Diskuse na téma Kamenný koberec

22. 02. 2015 | Pro šikovné ruce

Zdravím všechny. Máte někdo kolem domu, nebo na terase kamenný koberec? Můžete mi napsat vaše zkušenosti? Rozpálí se v létě, když na to svítí slunce tak, že by se na tom nedalo chodit? Je to opravdu aspoň trochu protiskluzové? A co přes zimu nestalo se, že by vám praskla?

PavelP 31.03.2017

S kamenným kobercem jsme moc spokojeni. Hledali jsme kvalitní firmu, která nám udělá právě koberec na míru. Nakonec jsme přišli na firmu Presstone, která nám materiál dodá a navíc ještě položí. Vůbec to neklouže. Navíc se vůbec na sluníčku nerozpaluje. Ještě u nás rozhodla dlouhá záruka u této firmy.

Martinka PavelP 25.07.2017

Nám se také osvědčila právě firma presstone. Teď uvažujeme, že zase využijeme jejich služby na pokládku kamenného koberce v koupelně.;-)

snegurka 02.01.2017

Kamenný koberec nemám, ale moc se mi líbí.

ozon snegurka 03.01.2017

většina zde jej doporučuje , takže bych se do toho asi dala

Laugher 01.01.2017

Není to hladké, takže se v tom bude držet voda a nevyčistíte to. Já jsem o tom přemýšela jako chodník na zahradu, ale když jsem to viděla po dvou letech používání, tak lepidlo zežloutlo. Do každé škvíry se dostal binec, kterej ani vapkou nejde ven. Nešla bych do toho

milka 21.12.2016

My máme několik let od firmy ze Sokolnice u Brna,luxusní a cena oproti Piedře nižší, jsem moc spokojená a dlažbu bych už nechtěla

Radka milka 31.12.2016

Prosím máte název firmy

Marina 19.12.2016

Naši mají od firmy piedra a musím ríct, ze by se mi to taky líbilo.

Klára Marina 21.12.2016

A delali si to sami nebo si to nechali udelat?

Marina Klára 29.12.2016

Ano, delali si to sami, jenom si nechali dovezt matroš na to :-)

Klára Marina 30.12.2016

jste sikovní, my bychom si na to museli vzít řemeslníky.

Alena 31.05.2016

Marti, to já nevím, ale pokud někdo navrhne, tak by mě to také zajímalo. Přemýšlíme nad novou podlahou na chodbě a v koupelně. Pokud se teda něco takového dělá

Martina 30.05.2016

Která firma je nejlepší na udělání kamenného koberce?

Lea 30.04.2016

Proberu to doma s mužem a uvidíme. Já jsem nadšená.

Michala 28.04.2016

Určitě se nemusíš bát. Je to příjemné ikdyž já vyběhnu na terasu naboso.

Lea 27.04.2016

To jsem právě potřebovala slyšet. Děti totiž běhají bosé po trávě, tak aby toto bylo taky příjemné

alenab 27.04.2016

nám rekonstuují barák, dělají lodžie, tak taky uvažuji místo kachlí dát tento kamenný koberec. No ale váhám................

Michala 26.04.2016

Nebude to vadit, je to opracované. Na dotek je to příjemné

Lea 22.04.2016

Ten koberec vypadá úžasně. Chtěla bych ho ven a také mě zajímá, jestli to nebude vadit dětem na bosé nožičky

Saša Lea 20.05.2016

....to se dá dětem vyřešit puzzlemi. My jsme je dali dětem do pokojíčku, když si hrají s hračkami na zemi a nesedí tak na studeném. Zvláště se nám líbil moderní vzor na www.designoutlet.cz/puzzle-cliff-500-dilku-50x50-cm, který zůstane in na pár let.

Dan 21.10.2015

Já seď asi 14 dni zpátky viděl rady ptáka loskutaka a tam byl člověk přímo z piedra.cz a mluvil o tomto povrchu a docela mě i zaujal. Kdybych ted rekonstruoval už bych šel spiš do kamennýho koberce než do dlažby.

Marobud 23.09.2015

http://www.piedra.cz/kamenny-koberec/vnitrni to je povrch z mramorových oblazků, perfektně odolný oproti dlažbě která se dost uštipuje a i kdyby se ti tady kousek vyštipl což se mě zatím ještě nestalo a to už mi spadlo kde co tak se to da lehce zase zacelit téměř bez větší námahy :)

Barbucha26 25.08.2015

A co to je kamenný koberec?

Pavelka 27.07.2015

Ahoj, mě mramorový koberec okamžitě zaujal. Je to supr povrch, na udržbu stejny jako dlažba. Hodi se do kuchyně, koupelny nebo na záchod i do předsíně. Prakticky tam kde by se dala očekávat dlažba :). Studený to není vůbec, naopak ta hladká verze je moc přijemná na chození.

Bára 11.07.2015

Dobrý den! Prosím můžete napsat někdo kdo máte kamenný koberec v interiéru něco víc..? Líbí se mi ale zajímalo by mě jestli není příliš studený, do jakých místností se hodí, čím ho udržujete.. Viděla jsem fotky z obývacího pokoje, na obrázku je to hezké ale já si to nedokážu vůbec představit... Předem děkuji a přeji hezký den!!

Dan 02.07.2015

Myslíte že ten mramorový koberec bude v interieru vypadat dobře? Nějak si to nedokážu představit… jako mame tim chodničky kolem domu tam se to hodi ale přece jen do domu? Nepusobí to chladně?

Pavel 28.06.2015

Tak mi máme položeno :). Vzhledově perfektní mnohem hezčí pro oko než dlažba! :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat