Diskuse na téma Zabezpečení domu

05. 04. 2018 | Pro šikovné ruce

Nemá tu prosím někdo zkušenost se zabezpečením domu ? Dají se pořídit i kamery s nočním viděním ?

Lilianna 02.02.2019

Pěkný den, já bych ěla k tomu zabezpečení taky dotaz. My uvažuje, že si necháme ještě víc zabezpečit naše auto. Máme teď nové a manžel má o něj docela strach a rád by investoval do jeho zabezpečení. Jak to vidíte vy? Je to nutné, nebo stačí to zabezpečení z výroby? A nechali jste si nějaké externě instalovat? A pokud ano, jaké o od koho?

Martina 23.05.2018

mám jeden záhradní dotaz.Kdo máte doma zahradu, jak odpočívate, teda v čen? Altán, nebo nějaká pergola? Houpačka? Poraďte co koupit?

Barbora 22.05.2018

Máš Nino nějaký konkrétní požadavek ? Taky jsem rozhodně za značku spyexpert, protože se na tyhle věci specializují. Nechám ti tu odkaz ať se můžeš podívat, co všechno mají www.spyexpert.cz

Gabča 25.04.2018

Určitě dají, zkus se podívat na stránky spyexpertu, ti jsou na veškerá tato zařízení profíci.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat