Diskuse na téma Depilace laserem - zkušenosti?

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli jste někdo nebyli na laserové depilaci? Chci si na léto nechat odstranit chloupky z podpaží, ale vůbec nevím nakolikrát tam musím jít a jestli to nebolí? Mám trochu strach? Dík

Debora 21.02.2022

Zeptám se jestli je ta laserová epilace opravdu trvalá ?

Sandra Debora 03.03.2022

Ano je :) akorát je potřeba absolvovat několik sezení, aby mělo ošetření efekt a chloupky již nerostly :)

Janinka 19.09.2021

Holky, jak se na to sezení chodí? Jako myslím na tu epilaci. Chci si nechat udělat nohy a bikiny. Mám se před tím oholit nebo spíš nechat narust?

Vikky 29.07.2021

A to udržovací sezení... To je jednorázovka nebo se zase chodí nějak pravidelně. A ta udržovačka je už pak napořád?

Vanda Vikky 02.09.2021

Jednorázovka :) Ale je to potřeba :) Ono to udržovací sezení prostě navazuje a zapadá do celkého zákroku :)

Irina 30.06.2021

Ahoj, tak na té aetherclinic je to tak, že jsem měla asi 7 sezení. A super, chloupky jsou pryč. No a po roce je pak udržovací sezení :)

Majdalenka 02.06.2021

Hele, kolik jsi měla sezení, než ty chloupky byly všechny pryč?

Irina 01.06.2021

Já jsem podstoupila tuto kuru https://aetherclinic.com/cs/medical-center/aether-laserove-odstraneni-chloupku/ a byla jsem spokojená moc. Chloupky nikde :D Byla jsem tam v zimě... Ty jo, snad te pred letem vezmou. To bych se s nimi spojila...

Alice 10.05.2021

holky a jak dlouho to vydrží? když bych na to chtěla jít před létem, abych měla klid

Wendula 01.05.2021

Je super, to je to, co jsem potřebovala vědět. Kolik sezení je potřeba? A je ten zákrok bolestivý?

Anna Wendula 01.05.2021

oni ti tam na té klinice většinou řeknou co a jak, j lepší si tam zajít nebo si zavolat a domluvit se, ale taky jsem byla na odstranění chloupků a je to super, kor před létem je to paráda

Wendula Wendula 03.05.2021

A to stačí jedno ošetření a chloupky mi nějakou dobu neporostou nebo jak to funguje ?

Anna Wendula 05.05.2021

Těch ošetření je víc, ale chodí se na ně vždy s nějakým odstupem :)

Barunka 29.04.2021

Já jsem epilaci podstoupila na https://aetherclinic.com. A doporučuju. Jsou tam moc příjemní, vše vysvětlili dopředu a super. Jsem nadšená. Byla jsem na 3. ošetření, teď teda nemůžu jít, ale chloupky jsou už teď skoro pryč.

Adéla 20.04.2021

Když bych chtěla jít na epilaci do salónu nebo na nějakou kliniku tak na kolik to tak prosím vyjde ?

Hana 19.06.2018

Ahojky nema nekdo vyzkousenou i normalni depilaci ci nejake ty holici peny stiratelne od veetu? Dekuji *13*

Kamilka Hana 26.06.2018

Ahoj Hani, ja mam moc dobre zkusenosti prave s tou penou s tou sterkou od veetu, nechavam 10min pusobit tu penu a pak setru. Jinak ja to nakupuji za super cenu z notino.cz

Hana Kamilka 27.06.2018

Kamilko moc dekuji, mrknu tam na to. *16*

Jarka 10.01.2018

Protoze je nejlepsí cas na trvale odstraneni chloupku, chci na to jit. DOporucili byste mi prosím nekoho dobrého v Praze? Je toho hodne, radeji bych osobní zkusenost a rady :-)

Vanda Jarka 18.01.2018

za mě ti můžu poradit kliniku v Praze Perfect Clinic. Dělají trvalou epilaci laserem. Byla jsem na tom, není to bolest, uplne v pohodě se to dá vydržet.

Jarka Vanda 22.01.2018

Dívala jsem se na jejich webovky asi jsem to nenašla. Popsala bys prubeh? a opravdu to pomáhá?

Vanda Jarka 26.01.2018

Prubeh..no na perfect clinic jsem dostala doporuceni od známe. Pak mi dali termín. Laser mírne pálel, nic hrozneho. A pote byla kuze ruzová, ale taky nic extra. Prubeh celkove pohoda.

Jarka Vanda 29.01.2018

To nezní vubec spatne ani bolestive. Já jsem hrozná cíťa, tak jsem se bála, ze bych hrozne trpela. Paráda. A na které z pobocek jsi byla? dívala jsem se, že jich mají více.

anicka 25.04.2016

ja jsem dostala na vanoce ten laserovy epilator a jsem moc spokojena, tim padem nemusim nikam dochazet a zbytecne platit porad dokola. http://www.parfums.cz/philips/lumea-prestige-sc2009-00-ipl-epilator-na-telo-tvar-a-oblast-bikin/

Lenicka anicka 26.04.2016

videla jsem na neho reklamu a vypada to dobre, myslim ze ta investice se urcite vyplati. premyslim ze si ho take poridim, tak diky za nazor a za odkaz.

Janka Lenicka 23.07.2016

Dobrá je taky epilace pulzním světlem - IPL epilace. Je to hodně účinný. Zkuste tenhle salon <a href="http://www.klinikakrasyandel.cz/">Klinika krásy Anděl</a>

Monika Kopecká Janka 26.11.2017

S tím IPL souhlasím, je to sice trošku dražší, ale stojí to zato. Akorát, protože se ceny pohybují v řádech tisíců, vyberte si dobrý obchod nebo eshop.

Janča Monika Kopecká 26.12.2017

Mě to připadá zbytečný... Pořídila jsem si normální epilátor https://www.holime.cz/braun-silk-epil-7-531-wet-dry-epilator a bohatě to stačí...

Samanta Janča 14.01.2018

No proč ne, pokud ti to stačí a nevadí ti, že se musíš "holit" pravidelně tak v pohodě. Ale pro každého to není, někoho třeba epilace bolí, tak že to prostě nesnese. A proto je dobré si nechat poradit a kouknout na všechny možnosti, které dnešní trh nabízí. Zrovna zmíněný eshop holime.cz má snad všechno, takže by to mohla být dobrá volba.

jojo 24.09.2015

Já mohu doporučit kliniku beautypro http://epilace-laserem.cz/hlavni-strana-2/ Je v Praze ale vyplatí se sem zajít.

dariina 25.02.2015

z vlastních zkušeností mohu říci, že výběr doktora nebudeš litovat. Paní doktorka je velmi milá a hlavně svědomitá a šikovná. Mám množství spokojených klientek a jak dámy tak i pány. Na maily odepisuje, také jsem si s ní pár mailů vyměnila.

ala3 23.02.2015

už jsem psala email, tak čekám na odpověď, pokud do zítra nepřijde tak zavolám. Co jsem hledala i jiné kliniky, tak ohlasy nic moc, protože šlo většinou o to IPL, takže to raději ani zkoušet nebudu.

Míša9 17.02.2015

ala3 ano je to něco jiného, je to zatím to nejlepší co vytvořili. Podívej za konzultaci nic nedáš, akorát přijdeš o trošku času, pokud si tam ještě nebyla určitě jdi, mně to velmi pomohlo když jsem se potřebovala poradit.

dariina 23.01.2015

konzultace u Mudr. Páralové jsou zdarma, takže za ně nic nedáš a dozvíš se přesně co ptrebuješ a navíc od odborníka. Dáš trochu času a budeš vědět na čem jsi. Záleží také zda mas tmavé nebo světlé chloupky apod.

ala3 18.01.2015

o ipl jsem hodně četla a narazila jsem na více negativních než pozitivních reakcí. Takže toto je něco jiného, ano? Zkusím si něco najít na tento laser a uvidíme. Kolik stojí u ní konzultace?

Míša9 12.01.2015

také zaleží od toho jaký druh epilace si vybereš. S klasickým IPL mnoho dobrých zkušeností není. Pokud chceš jistotu tak se obrať na Mudr Páralovou v klinice dermastar, ta používá diodový laser Lightsheer Lumenis DUET. Info máš i na její webu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat