Diskuse na téma Alterna

Ahoj holky, chci se zeptat...máte někdo zkušenosti s Alternou? Kamarádka mi ji doporučila, ale rádá bych slyšela víc názorů :) mám suché vlasy bez objemu a hrozně se mi třepí konečky. Děkuji

jitule 26.04.2016

mam od alterny fen. Co se tyce fenu tak nemam namitky, byl sice trochu drahy, ale ja zas nemam problem si za kvalitu zaplatit, takze fen super a maji ted novinku hydratacni mleko na vlasy, tak jsem si to objednala a snad nezklame ;)

Lenka 16.03.2016

Ahoj, taky se přidávám a doporučuji :)

Nina 11.03.2016

Ahoj já ji používám už víc jak rok a taky spokojenost, když se podíváš na stránky www.luxusnivlasy.cz, tak určitě vybereš něco pro tvůj typ vlasů...já už jsem si pořídila i hřeben a fén a fakt super...akorát to teda není uplně levná záležitost, takže pomalinku přikupuji :)

Sára Nina 16.03.2016

Ahoj, chci se zeptat na ten hřeben...už dlouho nějaký hledám, ale žádný mi nevyhovuje... Děkuji

Klára 09.03.2016

Ahoj, Alternu používám už dva měsíce a jsem spokojena...pokud se ti třepí konečky, tak určitě doporučuji prvně sestřihnout a přiobjednat i nějaké serum, já osobně jsem si oblíbila pro růst a proti vypadávání vlasů...mrkni na odkaz http://www.luxusnivlasy.cz/caviar-g99/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat