Máme (chceme) zvířátko

Máme (chceme) zvířátko. Radosti a starosti s domácími mazlíčky. Jaké a jestli vůbec koupit dětem zvířátko, jaké se hodí do bytu a jaké na zahradu.

Připuštění - králičí dlouhosrstý jezevčík2 příspěvky

Nabízím 5 - letého psa k připuštění. Cena: 1000 Kč - STŘEDOČESKÝ KRAJ

Laugher 21.01.2017
Škoda, že bydlíte tak daleko

pojištění pejska a kočičky42 příspěvků

tak jsem si včera večer brouzdala po pojišťovnách a srovnávala jsem ceny pojistek a narazila jsem na...

Elisabeth. 23.03.2024
Dobrý den, já mám pojištění na pejska měsíčně za cca 488 u Generali, mám tam navíc i pojištění na do...

Kočka nebo pes?152 příspěvků

Jste pejskařka nebo kočkařka :) A nebo raději jen rybičky? A nebo snad nejradši vůbec nic? Kolik dom...

marybla 21.03.2024
my máme likidátor pachu z alpiku a je to hodně šikovná věc :) poradila mi to kamoška s tím ,že ona p...

Zakrslí králíček ?12 příspěvků

Ahooj všichni :-) . Mám takový dotaz *1* ... už dlouho si chci pořídit nějaké další zvířátko :-) ......

Laugher 21.01.2017
Králík je pěkné zvířátko

kwesi67@hotmail.com0 příspěvků

Dobrý den Vážení kwesi67@hotmail.com, Jsem karine jsem viděl váš profil a já ji miluji, myslím, že ...

Trimování - salón?4 příspěvky

Nemáte někdo zkušenost s nějakým psím salónem v Praze, kde dělají trimování a jak se pohybuje cena? ...

Laugher 21.01.2017
V Praze bohužel nebydlím

pronájem psů1 příspěvek

Zdravím, právě jsem našla půjčovnu která pronajímá psy https://www.renbo.cz/labradorsky-retrivr vě...

Laugher 21.01.2017
Taky si pronajímám pejsky

Koupání a stříhání psa10 příspěvků

Ahoj, chtěla bych poprvé s pejskem na stříhání a přemýšlím že bych ho nechala i tam vykoupat, abych ...

Simča 25.09.2022
Super! nechávám tu info i pro ostatní, protože jsou mega levné a hlavně dobře absorbují https://www....

Luxusní vybavení pro psy24 příspěvků

Asi před půl rokem jsme si s přítelem pořídili štěňátko. Nevyroste z něj nic velkého, protože je to ...

Sára 27.10.2023
Moc děkuji, našla jsem si stránku a docela jsem byla překvapená, vůbec nevím že někdo takový je a gr...

Činčila vlnitá2 příspěvky

Velmi roztomilé zvířátko, které se umí příjemně přitulit.*1*

Laugher 21.01.2017
Moje sestřenice měla činčilu

Zvířecí krematorium3 příspěvky

Prosím pěkně, mohla bych poprosit o nějaký kontakt na zvířecí krematorium ? Jen Praha a okolí. Bohuž...

Denisa 19.10.2017
Tak se jedná o toto krematorium www.krematoriumzviratpraha.cz

Krmivo pro psy30 příspěvků

Můžu poprosit o doporučení kvalitního štěněcího krmiva ?

Kvetuska99 15.02.2024
granulky bez obilovin jsou ideální krmivo, my kupujeme mix čerstvého sušeného masa, obsahují o preb...

Doplňky pro zvířata101 příspěvků

Dáváte svým mazlíčkům i nějaké doplňky ke krmivu ? Konkrétně by mě zajímalo jestli je něco na zlepše...

diana27 22.12.2023
Dobrý den, také jsem se zajímala, jak zlepšit pejskovi srst a celkově zdravé trávení. My dáváme před...

Kompletní výbava pro psa23 příspěvků

Můžu poprosit o něajký spolehlivý eshop kde bych nakoupila kompletní výbavu pro pejska ?

LenkaBradacova 25.01.2024
Ahoj, máme konzervy od Louie, to je jeho srdcovka :D Je po tom jak šílenej. Složením kvalitní maso a...

Šampon pro pejska60 příspěvků

Dobrý den, prosím poradíte mi jaký šampon je nejlepší pro psa?

Erika 29.03.2024
Tady máte přímo na línání https://rawbark.cz/produkt/psi-sampon-proti-linani-a-na-zarivou-srst/, ale...

Úklid10 příspěvků

Ahoj, jak často doma uklízíte? Jako myslím tím ten důkladnější úklid... My máme doma kočku, takže za...

Janina95 17.02.2024
Ahoj, já teda uklízím tak, že jsem pořídila především robotický vysavač, to je v případě chlupatých ...

Výplach očí u psa3 příspěvky

Dobrý den, prosím poradíte mi někdo, jakým způsobem mohu psovi vypláchnout oči? Zdá se mi, že mu z n...

Lenka 13.03.2019
Zkuste koupit sprej pro výplach očí vašeho psa https://www.vetericyn-eshop.cz/cs/domaci-mazlicci/psi...

Kočkolit16 příspěvků

Nemáte prosím zkušenost s tím parfemovaným kočkolitem ? Pomáhá to aby tak nebyla cítit kočičí moc a ...

Kika 03.06.2022
My kupujeme vitamínové tablety pro psy od vetriscience a musím říct, že jsou super. Jsou kvapitním, ...

Zápach v bytě kvůli kočce4 příspěvky

Pěkný den, pořídili jsme si s přítelem kočku, ale byli jsme nemile překvapeni, jak moc je cítit ta j...

Kiska 19.02.2024
my máme doma stejný akorát levanduli a kočce dáváme do wc ...plus kombinují s navoněným stelivem, kt...

Vitamíny pro starší psy25 příspěvků

Máte prosím zkušenost s nějakými vitamíny, co jsou vhodné pro starší pejsky ?

Adéla 27.01.2023
Určitě, dostala jsem doporučení tady na tento https://eshop.pet2me.eu/produkt/colafit-max-forte/

Misky na vodu a na žrádlo13 příspěvků

Jak máte vyřešené misky pro psy na žrádlo a na vodu ?

Sára 27.10.2023
Aha vidíš to je lepší. Já mám takovou flašku kde je jakoby silikonová úchytka na vodu, ale je to hro...

Aktivity pro psa25 příspěvků

Jaké aktivity se svými pejsky děláte, aby se vyřádili ? :)

Vanda 02.08.2023
My sme využili služeb Krematoria zvířat Praha a to Ústí je jejich pobočka. A musím říct, že my jsme ...

Hračka pro psa7 příspěvků

Nenapsaly by jste mi sem prosím typy na hračky pro psy? Co je tak nejvíc baví a s čím si vydrží hrát...

Pavla 17.09.2022
Vzala jsem 3 balíky tady těch co mají na levné pleny, protože jsou teda hodně levné v poměru s ostat...

Konzervy pro kočky Marp4 příspěvky

Zdravím, kupujete někdo konzervy pro kočku od značky Marp? Chutnají Vašim kočkám? Líbí se mi jejich ...

Havlikova_M 22.09.2022
Holky, taky je naší kočce objednám. Je pravda, že je taky jen na granulích a je potřeba jí to trošku...

krematoriumzvirat.cz7 příspěvků

Zdravím, nemáte někdo zkušenost se sluzbama od krematoriumzvirat.cz?

anastaziaa 22.08.2023
Moc děkuji za kontakt. :) Jste hodná. Bohužel má rakovinu a trápit jej nenecháme. Ale také doufáme. ...

marppetfood.cz3 příspěvky

Zdravím, kupujete někdo krmivo pro kočky na marppetfood.cz? Je eshop spolehlivý?

Ella789 10.11.2022
My od nich kupujeme toto krmivo https://www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-kocky/marp-holistic-chicke...

Podpora imunity u pejska5 příspěvků

Zdravím, můj pejsek bývá často nemocný (kašel, zánět močáku …), mám dávat něco na podporu imunity, p...

Denisa5 13.12.2022
Já od nich kupuju ty probiotika a dávám je kočce už 3 měsíce. Skvěle jí sedí, zlepšilo se jí trávení...

Vyblbnutí pro psa2 příspěvky

Jaké hračky pro psa se u vás nejvíc ujaly? :)

Denča 28.12.2022
Nad tím vrhačem taky přemýšlíme, protože míčků máme doma milion a ten se z nich může zbláznit, nedej...

Kremace u pejska3 příspěvky

Zdravím, jaký máte názor na kremaci, když umře pejsek?

Havlikova_M 25.04.2023
Moc děkuji, krematoriumzvirat.cz nemáme daleko. Navíc jsem se trochu uklidnila, protože v tom nebudu...

Konzervy pro kočku od Marp5 příspěvků

Dobrý večer, chtěla bych svojí kočce přilepšit a občas jí místo granulí koupit konzervu. Dívala jsem...

Edita 25.05.2023
O Marpu jsem slyšela mezi pejskaři, ale u koček nevím.

Kolagen Colafit Max forte5 příspěvků

Zdravím, máte prosím někdo zkušenost s kolagenem Colafit Max forte? Náš pes se hůře pohybuje, je už ...

Anna 24.11.2023
Na klouby se mi osvědčil Geloren.

Cestování se psem3 příspěvky

Dobrý večer, nemáte doporučení na pohodové cestování autem se psem? Jezdíme často na chatu a jemu ce...

Andanka 23.07.2023
Výborný je tento přípravek https://www.drmax.cz/relaxis-canis-syrova-prich-tbl-60 pejska hezky zklid...

Krmivo pro psa Marp9 příspěvků

Dobrý večer, krmíte někdo pejska krmivem od značky Marp? Dívala jsem se, že značka má výborné složen...

Anička 25.01.2024
Není. Vyjde to stejně jako kvalitní granule. Dostává každý den na svoji váhu dvě konzervy. Pokud dáv...

Přírodní pohlcovac pachu5 příspěvků

Ahoj holky, mate nekdo zkušenost s nějakým neagresivnim pohlcovacem pachů? Vyzkoušela jsem svíčky, v...

Janina95 17.02.2024
Anoo, ten jsem před pár měsíci pořídila taky a i když jsem na úklid blázen, tak likvidátor pachu je ...

Kolagen pro starší kočku3 příspěvky

Dobrý večer, dáváte prosím někdo starší kočce kolagen jako prevenci na problémy s klouby?

Ella789 26.10.2023
Jde o měkké kostičky a dávka je podle váhy. Když jsem poprvé koupila krabičku - měla jsem pocit, že ...

Co dělat až umře pejsek?3 příspěvky

Dobrý večer, máme hodně nemocného pejska a bydlíme na sídlišti. Poradíte - co dělat až pejsek umře? ...

Damkovka 14.11.2023
Tady najdete veškeré informace www.krematoriumzviratpraha.cz/caste-dotazy a ano, pokud budete chtít,...

Doplňky pro hafany- eshop?4 příspěvky

Dobrý den, ráda bych koupila nějaké doplňky pro naši fenečku, ale zverimexi jsou za mě předražené a ...

Krista 25.11.2023
Ano teď mají nově i šampony, mají tři druhy https://rawbark.cz/sortiment/, můžete se podívat. Je pln...

Krmivo pro psa s citlivým zažíváním3 příspěvky

Zdravím, jaké krmivo pro psa je prosím ideální pro citlivé zažívání? Jaká značka se Vám osvědčila?

LenkaB 22.01.2024
Dávám konzervy Louie s kuřecím a hovězím, je lehce stravitelné, složením kvalitní. Doporučuju

Kvalitní krmivo pro štěně3 příspěvky

Dobrý večer, jaké krmivo pro štěňátko koupit? Jedu si pro něho už za 14 dní a podle chovatelky mám v...

Dankovka 07.12.2023
Ano, tady máte odkaz na jejich stránky www.marppetfood.cz najdete tam veškeré informace.

Kremace zvířátek - Plzeň3 příspěvky

Zdravím, bydlím v Plzni a přemýšlím o kremaci pejska až to přijde. Nemáte někdo zkušenost? Na koho s...

Soňulka 12.12.2023
Holky, kdyby jste potřebovaly, mrkněte na jejich stránky www.kremacezviratplzen.cz/caste-dotazy Mají...

Dobré a kvalitní konzervy pro pejska5 příspěvků

Ahoj chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte odzkoušené nějaké opravdu kvalitní konzervy pro pejsky. Mů...

Laura 28.02.2024
Je to česká firma. :) Mají hovězí, zvěřinu a kapra. :) Takže žádná drůbež. Výrobky jsou kvalitní, ru...

TOP granule pro kočku3 příspěvky

Dobrý večer, doporučíte opravdu dobré a kvalitní granule pro kočku? Jaká značka je má nejlepší?

Simona K. 23.01.2024
Já kupuju nejčastěji tyto granule www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-kocky/marp-holistic-chicken-cat-...

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe,0 příspěvků

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe, Personalausweise, Führerscheine (E-Mail: buylegitpasspor...

Zpopelnění pejska v Ústí2 příspěvky

Dobrý den, poradíte, kde v Ústí zpopelnit pejska? Bohužel máme už hodně starého pejska a bohužel to ...

Andanka 26.02.2024
Můžu potvrdit, taky jejich služby doporučím. Navíc si u nich můžete vybrat upomínkové předměty, jako...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO Buy clone cards(CASHAPP/PAYPAL/ZELLER/PAYONEE/GILFCARDS) DUMPS ATM TRACK 1&2(physical/virtual cards)0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO SELL Cloned cards – Virtual Credit Card/DUMPS TRACK 1&2(DEAD FULLZ UK SSN MMN DOB D...

WWW.KINGTRUST.TO PAYPAL/CASHAPP TRANSFER/ BANK TRANSFER / BANK LOGIN / DUMPS PIN / CLONED CARDS ATM /GILF CARDS 20240 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO BEST DUMPS TRACK 1&2 CLONED CARDS ATM SELL DUMPS WITH PIN ONLINE - CVV SHOP | BUY C...

WWW.KINGTRUST.TO SELL GILF CARDS GOOGLE PAY FACENOOK PAY/DUMPS CARDS ATM EMV SOFTWARE MSR 605 CLONED CARDS ATM GOOD0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO FULLZ DEAD UK SSN MMN DOB DL BANK LOGINS CLONING CARDS ATM CARD CLONE GOOD CASHOUT ...

HTTPS://KINGTRUST.TO Buy clone card Online USA | using Telegram username @bigshop79 DUMPS PIN CREDIT CARDS PAYPAL CASHAPP BANK TRANSFERA0 příspěvků

HTTPS://KINGTRUST.TO BUY CLONED ATM BANK CARDS(CREDIT CARDS)USA SELL DUMPS CC CLONED CARDS ATM WIT...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat