Diskuse na téma Kadeřnictví v Brně

Dobrý den, nemáte prosím někdo tip na opravdu dobré kadeřnictví v Brně? Se svojí současnou kadeřnicí jsem dneškem skončila >:( Díky

Pavla 23.06.2021

zaleží na tom jaké ty clip iny jsou, pokud je to kanekalon, tak se to barvit nedá ale pokud je to v REMY kvalitě, jakože ty pravé vlasy, tak to se přebarvit dá a klíďo i doma

Denča 19.05.2021

takže když mi třeba nesedne odstín a nebo ho pak budu chtít změnit tak se to dá normálně přebarvit i doma? nebo teda musím nějak ke kadeřnici i s těma clip inama?

Annie0 10.03.2021

když si pořídíš ty z pravých vlasů, tak s tím můžeš dělat právě co chceš i barvit, což mi přišlo jako výhoda, třeba když netrefíš úplně barvu, tak si to můžeš sjednotit

Sára 01.06.2020

S jakým materiálem máte zkušenost ? Když bych si koupila ty levnější vlasy, tak dají se i žehlit nebo ne ?

Evka Sára 03.07.2020

Jestli myslíš ty kanekalonové, tak ano ty se dají žehlit, ale jenom do nějakých určitých stupňů, taky sem je měla a normálně jsem je žehlila :)

Alex 26.04.2020

Na kolik vás holky celkové prodloužení vyšlo, když vezmete v potaz vlasy a práci kadeřnice ?

Petra Alex 28.05.2020

No ono Alex hlavně záleží na tom, z jakého materiálu vlasy jsou, kolik budeš mít pramenů a pak taky každá kadeřnice má jiný ceník, takže to rozmezí se pohybuje od 10tis do cca těch 20 někdy i více :)

Petra 02.07.2015

Myslím, že to je jen na domluvě ale že určitě ano. Doporučuju stránku clip-vlasy-levne.cz mají velmi dobré ceny i materiály

Lenka Petra 26.09.2019

Jaké vlasy a typy spojů máš ? Plus jestli se můžu zeptat kolik máš pramenů a podle čeho je potřeba určit počet ?

Petra Lenka 24.04.2020

Radila jsem se co se týče počtu s kadeřnicí a barvu jsem řešila s eshopem, který jsem ti tu zmínila, protože jsem nebyla schopna vybrat správný odstín :)

Tereza 25.05.2015

Ahoj moje kadeřnice do dělá takže to bude asi spiš o domluvě :)

Barbucha26 24.05.2015

Ahoj myslite že by mi kadeřnice prodloužila vlasy těmy které bych si donesla?

Barboraa 16.04.2015

Kadernictvi salonmia.cz je opravdu dobry, sestra se tam nechala fotit po promene a ja uz jsem tam zacala chodit na nehty, uprava prirodnich nehtu.:)

Pavlínka Barboraa 01.05.2015

Jo jo ono tam toho delaji hodne, kamaradka tam dokonce chodi i na nehty. A spolu jsme minuly rok navtivili kurz liceni, parada to byla. :-)

Barboraa Pavlínka 02.05.2015

Oni tam delaji i nehty? No to je super, clovek by to vse mohl vzit najednou ze, jak vlasy tak nehty. A jakou techniku tam delaji?

marybla 24.02.2015

koukni sem http://kralovstvizen.cz/udalost/soutez-mia-1500-2015/

Petra.sek 25.12.2014

Já si myslím že jo ja si je vždycky kupuju sama z clip-vlasy-levne.cz- vidim gramaž, vidim kvalitu věřim tomu prostě vic

Barbucha26 24.12.2014

Holky je lepší koupit si vlasy na prodloužení sama? Když vim jak kvalitni budou než pak byt v kadeřnictví třeba i nemile překvapená?

Miška 25.11.2014

Ahoj dělají i prodlužování vlasu?

Alena 09.11.2014

Nejlepší kadeřník je Jirka KRÁLÍK, Brno Cejl

Pavlína 07.11.2014

Studio Success, Brno Řečkovice :) největší spokojenost! :);-);-);-) http://www.studiosuccess.cz/

Zuzanka1 04.11.2014

Ahoj, já chodím už dlouho do Kalvodovy ulice - salon Helixé (dřív Madam), vždycky spokojenost a domluva bez problémů.

romisek82 Zuzanka1 04.11.2014

Ahoj, díky za doporučení. Vypadá to dobře určitě ho vyzkouším.

Pavlínka romisek82 13.01.2015

Chodim v Brne na palackého třídu 45 (salonmia.cz), je tam parádní salon, ucesy, strihani, liceni, poradestvi v oblékání, parádní, jsem tam spokojena.:)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat