Cestování

Cestování. Kam na dovolenou, jet z cestovní kanceláří, nebo sami, zkušenosti s destinacemi a hotely, zdravotní potíže při cestování, co si s sebou zabalit a co si na dovolené nakoupit. Exotická místa pro dobrodruhy.

dobrá zkušennost9 příspěvků

Ahoj,my jsme byli minulý rok v Brele,je tam moc hezky,jsou tam takové ty kamínkové pláže a malej si ...

Alice 22.09.2023
tyhle ostravy jsou super, taky znám.

Sivestr1 příspěvek

Dobrý den, jak se máte? Mohu se zeptat, kam letos vyrážíte na Silvestra? Posledních několik let jsem...

Karolina 29.07.2021
Já mám Silvestr nejraději doma a s přáteli, vždycky to dokážeme pěkně oslavit a náš pes netrpí, prot...

CESTOVÁNÍ JINAK11 příspěvků

Na cestování a zážitcích není co měnit...upgradovat systém či software,... jsou prostě nezapomenutel...

Radka 18.08.2015
Jak já bych jela do Amééériky ...tenhle článek se moc pěkně čte khttp://kralovstvizen.cz/dovolena-v-...

stan7 příspěvků

Dobrý den. Máte doma někdo stan od husky? Líbila se mi jejich nabídka v eshopu, ale nevím, jaké jsou...

Karolina 29.07.2021
My jsme letos pořizovali nový stan v Decatlonu, a je to takový ten jak se rychle rozhodí a uvnitř je...

dovolená 201420 příspěvků

Ahojky, už jste sehnali nějaký last minute? Přijde mi, že toho čím dál méně. Tento rok jsem na to sp...

Dana 01.07.2015
Ahoj postupně objiždím všechny evropské země a letos to padlo na Bulharsko. Chci se zeptat jakou des...

Bezpečí domova, když jste na cestách4 příspěvky

Ahoj, myslíte na to, když jedete někam na dovolenou, jak zabezpečit domácnost? Máte zabezpečenou neb...

kamenskydalibor 20.08.2014
nevypadá zle, ale na mé potřeby by byl hodně malinkatý, ale jestli to tobě stačí, tak klidně...ten j...

Studium v zahraničí14 příspěvků

Ahoj:-)chtěla bych vás poprosit o rady a sdílení vašich zkušeností se studiem v zahraničí.Chtěla byc...

Pavla 25.06.2016
Ten ELVIS jak o něm píšete mě docela začal zajímat, hlavně ho mám blízko. Jaký sou tam lektoři?

zábavná dovolená chorvatsko20 příspěvků

Nemáte někdo nápad na dovolenou v Chorvatsku? Chtěly by jsme tam s kamarádkami jet, ale nemáme předs...

Anicka 24.02.2017
Děkuji moc za odepsani už jsme s nimi v kontaktu a budeme přes ne zařizovat tedy svatbu už se moc tě...

Angličtina v zahraničí17 příspěvků

Mohu se zeptat na Váš názor na zdokonalení se angličtiny v zahraničí? Myslíte si, že se naučím lépe ...

Denisa 02.07.2016
Honzíku a které lektory z Elvisu by si mi poradil??

Dovolena 201523 příspěvků

Ahoj všem začínám vybírat kam letos na dovolenou k moři a narazil jsem na cestovku etravel. Máte s t...

Darča 19.08.2015
na Království žen mají pěkné články, a dneska jsem se zapojila do soutěže o balíček Dermacol...

Dovolená a cvičení 5 příspěvků

Chtěla bych vzít svou maminku na dovolenou a má ráda aktivní odpočinek. Jezdí někdo na dovolené se c...

Elenka57 01.02.2017
Já jsem se právě dívala na dovolena-cviceni.cz taky .. maji tam ted Sicilii, tam bych moc chtěla :)

Cestování a oteklé nohy15 příspěvků

Ahoj, taky máte problém s oteklými nohami? Já už se zase děsím cesty do Chorvatska, není na to něco ...

Dana 31.07.2023
Poprvé jsem u nich nakoupila nedávno a jsem moc spokojená.

Desinfekce8 příspěvků

Jakou používáte desinfekci na ruce apod. ? Chci něco šetrnýho, co nevadí když se z rukou před jídlem...

Alice 22.09.2023
Asi zas budu muset něco pořídit, když to začíná zas pomalu lítat. No jo no. Podzim is here.

Únik moči1 příspěvek

Co vám pomáhá? Co používáte za pomůcky? Budu vděčná za vaše rady co vám vyhovuje i při dlouhém cesto...

Kiska 23.12.2021
Mně moc vyhovují pomůcky Seni, kupuju si je tady https://www.care4you.cz/ tak se zkus podívat

Smoothie mixér9 příspěvků

Jakou máte zkušenost s těmi cestovní smoothie mixéry? Zajímal by mě konkrétně tady tento? Rozmixuje ...

Milada 01.12.2023
Mám celkem velkýho robota na to, ale funguje dobře.

stres z cestování2 příspěvky

zdravím holky, za měsíc letíme s manželem do Thajska..splní se nám sen :) ale teda místo toho, abych...

Kvetuska99 15.02.2024
holky mně skvěle fungují kapsle happy speed, je to ted docela novinka na trhu co mi říkala lékárnice...

Elektroskutr0 příspěvků

Ahoj, s chlapem si chceme koupit elektroskutr :) No... a teď dotaz :D Kde bych našla nabídku kvalitn...

Kup prawdziwy i fałszywy paszport, Kup prawo jazdy, WHATSAPP: +1(725) 867-95670 příspěvků

Kup prawdziwy i fałszywy paszport, Kup prawo jazdy, WHATSAPP: +1(725) 867-9567 Kup fałszywy USD, Kup...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat