aspoň lízátka po jídle:)

Adélka Klára 27.08.2016

Také se musím přidat a doporučit Královskou cestu. Máme to blízko, vaří tam velice dobře a jsme vždy velice spokojení. Plus když jdeme s našemi dětmi tak vždy dostanou sladkou tečku nakonec:). Myslím tím lízatko.

Martaa Katkaa 29.08.2016

Děkuju za odpověď :-)

blesksoft 29.07.2016

kuskus - rychlé výživné na slano i na sladko a největší výhoda je , že ho má ráda celá rodina

vivi11 28.07.2016

mám ráda rizoto na všechny způsoby s masem nebo salámem nebo jen se zeleninou

konatovka 12.07.2016

Jako rychlovku často dělám těstoviny se špenátem a přidám buď uzené tofu nebo tempeh, ale kdo to nemá rád může přidat houby. Rovněž tak dělám halušky.

kamila 12.07.2016

Snažím se co nejvíce využít zahrádku a věci z ní. Ted jsou u nás oblíbené ovocné knedlíky a domácí pizza

Lída kamila 18.07.2016

Jak delás pizzu? delala jsem ji nedávno na veceri a chutnala hrozne po kvasnicích a byla taková nejaká hutná a vysoká jako buchty >:(

Kamila Lída 26.07.2016

testo mám z http://www.babiccinavolba.cz/recepty/domaci-pizza-prosciutto/ nasla jsem to uplnou náhodou, kdyz byla v akci mouka. ale recept je suprový, chutná jak z restaurace- ted tam dávám veci ze zahrádky- rajčata, papriku, cibulku, proste na co más chut , a místo pršutu muzes dát nejakou masitou šunku

pp 18.12.2015

Polévky ze sáčku či konzervy obsahují palmový tuk a další chuťovky. Všem líným kuchařkám : je vidět, že sežerete všechno. Dobou chuť !

alenab pp 19.12.2015

myslím, že palmový tuk je dnes v různé míře zastoupen všude, to neřeším, to bychom nejedli nic. a myslím, že to není o lenosti, já vařím dost a nestydím se za to, že někdy polévku z pytlíku uvařím a navíc se zavděčím rodině. PS: většinou, když chce někdo něco shodit, napíše příspěvek jako neregistrovaný, pod svým přihlášením se za svůj názor stydíte? já tedy si za svým názorem stojím. taky vám přeji dobRRRRRRRRRou chuť. (nebo se u vás říká dobou??)

Zuzka 17.12.2015

jsem sice - myslím si - dobrá kuchařka, ale občas, pokud potřebuji rychlovku k večeři, vypomůžu si krémovou polévkou od Knorru, rajskou, chřestovou, hříbkovou nebo liškovou, k tomu pečivo - výborná večeře. Polévky jsou bez glutamátu, soli a přidaných konzervantů, tak si myslím, že nejsou nezdavé. a navíc, moc nám chutnají. Škoda jen, že nedělají gulášovku, tu milujeme.:-)

alenab Zuzka 17.12.2015

musím napsat, že já jsem si také oblíbila Knorr krémové polévky, dělám je často k večeři a někdy o k obědu, třeba, když mám sladké jídlo jako hlavní chod. Taky nám chutnají ze všech značek nejvíc.

Katka 27.11.2015

Nejen vypadá chutná to báječně.Nejsem moc dobrá hospodyňka, ale ráda jím dobře a zdravě.

Veronika 23.11.2015

to vypadá chutně :) . mají tm hodně zajímavých věcí. určitě zkusím.

Katka 18.11.2015

zdravá rychlovka http://bio-pro.cz/Produkt/rizoto-dynove-s-miso-bio-250g/

olga.polka 12.03.2015

dobrý den, já většinou když vím, že doma nci není a musela bych něco takového splácat, tak radši zajdu třeba někam do bistra a koupím si nějakou tu rychlovku :D ušetrim jeste navic i cas tak to ma hodne vyhod. :) chodim vetsinou do pankrackeho rynku :)

marienka34 19.11.2014

Já beru rychlovky odsud svetreceptu.cz Najdeš tam spoustu dobrých receptů. Mám stejný problém, hektické období a nemám čas na vaření. Řeším to často také polévkami, nejčastěji od Knorru chřestovou, chuťově je hrozně fajn a líbí se mi, že v sobě nemá zbytečnou hromadu soli.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat