Žijeme tamtéž - Čechy, Morava a Slezko, zahraničí

Žijeme tamtéž. Srazy, problémy, radosti, tipy kam jít, kde nakupovat, když žijeme ve stejném kraji, jak se žije v zahraničí.

Slezko5 příspěvků

Kde nakupovat levné oblečení,obuv atd. :-)

benca 22.12.2015
v sekacoch

Morava8 příspěvků

Tip na firmu, která nám přestaví bytové Jádro? Díky

terezka.maxovicova 22.09.2014
Ach, tak takový sprchový kout bych brala hned, nádhera :)

Volby 201720 příspěvků

Ahoj :) Mám dotaz… Poměrně za nedlouho budou volby… Zajímalo by mě, koho budete volit… Já jsem vždyc...

Krista 15.10.2017
dobrý den,mám otázku na všechny mladé lidi?-můžete jsi dovolit podnikat jako živnostník,nebo si přej...

Krakov0 příspěvků

Ahoj holky, chystáme se s kamarádkou do Krakova na nákupy, rády bychom nějaké tipy kam jít, co nevyn...

Bydlní ve svém0 příspěvků

Uvazujeme o pasivnim domecku, bydli takto nekdo? Vyhody? Nevyhody :-)

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO Where can I buy clone cards LEGIT VERIFY TRUST online/CASHAPP/PAYPAL/PAYONEE/ZELLER/GILF CARDS SELL DUMPS CV GOOD0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO Results for: Buy cloned ATM Bank Cards Online Buy cloned credit card darknet in GIl...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat