Diskuse na téma Dárek k Vánocům pro babičku a dědu

Ahoj holky, co kupujete letos starouškům? Sehnal někdo letos něco originálního?

martiiinka 18.11.2022

Zanetka: A jaký? Viděla jsem nějaký v obchoďácích, ale jsou dost neoriginální.

Zanetka martiiinka 19.11.2022

hele, mrkni na www.darkoviny.cz...nemuzu ti poradit konkretne, protoze tam toho maji tolik...ale ty urcite vis co babi a dedu potesi nejvic

martiiinka martiiinka 20.11.2022

to máš pravdu :) Budu mít problém vybrat jen něco, mají tam toho fakt moc. Díky za tip ;)

martiiinka 10.11.2022

Ahojky. Narazila jsem na toto téma, brouzdám po netu, hledám dárky na Vánoce a nemám vůbec představu ani inspiraci. Nejhorší je vždycky koupit něco pro prarodiče protože oni nikdy nic nepotřebují :D Přesto jim chci něčím udělat radost :)))

Zanetka martiiinka 14.11.2022

hej uplne mi mluvis s duse...ale nastesti uz mam vybrano :D koupila jsem jim originalni darkove balicky

dona 17.05.2018

Ahoj já dost často pro babičku a dědu nakupuji na https://www.darkysradosti.cz/darky-pro-dedu-a-babicku?page=1&perPage=15 Jsou tam docela hezké papuče s vtipnými popisky, což je moc rozveselilo a o to přeci jde. :)

Lucie dona 17.05.2018

já vzala ty moje do nákupního centra, koupili si co chtěli a já to zaplatila.Dali jsme si obídek, kavu, dortík. Mají téměř všechno a tak byla spokojenost na obou stranách.

Laugher 08.04.2017

Babičku a dědu už bohužel nemám

Korina 02.12.2015

já jsem babičce objednala http://www.ryjemesperky.cz/ obrázek jejího pejska....psi miluje, bude nadšená.

Pavel 22.11.2015

Aho hledám typy na Vánoční dárky- nevim co bych měl koupit svému mladšimu bratrovi-13 let nechci kupvoat hry ale něco co by měl jako upominku na mě protože po novým roce se stěhuju pryč a už se asi neuvidime tak často.

Eveli 20.11.2015

Já už taky řešim darky a je to hruza uplně mi chybí napady :-/

Hanka 13.11.2015

Pěkné dárečky mají na www.srdcervaci.cz , koupí přispějete na zdravotně postižené.

Larnel 27.04.2015

No právě, že mi přišla ze všech nejlacinější a taťka od nich už objednával něco jiného, tak mám jistotu, že to bude ok

Ada 26.04.2015

Jo, ta cena je opravdu dobrá, když já jsem sháněla ústní sprchu, tak jsem se do tisícovky nevešla, takže se nám to tenkrát celkem prodražilo :(

Ada 26.04.2015

Jo, ta cena je opravdu dobrá, když já jsem sháněla ústní sprchu, tak jsem se do tisícovky nevešla, takže se nám to tenkrát celkem prodražilo :(

Larnel 26.04.2015

Já jsem včera objednávala našim starouškům ústní sprchu za 690 kč, což se mi zdá jako supr cena. wwww.modrausporam.cz :)

Kesi 21.03.2015

Já jsem vsadil na elektroniku z aaron.cz mají tam supr ceny.

Koukněte na www.darkyprovas.cz Dárky mají rozdělené na jednotlivé kategorie. Kliknete na babičku a ukáží se Vám dárky vhodné pouze pro babičku. Super, doporučuji.

Zdenka 16.12.2014

Babičky a dědové ocení něco na zub. Určitě se jim bude líbit nějaký ten vánoční balíček plný dobrot: http://www.mojedelikatesy.cz/c/darkove-vanocni-balicky. Jsou výrazně levnější než jiné podobné e-shopy a je s nimi velmi příjemná komunikace.:-)

Jimehlavou 15.12.2014

Jestli v hojné míře nakupujete přes různé e-shopy, tak doporučuji nakupovat přes cash-backový portál www.mojevyhody.cz. Vrátí se vám zpátky na účet občas docelá zajímavá sleva. Mají tam registrovaných přes 200 e-shopů, takže je z čeho vybírat.

soukromý věřitel nabídka úvěr 06.12.2014

Potřebujete úvěr pomoc? Už jste hledali, jak získat přístup k soukromému úvěru věřitele? Potřebujete levný úvěr na nízké rychlosti? Pokud ano, tady je vaše šance získat úvěr. Jsme kontaktovat na rashidloanfirm@yahoo.com.

gabika72 03.12.2014

zdravím. protože to řeším každý rok, třeba to někomu přijde vhod jako dobrý tip, co rodičům pořídit. než jim dávát kopu zbytečností, složila jsem se s bráchou na jeden velký dárek. pořídili jsme našim kávovar - takový ten kapslový, co je sndný na ovládání. je jich hodně, ale rozhodli jsme se nakonec pro cafissimo latte. Doporučila mi ho kamarádka, co ho má doma, že prý to dělá dobrou pěnu z mléka, tak uvidíme:-)

Daysulinek 21.11.2014

Naši starouškové strašně rádi cestují, užívají si v pokročilém věku to, co dříve nestihli, takže letos od nás dostali výlet do vánoční Paříže na 4 dny - http://www.zkustotaky.cz/zima/francie/pariz/vanocni-pariz-s-adventnimi-trhy

adruš 10.01.2014

Naši a my s bratrem jsme letos tedy vlastně už vloni XD bábi s dědou koupili nové postele do ložnice. Ty vyvýšené pro seniory, vybrala jsem je já(jsem hrdá) z ceskaloznice.cz.Budou pro ně určitě mnohem pohodlnější na vstávání


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat