Diskuse na téma eshop se šperky

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s těmito obchody? Jaké byste doporučili?

Anna 03.07.2021

Kde mají moc pěkné šperky, tak je hotdiamonds :) Mám odtud prstýnek a řetízek a jsem strašně spokojená.

Terka Anna 04.07.2021

Sice tady ten eshop vůbec neznám, ale toto už mám v košíku https://www.hotdiamonds.cz/stribrny-nahrdelnik-hot-diamonds-willow-dn129.html. Přesně něco takového decentního jsem sháněla :)

Anna Anna 05.07.2021

No v reálu jsou ty šperky mnohem hezčí :)

Maxima 28.06.2018

raději mám obchody, kde si šperky mužu zkusit a pokud si rozumíte s paní prodavačkou, dostanete slevu :)

Laugher 11.03.2017

Já chodím na stránky www.sperky.cz

Gábi 15.04.2016

Mám svuj oblibeny eshop na bizuterii a myslím, že se vám bude holky taky líbit. ceny jsou taky fajn. http://www.tomelis.cz/

Kateřina Gábi 18.04.2016

no supr, práve jsem sestre, která miluje hru na klavír koupila set-náusnice a dva retízky s příveskama a vse s přisveskami not. Bude z toho moc nadšená

LULU Kateřina 21.04.2016

jj a pak se dívej na doporučení, jsi stejná jako já, taky pak hned objednám. Ale kdyz uz si tak pisete...vypadá zbozí z obrázku stejne i jak prijde?

Gábi LULU 27.04.2016

JJ, jsou to pěkný věci

Gábi LULU 28.04.2016

Brala jsem si od nich prstýnky pro dceru a kámošce náramek a obrázek odpovídal originálu. Doručili mi vše na adresu.

cácora 25.11.2015

Výborný eshop se šperky je klenotmania http://www.klenotmania.cz/ mají tu velký výběr všeho. Já si tu vždycky přindu na svý :-))

Ivetka cácora 08.12.2015

čauky. píšeš vždycky, takže jsi na klenotmanii asi nakupovala po vícekrát asi že?... Jak je to s výměnou zboží tam, máš s tím zkušenost? ...mám na mysli kdybych objednala špatnou velikost prstýnku jestli bude možnost ho vyměnit a jak dlouho taková výměna trvá? Nejsem si velikostí jistá jelikož je pro bráchu a chci mu to dát k Vánocům tak aby se to ještě stačilo vyřídit :) děkuji moc

cácora Ivetka 21.12.2015

Jednou sem měnila řetízek a problém stím nebyl. Už je to delší dobu ale poslali mi to během několika dní, netrvalo to dlouho. Ale takhle před vánoci toho mají všude spousty tak doporučuji objednat co nejdříve

Ivetka cácora 27.12.2015

No naštěstí potřeba reklamace ani výměny nebyla takže to dopadlo dobře :-)) s obchodem spokojenost ale!!! :)

moja 18.02.2014

šperky a oblečení na eshopech nenakupuju, 2 x jsem se nechala pěkně napálit, taže vybírám už jen osobně v obchodech. Na šperky miluju na freeportu obchod Preciosa, už jenom z té jejich vitríny bych vybrala nejmín 10 kousků

Julie moja 09.03.2014

e shopech se někdy nakupuje těžko, i když se dají najít pěkné kousky za velmi dobré ceny, většinou to úplně zkazí cena poštovného. Když mám čas, tak si raději zajdu do obchodu a vyberu si tam. Výjimkou jsou obchody, kde se poštovné neplatí, tak se zbytečně neprodraží samotné kousky.

Táňa moja 20.03.2014

osobně preferuji obchody, často ve shopech vypadají ať už šperky nebo jiné věci jinak než ve skutečnosti. Mám ráda když si mohu vyzkoušet náušnice, nebo náramky apod.. Také jsem byla v Preciosa a přes víkend se chystám do Freeportu, tak se půjdu podívat co tam mají, má být skandální víkend, slevy až do 80% tak se mi možná podaří něco hezkého koupit :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat