Diskuse na téma Volby 2017

Ahoj :) Mám dotaz… Poměrně za nedlouho budou volby… Zajímalo by mě, koho budete volit… Já jsem vždycky volila soc.dem., ale vzhledem k tomu, co se toto období dělo, zž můj hlas ztratili… Teď přemýšlím, komu svůj hlas dám… Uvažuji nad lidovci. Jak jste na tom vy?

Krista 15.10.2017

dobrý den,mám otázku na všechny mladé lidi?-můžete jsi dovolit podnikat jako živnostník,nebo si přejete chodit do fabriky,sedět za kasou atd.,moc možnosti není,proč nepomáhat začínajícím živnostníkům?,myslím,že v Česku jsou lidé pracovití,ale mají obavy s podnikání-nejsou vytvořeny podmínky,ba naopak- volím ODS.

Rachel 01.10.2017

Taky tak… Ale u mě to není žádná novinka, já lidovce volím, co chodím k volbám…

Daruna 30.09.2017

To se ani nedivím je to akorát ostuda pro náš stát

Simona 30.09.2017

Stačí se podívat tady a mít trošičku přehled www.kdu.cz/temata/rodina-predevsim/prosadili-jsme

Alena 30.09.2017

a na to jste přišla jak ?

Simona 30.09.2017

Alena: a ještě k tomu slibování… lidovci jako jedni z mála dodržují to, co slíbí .. O čemž svědčí 80% splněných závazků

Fanyna 30.09.2017

no nazdar … jestli takhle uvažuje víc lidí, tak mám strach, kdo ty volby zase vyhraje … v tomto případě bude lepší, když volit nepůjdete

Alena 30.09.2017

a proč zrovna je ? Všechny strany slibují a nic neplní, takže je jedno komu ten hlas dám

Simona 30.09.2017

po nastudování programů všech stran jsem usoudila, že letos podpořím taky lidovce

Ajka 29.09.2017

Mohu se prosím zeptat na naázory, proč volíte lidovce? Taky o nich uvažuji, ale nikdy jsem je nevolila, tak bych ráda pronikla i do vašich důvodů :)

Risesa 28.09.2017

lidovci jsou zrádci herman na srazu sudeťáků ,lezou jim do.... jedině SPD , myslete na své děti !!!!

Erika 28.09.2017

No, ne, to je jasný… Socani už svůj boj prohráli… Měli tolik šancí, které tohle volební období totálně pohřbili… Jinak za mě volím lidovce - http://www.kdu.cz

Karla22 26.09.2017

Ok jdu na to kouknout a pročíst si to,díky

Tanita 26.09.2017

Já asi budu volit lidovce. Mají ve sve straně same sympaticke lidi a hlavně vybornej program.

Karla22 Tanita 26.09.2017

Jestli podporujou mladé rodiny s dětmi tak není co řešit.

Karla22 26.09.2017

Ahoj holky já stále váhám koho volit,přijde mi,že si člověk stejně nevybere.

Limonka 21.09.2017

Musím říct, že i já o nich letos uvažuji, hlavně kvůli tomu, že jsou pro rodinu - http://www.kdu.cz/temata/rodina-predevsim/prosadili-jsme

Anita 20.09.2017

Ahoj všem :) Já letos lidovce budu volit na sto pro :) Už jsem volila v minulých volbách a také je volím na komunální úrovni, co si pamatuji. Jsou tam slušní lidé a co víc, plní své sliby. Vždyť za minulé volební období už splnili 80% svých závazků!

Alena 05.09.2017

Letos dost reálně uvažuji o lidovcích... Jak to vidíte vy?

Eliška 04.09.2017

Ahoj, já jsem na tom dost podobně. Nad lidovci uvažuji už delší dobu... Napřed jsem se k nim přikláněla hlavně z toho důvodu, že se mi strana jeví jako seriózní a teď mě oslovil i jejich program... - http://www.kdu.cz/getattachment/f3c301fb-b96a-4915-87e4-6ad5713164a3/Volebni-program-2017-2021.aspx Nehledě na to, že jsem vždy volila na komunální úrovni. Co ty, proč nad nimi uvažuješ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat