Diskuse na téma Nadpřirozeno

Tedy už zmíněná astrologie, karty, čarorvání, nevysvětlitelné děje ap. Také nadpřirozené bytosti, bůh.... jak to vnímáte? Přemýšlíte o tom a nebo to jde zcela mimo vás?

Karla 79 27.03.2017

No já si v The Chamber vyzkoušela s přáteli únikovou hru Dům duchů. O efekty, jež většina lidí nepochopí jak fungují, budí dojem paranormálna, opravdu by mě zajímalo, jak to někdo vymyslel. Někteří hráči ji prý vzdali krátce po začátku hry . :D Hra je zaměřena na strach, velice intenzivní atmosféra strašidelného domu ve Viktoriánském stylu. Byl to opravdu super zážitek. Je to zas taková změna místo návštěvy restaurace nebo kina jednou za čas.

Martin Karla 79 06.08.2017

To zní dobře. :) Nedávno jsme byli na [url=http://www.exitdoor.cz/]jedné[/url] pěkné únikovce a zrovna jsme si říkali, že zkusíme najít nějakou duchařinu. :)

Bohďa Choceň 22.03.2017

Jestli chcete vyzkoušet nadpřirozeno, určitě si zajeďte do únikových her The Chamber na výlet. Přijďte si vyzkoušet, jaké je to být uvězněn ve středověkém vězení, v únikové hře Útěk ze žaláře, čeká vás tam temná atmosféra středověkého vězení. Byl to super tip na výlet pro celou rodinu.

Já teda vždycky v něco mezi nebem a zemí věřila, to je pravda, dám hodně na svou intuici, dokážu odhadnout člověka aniž bych s ním mluvila a většinou se nepletu;-) kamarádka říká že jsem čarodějnice, věděla jsem, že je těhotná aniž by mi řekla, že se o mimčo pokoušeli a dokonce jsem jí předpověděla i holčičku a den porodu :-D nevím a nechápu, co to se mnou je, ale funguje to jako spouštěč, prostě se podívám a vím... Ale rozhodně se občas i pletu to jo, ale málokdy. Takže já v to věřím:-D

Laugher 05.01.2017

Mám také určitou zkušenost z mládí. Měla jsem s tím poměrně velké komplikace, ale přestaly když jsem začala s Jogovými meditacemi. Ty mi to pomohly usměrnit a od té doby je to bez problémů

Petra 14.01.2011

Nikdy jsem na žádné nadpřirozeno nevěřila, až do doby cca před rokem, kdy jsme si koupili nový byt a jedna "milá" sousedka mi sdělila, že v něm zemřeli manželé. Nejprve žena a pak muž. Žena zemřela v ložnici a muž rok po ní v kuchyni. Od té doby se mi špatně spalo...Jednou večer nám v ložnice hrozně štěkal pes a tak jsme ho vyhodili ale on chtěl zpátky, to se opakovalo 3x a když jsme po 3 chtěli otevřít ložnici, tak bylo zamčeno-zevnitř! Museli jsme vypáčit zámek.Mluvila jsem se synem těch lidí, co tam zemřeli a on říkal, že jeho otec po smrti matky do ložnice NIKDY!!! už nevstoupil. Každý den jsem špatně spala a probouzela jsem se většinou v pravidelnou hodinu. Kamarádka mi doporučila jednu paní, co se zabývá "čištěním bytů" a tak přišla. Prošla to tam s kyvadýlkem, potvrdila mi, že v ložnici je nějaká "špatná" energie (aniž bych jí o zemřelém manž.páru něco říkala) a provedla nějaký rituál se svíčkou. Ten večer jsem zažila nejhorší zážitek mého života. Nemohla jsem usnout a když už jsem usnula tak jen takovým tím lehkým spánkem. Pak jsem měla pocit - jako bych se ocitla v nějakém filmu o vymítání ďábla (psala jsem tady na začátku, že jsem těmto věcem vůbec nikdy nevěřila!!!) cítila jsem, jak kdyby do mě "něco" vstoupilo, jako bych to nebyla já, jen jsem věděla, že je to něco jako zloba, nenávist, bolest - všechno dohromady, dokonce jsem měla pocit, jako bych vydávala i nějaké podivné zvuky. Zvláští ale bylo, že jsem se nebála o život jen jsem měla pocit jakého si varování abych si s tím nezahrávala. Cca po 5 minutách to bylo pryč a já jsem se naprosto šokovaná nebyla schopna hnout. Po chvíli jsem si vzala do postele psa a bylo mi mnohem lépe. Ráno, když jsem to vyprávěla přítelovi, tak nic moc neříkal a když jsem mu popsala své pocity, tak jsem si všimla, že mu stojí chloupky na rukách a nakonec mi přiznal, že chvíli před tím, než jsem vzala našeho psa do postele cítil hroznou bolest celého těla, strašný vztek a zlost, ale neuměl si to vysvětlit. Do dneška nevím, co to přesně bylo, ale vím, že nic takového jsem nikdy nezažila a už se nikomu nesměju, když vypráví něco, co zní NEUVĚŔITELĚ...

Martaa Petra 08.09.2016

Fuj, běhá mi mráz po zádech.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat