Peníze, práce, kariéra

Peníze, práce, kariéra. Jak získat vysněnou práci, rady jak se připravit na pohovor, je kariéra přednější než rodina? Zvýšení platu a jak na to.

Práce z pohodlí domova19 příspěvků

Zdravím všechny maminky na MD (ale i ostatní dámy). Mám pro vás zajímavý tip, jak ušetřit. Jistě kaž...

Tindenka 06.04.2014
Ahoj, to musíte vyzkoušet!!! přírodní tibetskou a čínskou kosmetiku Tiande s léčebnými účinky a n...

Výdělek na netu81 příspěvků

*1**1*Investujte trochu času do své budoucnosti Už Vás někdy napadlo, že by bylo výborné v době fina...

Lubomír 25.08.2017
Opravdu to funguje ? ;-)

Přivýdělek z domu320 příspěvků

:-)Nabízím nenáročnou práci z pohodlí domova prostřednictvím vašeho pc. Tato práce je vhodná jak pro...

dobrý den vaše nabídka mě zaujala

Domácí práce0 příspěvků

Vydělávej ještě dnes. Nabízím přivýdělek bez narušení Vašeho dosavadního zaměstnání nebo studia. Vš...

Hledáte práci? Potřebujete peníze? 2 příspěvky

*1*Vydělávejte přes internet Hledáte práci? Potřebujete peníze? Jste na mateřské dovolené, studujíc...

Danuše 24.02.2015
Našla jsem výbornou práci pro zdravotníky. Je to sice práce v cizině, ale třeba se to někomu šikne ;...

Ženy a manažerské funkce0 příspěvků

I když se mluví o rovnoprávnosti, přeci jen ženy mají problém získat zajímavou, dobře placenou práci...

Čím jsem chtěla být jako malá31 příspěvků

Pochlubte se nám, čím jste chtěla být jako malá - princeznou, doktorkou, učitelkou, baletkou... nebo...

Momslifeandherson 31.10.2018
Já archeolog... A občas přemýšlím nad tím...

Nabízím přivýdělek1 příspěvek

http://www.dedra-f.wbs.cz/UVOD.html

Sylva 07.09.2012
Hledám nové lidi do svého týmu. Jedná se o spolupráci se švédskou kosmetikou Oriflame. Výhody: - reg...

Přivýdělek z domova u vašeho pc26 příspěvků

Před 3 měsicijsem se pustila do přivydělku na internetu,moc jsme tomu nevěřila ale nyní vydím že se ...

Jana Mrázková 21.03.2021
prosim info o přivýdělku děkuji

Zajímavý pasivni přijem 0 příspěvků

Ahoj koukni na tohle, Velmi zajímavý pasivní přijem, nevahej zkoukni video a registrujte se na http...

Za zkoušku to stojí0 příspěvků

přidejte se a zajistěte si svůj příjem už na MD. Nenáročná práce, kterou zvládnete s dětmi, využijet...

Zajímavý přivýdělek6 příspěvků

Milé maminky, sníte o dobrém přivýdělku? Také jste na mateřské a počítáte každou korunu? Už NEMUSÍTE...

Dina 30.09.2015
Ahoj holky a zkoušela ste některá toto www.hras.cz? Píšou tam práce pro studenty, já sem na MD, ale ...

Firemní akce9 příspěvků

Zdravim, prosim o radu - nemate nejaky tip na misto, kde usporadat firemni "sblizovaci" odpoledne? ...

Sabinka9 24.09.2012
Snad ano. Dneska jsem rozeslala mailíky, tak uvidíme. *3*

Odměníme vás za používání kupi2 příspěvky

Za každý den, kdy se přihlásíte na kupi, získáte 1 kupíka. To je fajn, že? Odměny za používání kupi...

vinyl 23.09.2013
!!!!Získejte poukázky zdarma!!!! Zaregistrujte se a začněte sbírat body,které pak vyměníte za pouká...

Nový přivýdělek5 příspěvků

Dostala jsem se k zajímavému programu, kde se dá opravdu vydělat. Sice je tam napsáno, že vklad je 4...

Macik0 29.06.2013
Pište mi prosím na mejl Macik0@seznam.cz v případě zájmu

Poradna MLM1 příspěvek

Vřele doporučují všem, kteří se nechtějí nechat napálit, hledají práci přes net nebo s ní začínají...

Norny 14.07.2013
Vydělávejte že děláte to co obvykle, sledujete filmy, surfujete na netu, či si prohlížíte facebook. ...

SLEVY i VÝDĚLEK0 příspěvků

Zákaznický (spotřebitelský) klub FCC-CLUB nabízí svým členům celou řadu výhod- od slev pro běžné spo...

Vydělávejte!0 příspěvků

Vydělávejte že děláte to co obvykle, sledujete filmy, surfujete na netu, či si prohlížíte facebook. ...

Vydělávejte přes internet z pohodlí Vašeho domova0 příspěvků

Vydělávejte že děláte to co obvykle, sledujete filmy, surfujete na netu, či si prohlížíte facebook. ...

PŘIVÝDĚLEK, KTERÝ VYDĚLÁ0 příspěvků

Jste studentka, maminka na MD nebo si chcete jen přivydělat?Chcete přivýdělek, který Vás bude bavit ...

Rekvalifikační kurz?4 příspěvky

Ahoj maminky, potřebuji radu, nebyly jste některá na kurzu prodlužování řas, který byste mi mohly do...

Bára 04.08.2016
delala jsem si vizážistický kurz v Praze. příjemní lidi, prostredí a hlavne jsem se hrozne moc nauci...

Angličtina 3 příspěvky

Ahoj, mám možnost se s kamarádkami nechat udělat certifikát angličtiny B2 v http://www.parakalo.cz/j...

Magdalena 27.02.2015
kde v cizině jsi byla?

Každá kačka dobrá3 příspěvky

*1* Skvělá příležitost, jak si vydělat peníze. Zhodnocujte cizí peníze. Vám zůstane úrok. Myslít...

Katalin 30.09.2015
Nevím tady nabídky mě trochu děsí, já bych do toho určo nešla. :-/ Spíš bych volila něco civilnějšíh...

Soukromé VŠ10 příspěvků

Chtěla bych při práci začít studovat nějakou vysokou školu. Kam chodíte vy a jakou byste mi doporuči...

Bettyb 29.09.2016
Jestli jste našli uplatnění, anebo třeba studovat Management je už dávo passé. Nemám vůbec představu...

Virtualni operátor7 příspěvků

Dobrý den rozhoduju se že přejdu od stávajícího operátora k některému z těch virtuální. Nejvíce se m...

Petulina 31.07.2015
Stacilo by se podivat na ty jejich stranky a nemusela by ses ani ptat - ano, cislo si muzes samozrej...

přivýdělek 0 příspěvků

spolupracujte s Dedrou a nakupujte se slevou, možnost přivýdělku, slevy a akce při uvedení čísla koo...

kosmetika Essens0 příspěvků

přivýdělek prodejem kosmetiky Essens, nebo jen pro sebe se 30% slevou, REGISTRACE ID- 10031513 http...

Kde si půjčit peníze5 příspěvků

Najdu někoho kdo si půjčoval u této společnosti http://www.vataonline.cz/ ??

Linda87 09.11.2018
Ahoj, také jsem si nedávno potřebovala půjčit nějaké peníze. Většinu nabídek které jsem našla měly d...

přivýdělky1 příspěvek

http://vydelek-z-domu5.webnode.cz/videoboard/ Nové videoboard, spořič obrazovky , který Vám děnně v...

dagmara 04.01.2016
mám tam chybu, omlouvám se , obchody- Singulis

Avon 0 příspěvků

Ahojky chcete pracovat s pohodlí domova, a při tom udělat radost kosmetikou sobě a svým známým ? Ví...

Společnost Kruk52 příspěvků

Dobrý den, nemá tu prosím někdo z vás zkušenost se společností Kruk ? Posílala jsem si sem životopis...

Irma 05.06.2019
Ahoj, já teda v Kruk nepracuju, ale když jsem se dívala na jejich web, tak ta nabídka pracovní, co t...

Volby 20177 příspěvků

Už víte, koho bude volit do poslanecké sněmovny ?

Jamka 04.10.2017
Co mě zaujalo na KDU? No, tak třeba to, že řeší aktuální problémy s dlouhodobými dopady… Příklad? Tř...

Catering 9 příspěvků

Dobrý den, nemáte prosím zkušenosti s nějakou cateringovou agenturou, která dokáže udělat akci pro 2...

Lada 16.06.2022
Asi bych vybrala rovnou i v rámci místa, kde ty lidi budou.

Vyčerpanost a nesoustředěnost v práci6 příspěvků

Holky, kdo s tím taky bojujete, co vám pomáhá? Kafe nestačí...

Mnada 05.07.2021
Za málo, já jsem fakt ráda, že s tím kolegyňka přišla

Trusted Lost Love Spells Caster0 příspěvků

My heart was broken💔💔💔💔💔💔💔💔 I Never believe i will get back my Ex again until Dr makabe ...

Kurz0 příspěvků

Pustil jste se někdo někdy sám do vzdělávacího kurzu? Dívala jsem se na kurzyproradost.cz a říkala j...

Dárky pro zaměstnance 2 příspěvky

Dobrý večer, pracuji v personalistice a sháním tipy na dárky pro zaměstnance. Pokud tu je někdo z HR...

Sandriskaa 28.09.2023
My jsme dostávali poukazy do kina, Vánoční stromky a vína. Všechno se nám zdálo jako dobrý dárek. V ...

Chodí někdo darovat plasmu? 2 příspěvky

Dobrý den, chodí někdo darovat plasmu? Už nad tím taky nějakou dobu přemýšlím že bych mohla začít ch...

miška4 18.12.2023
Díky, na carapalsmu jsem se dívala na facebooku a docela mě to zaujalo. Líbilo se mi že to není nemo...

Acheter de faux passeport (Telegram:+12156109982), permis de conduire, passeport VISAS, CARTE VERTE, DIPLÔMES0 příspěvků

Acheter de faux passeport (Telegram:+12156109982), permis de conduire, passeport VISAS, CARTE VERTE,...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO CashApp, Western Union,PayPal Transfer,ATM Clone Cards, Dumps, Credit Card,CVV,Fullz!! Welcome to the forum0 příspěvků

KINGTRUST.TO | EXCLUSIVE cloned cards/DUMPS/TRACK2+PIN/NOVBV BINS/dead fullz/paypal/cashapp | AUTO R...

WWW.KINGTRUST.TO Buy Cheapest DUMPS TRACK 1&2 Cloned Cards atm pin Fuzllz ssn DOB DL Scan with legit carding sites .0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO SHOP CLONED CARDS ATM TRACK 1&2 dumps hight Quality CLONING CARDS pin 101/201 SDA w...

WHERE CAN I BUY COUNTERFEIT MONEY (‪whatsapp +447436442801)0 příspěvků

Buy high-quality undetectable grade AA+ counterfeit money Online, real fake passports,id cards,dri...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat