Diskuse na téma akutní padání vlasů po porodu

Tato otázkla se vztahuje především na maminky. Je to 6 měsíců po porodu a mně začaly dost padat vlasy, trvá to už 4 týdny a já jsem zoufalá. Začly mi vystupovat na spáncích lysinky ;*(, prosím proto o nějakou zaručenou radu, co pomůže padání vlasů zastavit a v lepším případě napomůže novému růstu vlasů. Doted jsem používala šampony z drogerky, ale je mi jasné, že tudy cesta nepovede, nevadí jsem ochotna si klidně připlatit, hlavně at mi to pomůže.

Oplatka 15.01.2024

Já jsem dala hodně na ty virální videa a začala jsme si doma dělat rozmarýnovou vodu a hledala jsem i nějaké přípravky na vlasy, které by rozmarýn obsahovali a byly i na přírodní bázi. Tak jsem našla stránku MilujuBio, kde mají bohatě kosmetiky. Momentálně používám od Utrekram přípravky na vlasy a funguje to. :)

Koki Oplatka 22.01.2024

Prosim tě a oni mají tedy péči s rozmarýnem? A jak často si tím vlasy myješ a jak často používáš tu vodičku?

Oplatka Oplatka 25.01.2024

Ano mají, tady https://www.milujubio.cz/urtekram-sampon-rozmarynovy-500ml-bio já si kupuju tento velký + kondicionér. Používám pokaždé, když si hlavu umývám , což je max 2x do týdne. Ale většinou se snažím umývat si hlavu jednou za týden, pokud nejdu na nějakou akci. Přestala jsme používat i suché šampony a rozmarýnovou vodu dávám jak před mytím tak i po a během týdne, když si vzpomenu.

Já jsem vlasy přímo zesvětlovala, odbarvila jsem a potom dala rosegold, vše v pořádku, vlasy se chovají jako lidské. Barva z drogerky.

Simab lenuleprusova 21.12.2023

Ta rose musí vypadat moc hezky, zeptám se o kolik odstínů jste zesvětlila a jestli by chytla i na tmavší blond/světle hnědá. Děkuji

lenulka 10.12.2023

ahoj, já jsem to vyřešila prodloužením. Mám clipy, barvila jsem si je sama, aby mi sedly k mým vlasům. Tím, že mi po porodu vypadalo tolik vlasů, teď naopak vypadá, že mi porod prospěl :D

adinka88 lenulka 16.12.2023

Mám taky vlasy s klipy, já je mám z clipinhair, mám o odstín jiné vlasy a ráda bych si je trošku změnila, jakou barvu jsi použila?

Kikina 18.10.2023

Mně na to teda nepomáhá nic. Všichni mi pořád říkali ať jsem trpělivá, že se to srovná samo, ale už je to opravdu dlouho a já si připadám jako opelichaná slepice :( mám pocit, že jenom vyhazuju peníze za kosmetiku a doplňky stravy, které nepomáhají, tak jestli máte opravdu osvědčenou radu sem s ní

anastaziaa Kikina 23.10.2023

Hele podívej se tady https://www.clinicalhair.cz/ na to co píšou o trichologickém vyšetření. Byla jsem u nich v Brně na pobočce a myslím, že nepřeháním když řeknu, že mi zachránily vlasy :)

kikinkadob 25.07.2023

Ahoj, mně padání vlasů zastihlo naprosto nepřipravenou a z hustých vlasů jsem najednou měla dvě třetiny. Nesla jsem to hodně těžce :D Ale jak už tu holky píšou důležité jsou doplňky stravy, kvalitní vlasová kosmetika (já používala ducray) a taky dost udělá strava jako taková a pitný režim :)

Tichavka 14.04.2023

Mě teda osobně na padání vlasů nejvíc pomohlo brát vitamíny a lepší vlasová kosmetika než z drogerky, ale ráda bych teď vyzkoušela něc nového. Slyšela jsem něco o kosmetice Tomáš Arsov. Už jsem se dívala na stránky a docela se mi líbí, ale jsem na vážkách, nemáte někdo zkušenosti?

Denča Tichavka 22.05.2023

Já ji používám, začala jsem na doporučení u nich v salonu. Měla jsem fakt zničené vlasy, tak mi doporučily řadu na poškozené vlasy. Koupila jsem celý set a už jsem u ní zůstala.

Tichavka Tichavka 24.05.2023

No mě trápí vypadávání vlasů, má tam tu řadu Hair Booster a právě nad tím přemýšlím. S tím nemáte zkušenosti?

Denča Tichavka 29.05.2023

Osobně ne, ale používá ji kamarádka a té vlasy opravdu krásně rostou a je s nimi velmi spokojená. Já jsem z řady na poškozené vlasy přešla na péči o barvené vlasy. :)

EvaStod Tichavka 25.11.2023

Mám zkušenost s šamponem a kondicionerem bonfire. Měla jsem je celkem zničeny po odbarvování, vyživí je hezky zevnitř a jsou lesklejsi. 👍

Diana 31.03.2023

Já jsem hodně s vlasy po porodu bojovala. Brala jsem nějaké základní vitamíny a dost se to spravilo. Ale už ne do takové míry, jako před porodem... To se bohužel nedá nic dělat, no... Ovšem našla jsem si metodu, jak si perfektně upravit vlasy. Koupila jsem si clip in od https://www.clip-in-vlasy.eu/ a jsem s vlasy naprosto v pohodě :)

Gabriela 14.02.2023

Zkuste si dávat i zábaly na vlasy z ricinového oleje, ten je na podporu růstu vlasů. Já ho používám úplně na vše...je to opravdu skvělý a univerzalní pomocník (pleť, nehty i vlasy).

PanvickaJ 09.02.2023

Děkuji za doporučení na moltex, na lepší plíny jsem nikdy nenarazila. Maximální spokojenost

Táňa PanvickaJ 11.02.2023

Panvicko taky je používám a jsem moc spokojená

Mandy 05.02.2023

Já jsem spokojená s šamponem i kondicionerem od dr. Santé na podporu růstu vlasů. Není to ani tak cenově nákladné a opravdu mi to pomohlo.

Vanda 25.01.2023

Už mám taky objednáno. Těším se, že mi od problému s vlasy tyto přípravky pomůžou.

Svatava 21.01.2023

Také používám Milvu, jejich vlasové přípravky mám velmi oblíbené. Pomohly mě s problémem při padání vlasů po porodu.

Kika 18.01.2023

Jsem spokojená s vodou na vlasy Chinin s rozprašovačem Professional. Hlavně je důležité si dávat pozor na falešné produkty, proto doporučuji opravdu nakupovat na jejich oficiálním eshopu.

Vanda 09.01.2023

Milva nabízí i vlasové vodičky, tu taky používáte?

Kika 04.01.2023

Koupila jsem si tento šampón https://www.milva.shop/milva-sampon-chinin-200-ml/, který mi s tím pomohl.

Vally22 18.12.2022

Zdravíčko, maminky máte zkušenost s těmito plenkami? https://www.feedo.cz/vysledky-hledani/?term=moltex Líbí se mi jejich složení

PanvickaJ Vally22 21.12.2022

Vally22 já je můžu jenom doporučit, dostala jsem na ně tip od kamarádky a už jsem u nich zůstala

Vally22 Vally22 23.12.2022

Já sem dlouho nechtěla jiný než látkový ale tyto mě fakt zaujaly hlavně tím že jsou bez chloru, atd... jinak neprotíkají?

PanvickaJ Vally22 28.12.2022

Vally22 moc dobře sají ty plenky, synovi žádná plenka od moltex nikdy neprotekla

Vally22 Vally22 06.02.2023

Děkuji, určitě je vyzkouším

Danuše77 30.11.2022

Ženy mě moc pomohl s padáním vlasů tento doplněk https://www.neozen.cz/vlasy-nehty-a-kuze/hairbian/

iris 23.11.2022

Ahoj, vyzkoušej obyčejné pivovarské kvasnice, mě pomohly po porodu. Hrozně mi padaly vlasy, měla jsem kouty do půl hlavy, dělaly se mi afty a měla jsem prostě málo béčka. Tak jsem koupila pangamin a hrozně rychle mi začaly dorůstat baby vlásky.

sfdsf 23.11.2022

fsfsdfd

Tana 09.07.2022

Mně moc pomohly přípravky https://headandbeard.eu/ co pravidelně používám jejich šampon, starter sprej a derma roller tak mám konečně krásně hustý a zdravý vlasy :-)

Klára L. Tana 09.07.2022

To zní báječně, za jak dlouho si viděla zlepšení?

Tana Tana 09.07.2022

Snad už za měsíc, fakt rychle :)

Klára L. Tana 10.07.2022

Tak to rozhodně zkusím, děkuju :)

Tana Tana 26.07.2022

Ráda jsem poradila :)

Nikoletta Tana 27.07.2022

Na to teď čtu hodně dobrý ohlasy...

Tana Tana 28.07.2022

Noo tak ono je to fakt hodně účinný


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat