Výživa - kojení, příkrmy atd.

Výživa. Jak dlouho kojit, správná technika, léky a bylinky na podporu laktace, laktační poradkyně. Umělá výživa a čím začít s přikrmováním.

Na podporu imunity213 příspěvků

Ke správné výživě pro děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je i na prevenci. Přírodní a vhodn...

Julie 21.12.2021
Bylinný sirup jsem si u nich objednala a áívím ho dětem.

přírodní produkty13 příspěvků

Trápí Vaše miminko...kolika, nadýmání, vyprazdńování? A Vás problém s kojením? Tak se netrapte a vyz...

Malinová 20.08.2019
Ahoj, mě pomáhá sem spokojená. Hlavně mám skvělý pocit z toho, že na sebe natírám 100% přírodní prod...

kojenecké koliky33 příspěvků

četla jsem, že je nový přípravek na dětskou koliku Enticon, máte s tím někdo zkušenosti?

Lilka 03.11.2022
Tak ono je to jasný, že jo... kozí mléko má úplně jiné složení, než kravské a pro děti je lépe strav...

Vaření s dětmi3 příspěvky

My si s dětmi si rádi krátíme čas přípravou jídel,snaží se mě pomáhat s lehkými jidly, koupila jsem ...

Lenka_Bar 21.07.2023
I já mám v kuchyni čas od času své malé pomocnice. Velmi jsme si oblíbili hrnkové recepty. Je to jed...

Vigantol26 příspěvků

Dáváte Vigantol? Jak se vám osvědčil dávat? Někdy zapomínám a vím, že je to důležité tak z toho mám ...

jitule 10.10.2019
Ahoj, ano, já začala používat kolem půl roka. Když tak mrkni sem, mají tam všechno popsaný :) https:...

Jakou značku UM preferujete ? 65 příspěvků

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

Amber 23.11.2022
Přesně tak, některé děti mají problém s kravskou bílkovinou a může se to projevit buď střevními, kož...

Přechod na umělé mléko50 příspěvků

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

Krista 22.11.2023
My jsme dívali také sunar premium a spokojenost. Zkoušela jsem myslím dvě jiná mlíčka předtím a z je...

kdo tu vyrábí domácí jogurty?10 příspěvků

Holky, vyrábíte si doma některá z vás domácí jogurty? Jedí Vám je děti? Prosím o radu, jak je děláte...

Majki636 03.02.2022
Od kdy jste dětem začaly dávat dětem kašičky ?

Kašičky14 příspěvků

Od kdy jste prosím do jídelníčku zařadili kašičky ? A je lepší je dávat na snídani nebo je to jedno ...

Alex 14.10.2022
Od sestry synátor je alergický na kde co a vím, že kupuje od naše mléko jak mlíko, tak i kaše a ten ...

Jak doplnit vitamín D?26 příspěvků

Ahoj holky, včera (15.10.2019) jsem byla u paní doktorky. Říkala, že bych si měla nějakým způsobem d...

Diana 23.12.2021
Potřebuje zvýšenou dávku déčka a Naturevia má 2000 jednotek v jediné tabletě – to je bomba

Jak začít s přikrmováním16 příspěvků

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak vaše děti zvládaly přikrmování a s čím jste začínaly ?

Hana 03.04.2023
Tak to mu ho zkusím dát také, líbí se mi to složení a že je to poctivý tvaroh a smetana, takže se n...

Probiotika5 příspěvků

Dobrý den, jaká používáte probiotika pro sebe a jaká pro miminko?

Bety-tyna 02.06.2020
Rozhodně, to nejde bez nich při antibiotikách, dá se koupit i balení jenom po 10 sáčcích to je fajn ...

Svačiny pro děti28 příspěvků

Ahoj maminky, jak řešíte snídaně nebo svačinky u dvouleťáků, kteří mají problém celkově s jídlem :/ ...

Andrea 23.11.2023
Ano, dávám. Nebo spíš je on vyžaduje. Kupuje si i v bufetu ve škole. Nejvíc ji https://www.bobik.cz/...

Jogurty6 příspěvků

Ahoj, zajímalo by mě jestli dětem dáváte smetanové krémy a jogurty ?

Petra 31.05.2023
Já jsem začala dávat už v roce, jak píše Karolína díky tomu, že má dobré složení a je chutný, tak sy...

Sladší jídla7 příspěvků

Ahoj, zajímalo by mě od kdy jste začaly dětem zařazovat do jídelníčku sladké věci jako jsou třeba ov...

Bertička 16.10.2023
Začala jsem dávat cca od roka https://www.bobik.cz/. Chtěla jsem něco kvalitnějšího, našeho českého....

Filtr8 příspěvků

Nemáte někdo filtr na pitnou vodu? Chtěli bychom si ho pořídit a nemůžeme se rozhodnout jaký. Zaujal...

Mnada 01.10.2021
Není vůbec zač, tak hlavně ať dobře pořídíte

Voda9 příspěvků

Máte někdo filtr na pitnou vodu? Chtěli bychom si ho pořídit ale nevíme jaký. Zaujala mě firma https...

anastaziaa 27.09.2021
Taky jsme si právě proto vybrali je, ta kvalita je znát

Nádobí pro nejmenší 3 příspěvky

Vybírám nádobí pro naše mimi a budu ráda za vaše postřehy a rady. Předem děkuju za vaše reakce :-)

miška4 01.10.2021
Super to se mi moc líbí, děkujuu :-)

Od kdy dávat dětem jogurty ? 4 příspěvky

Od jakého věku je tak vhodné dětem zařadit do jídelníčku jogurty ? 

Petra 31.05.2023
Kupuji bobíka, ty má nejraději a vzhledem k tomu, že nakupuji online, tak je nakupuji tady https://w...

Filtr na vodu 1 příspěvek

Uvažuju nad filtrem přímo ke kohoutku, nemáte někdo zkušenost s takovým filtrem, vyplatí se to? Děku...

Dianadia 23.12.2021
Podívej se na nabídku firmy Dionela

Dětské kaše5 příspěvků

Našla bych tu nějaké maminky co dávají nebo dávaly dětem dětské kašičky ? Ráda bych se poradila od j...

Ilona 27.12.2022
My kupujeme pro děti jen od sunaru. Jak kaše, tak přesnídávky, tak i křupky. První křupky i příkrmy ...

Voda na příkrmy 6 příspěvků

Jak to děláte s vodou? Nechci kupovat balenou kojeneckou, četla jsem o tom docela špatný věci, uvažu...

Nikita 10.07.2022
Není vůbec zač, tak ať dobře vyberete :-)

Svačinky na cesty5 příspěvků

Dobrý den, doporučíte mi praktické svačinky na cesty? Malá má rok a jsme hodně venku, tak aby nebyla...

Denisa5 28.08.2022
Tady je mají za dobrou cenu https://www.alza.cz/maxi/sunar-do-rucicky-mix-karton-12-100-g-d6128507.h...

Ovocné kapsičky8 příspěvků

Dobrý večer, jaké ovocné kapsičky malým dětem kupujete? Jsou nějaké s opravdu dobrým složením?

Barbora 31.07.2023
Tak to, že jsou v bio kvalitě, tak to se mi moc líbí, protože sama se snažím nakupovat potraviny bio...

Přikrmování umělým mlékem1 příspěvek

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak to chodí v porodnici, když ještě maminka nemá mléko? Přikrmují tam d...

Nikča 10.03.2023
Ano, přikrmují umělým mléékem buď tím, co tam mají nebo tím, co si tam s sebou doneseš :)

Pitná voda2 příspěvky

Chceme si domů koupit filtr na pitnou vodu, ale moc se v tom nevyznáme. Dívala jsem na českou firmu ...

SimcaV 19.12.2023
Ahoj, filtr ne, ale konvici od nich máme https://www.dionela.cz/diona-max-fdn2/d-3507. Nevěřila jsem...

Kojenecké mlíčko pro miminko4 příspěvky

Dobrý večer, poradíte jaké kojenecké mléko koupit do porodnice? Nebudu moct kojit, tak si už zjišťuj...

Marionneta 27.04.2023
Zdravím, taky Sunar zkusíme. Moje dcerka má 14 dní a po Bebě mi blinká, tak nám třeba sedne lépe.

Ovocné kapsičky5 příspěvků

Zdravím, jaké ovocné kapsičky mi doporučíte pro roční dítě? Jsou vůbec vhodné?

Dominka_K 28.05.2023
Holky, taky tyto kapsičky Sunar dcerce koupím, netušila jsem, že mají tak dobré složení.

Smetanové krémy pro malé děti4 příspěvky

Maminky, můžu v roce věku dítka začít kupovat smetanové krémy? Jsou dobré pro takto malé děti? Díval...

Andanka 11.06.2023
Tak už Bobíka malému dávám a moc mu chutná. Moc díky za komentáře :)

Kojenecká voda0 příspěvků

Kupujete balenou kojeneckou vodu? Já teď uvažuju nad filtrem přímo ke kohoutku. Budu ráda když budet...

Alergie na kravskou bilkovinu - 3 měsíce2 příspěvky

Ahoj, dokrmujeme UM, ale zjistili nám alergii. Sháníme ověřenou značku, výrobce. Doporučíte nějaké c...

diana27 21.08.2023
Zachutnalo mu hned, což mě prekvapilo, nebyli jsme na to s manželem zvykli. Takže doporučuji :)

Jak pracovat s odstredivým odšťavňovačem na ovoce0 příspěvků

Ahoj já chci pro svou dcerku Petrušku odšťavnit jabka.delám to po prvé.jak mám pracovat s odstredivý...

Svačinka pro děti1 příspěvek

Ahoj holky, jak řešíte svačiny. Už nevím co připravovat. Většinou je to nějaký ovoce, jogurt, tyčink...

diana27 19.09.2023
U nás jsou to převážně jogurty. Smetanový Bobiky ji nejvic. Jsou to vybiravky, tak jsem rada, ze si ...

Jídlo pro děti na prodloužený víkend 1 příspěvek

Ahoj, jedeme na prodloužený víkend na chatu bohužel bez stravy. Přemýšlím co sebou nakoupit, co bude...

Sandriskaa 20.10.2023
Za mě rozhodně v obchodě koupit hotový vakuovaný obědy, co ušetří čas i peníze než menicka, apod. Dě...

Ovocné kapsičky4 příspěvky

Maminky, kupujete někdo ovocné kapsičky ročním dětem? Jaké kapsičky mají dobré složení a opravdu obs...

Dominka_K 19.12.2023
Taky je máme rádi, nejčastěji dětem kupuju tyto kapsičky www.alza.cz/maxi/sunar-do-rucicky-mix-karto...

Buy Real and Fake Passports,0 příspěvků

Buy Real and Fake Passports, ID Cards, Driver's Licenses with counterfits money Euros pounds dollars...

Registered and unregistered passport, id cards ,drivers license WhatsApp:  +162651403910 příspěvků

Registered and unregistered passport, id cards ,drivers license WhatsApp:  +16265140391Website:::::...

Kaufen Sie einen echten und gefälschten Reisepass, kaufen Sie einen Führerschein, WHATSAPP: +1 (725) 867-95670 příspěvků

Kaufen Sie einen echten und gefälschten Reisepass, kaufen Sie einen Führerschein, WHATSAPP: +1 (725)...

opruzeniny2 příspěvky

zdravím, chci se s vámi poradit....malá má poslední dobou velké opruzeniny kolem plín a po koupání j...

Damkovka 18.03.2024
ahoj genciálka je skvělá a žádné pěny do koupele, na promazávání můžu doporučit aplhanova zinkovou m...

Clone Cards ATM cashout(WWW.KINGTRUST.TO)on any worldwide.Dumps Shop ,Cashapp,Paypal,Ccv Shop Sell Dumps CashApp Payonee Em0 příspěvků

Clone Cards ATM cashout(WWW.KINGTRUST.TO)on any worldwide.Dumps Shop ,Cashapp,Paypal,Ccv Shop Sell D...

WWW.KINGTRUST.TO|Shop Dumps Cc legit automatically high vaild rate best seller whosale dumps CLONED CARDS CASHAPP PAYPAL TRANSFER0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO|cloned cards atm pin transfer cashapp/paypal/sell info fullz ssn mmn dob dl legit d...

Cloned Cards/Digital/Prepaid (www.kingtrust.to)Dumps track 1&2 Cashapp Paypal Bank Transfer Best quality at the best price!0 příspěvků

The Best in the Market(www.kingtrust.to)DUMPS Track 1&2 Cloned Cards Pin atm - DUMPS SHOP CCV - LEGI...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat