Peníze a právo

Peníze a právo. Jak a kdy zaplatit daně, sociální a zdravotní pojištění, chceme začít podnikat, alimenty a vše okolo financí.

Práce z pohodlí domova6 příspěvků

Zdravím všechny maminky na MD (ale i ostatní dámy). Mám pro vás zajímavý tip, jak ušetřit. Jistě kaž...

dagmara 26.07.2017
Ahoj pokud hledáš nějaký přivýdělek neváhej a zapoj se , registrační poplatek je 250,- kč , ale je t...

Pomůžeme Vám ve Vaší finanční situaci147 příspěvků

Nabízím přivýdělek z domu.Firma Vám bude 2 roky spořit na Váš spořící účet a ještě si vyděláte a nav...

shorny 26.03.2024
PŮJČKA DOSTUPNÁ DO 12 HODIN. moje nabídka půjčky začíná od 30 000 Kč až do 30 000 000 Kč s úrokovou...

finanční problém32 příspěvků

Chtěla bych se s Vámi podělit o možnost pomoci, kterou jsem využila a opravdu mi pomohli. Vždy jsem ...

Šárka 28.06.2018
Tak to ti moc gratuluji… Jak na to? Je tu někdo, kdo šel do zpětného leasingu nemovitosi? Konrétně m...

Práce na doma6 příspěvků

Katalogový prodej výrobků české firmy - jedná s o krásné šperky ¨za rozumné ceny.:práce se smlouvou,...

Dagmar 08.07.2022
Muzu poprosit vic info,dekuji

Finanční svoboda - MLM 35 příspěvků

Ahoj, kdo máte rádi MLM a hledáte nějaký nový systém, pak nabízím vyžádat si informace v MLM cestova...

Jitka 20.09.2019
Chcete se podílet na seriózním a smysluplném projektu s obrovským potenciálem? Rozvíjíme perspektivn...

Finanční svoboda - MLM 2 příspěvky

Ahoj, kdo máte rádi MLM a hledáte nějaký nový systém, pak nabízím vyžádat si informace v MLM cestova...

Lara 22.03.2021
Zkoušela jsem to, a asi nejsem na to ten vhodný typ, představovat to lidem. Věřím tomu že to funguje...

Dá se vyžít z mateřské?15 příspěvků

Jsme maminka na mateřské dovolené? Stačí vám příspěvěk od státu, nebo si musí přivydělávat? Kolik je...

Momslifeandherson 31.10.2018
Z mateřské jsem vyzila krásně... RODIČÁK je horší, ikdyž beru jen o polovinu min>:(

Za co nejraději utrácíte?22 příspěvků

Když po zaplacení všech složenek něco zbyde :), za co nejraději utrácíte? Dobré jídlo, něco na sebe,...

Karolina 29.07.2021
Já strašně ráda utrácím za dekorace do bydlení a pak kytky :) to je vyloženě moje úchylka :D

Sedm výdělků na doma5 příspěvků

Zdravím, pokud by si chtěl někdo skutečně vydělat, aniž by musel sedět celý den u PC, tak ať si napí...

Ludmila 11.05.2017
mám zájem o Vámi nabízenou práci můj mail: ludmila.siffelova@seznam.cz děkuji

mam dotaz na porodny a mateřskou2 příspěvky

Zdravim, chci se zeptata jak to je, je mi 20, studuju a bydlim s matkou, matka plati hypoteku a mam ...

Momslifeandherson 31.10.2018
Teď by mohla 7600... V tý době, kdy se ptala málo... Přesně jak psala...

Revoluční příjem2 příspěvky

Dobrý den, chcete si jednoduše přivydělat z pohodlí svého domova? Vše potřebné najdete na: www.revol...

Laugher 09.01.2017
Takových přivýdělků je na netu spousta

Revoluční reklama5 příspěvků

Dobrý den, přicházím k Vám s nabídkou přivýdělku. Za tímto projektem stojí majitelé již jednoho úsp...

Laugher 09.01.2017
Takových přivýdělků je na netu spousta

firma 1way company1 příspěvek

Ahoj neznáte někdo tuto společnost? http://www.1-way.cz/ Na jejich webovkách píší něco o telemarketi...

Laugher 09.01.2017
Tohle je podvodnická firma

firma 1way company1 příspěvek

Ahoj neznáte někdo tuto společnost? http://www.1-way.cz/ Na jejich webovkách píší něco o telemarketi...

Laugher 09.01.2017
Tohle je podvodnická firma

Prodej vykon sveho pc2 příspěvky

!!!!!!!!!! ZA ZKOUŠKU NIC NEDÁŠ !!!!!!!!!!! Nechte vydělávat svůj počítač! Výdělek 1USD za 24 hodi...

Laugher 09.01.2017
Blbost

ZDRAVÍ A PENÍZE!! OBOJÍ DOHROMADY!1 příspěvek

Nabízím spolupráci s českou společností, která má tradici již téměř 13 let. Naše produkty jsou bylin...

Laugher 09.01.2017
Zdraví se nedá ničím nahradit

kwesi67@hotmail.com0 příspěvků

Dobrý den Vážení kwesi67@hotmail.com, Jsem karine jsem viděl váš profil a já ji miluji, myslím, že ...

Výpověd dohodou +Podpora v nezaměstnanosti1 příspěvek

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat: 1) Můj zaměstnavatel mě chce vyhodit z práce tzv.výpověď dohodou ...

Laugher 09.01.2017
V těchto věcech by Vám možná poradil můj přítel

Levný paušal8 příspěvků

Ahoj, hledám nějaký opravdu levný paušál. Co byste poradili prosím? Kolik jste ochotni vy dávat měsí...

Laugher 09.01.2017
My platíme paušál 80.Kč měsíčně

Nejlepší hypotéka31 příspěvků

Můžete poradit, která z těch mnoha vyjde nejlépe????

donaldo 30.10.2018
Myslím si, že volba hypotéky záleží na mnoha aspektech. Každému pak může vyhovovat jiná, doporučuji ...

Investice do auta16 příspěvků

Zdravím všechny, chci poradit, co mám dělat, aby mi neukradli auto? koupila jsem si sice starší ojet...

Laugher 09.01.2017
Kupte si kameru

Blíží se čas dovolených2 příspěvky

Už za chvíli tady bude čas dovolených. Určitě bych uvítala nějaký tip na zajímavé místo v naší replu...

pivatko 14.01.2017
k turistice doporučuju Český Ráj, myslím,že se určitě bude dát sehnat i nějaký hotel s bazénem,je ta...

Dedra a Essens2 příspěvky

Nákupy se slevou 30% pro toho kdo se zaregistruje, žádné poplatky ani povinný odběr zboží, provize z...

Laugher 09.01.2017
Slevy tam docela ujdou

ČPZP?2 příspěvky

Dobrý den. Chci se zeptat na zkušenosti s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Byla tu dnes pan...

snegurka 14.01.2017
Jsem s ni moc spokojená. Hodina plavání je zdarma a další benefity. https://www.cpzp.cz/main/index.p...

Zpětný leasing3 příspěvky

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo by mi byl schopen vysvětlit přincip zpětného leasingu? Jde mi kon...

Tomia 29.06.2018
A obecná to je jako co? Jakože se třeba v případě potřeby dá prodloužit? Já se totž docela bojím, že...

Polední přestávka v práci1 příspěvek

Ahoj ženy, chtěla jsem se zeptat, jak je u vás dodržována polední pauza v práci. U nás je to děs. Má...

Líňa 21.09.2023
3O min mi bohatě stačí na oběd

Práce na dohodu o PP0 příspěvků

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte zkušenost s prací na dohodu o provedení práce. Dostala jse...

Změna dodavatele elektřiny - nová smlouva12 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se tu poradit ohledně změny dodavatele elektřiny, kamarádka mi radila ať použiju n...

Michala 12.09.2021
My jsme EEE nezměnili ani teď když se zdražuje, protože se s námi sami domluvili na úpravě ceny, tak...

1000,- na 14 dní, kde a jak nakupovat?1 příspěvek

Myslím si, že nadpis je dostatečně výstižný, poradíte mi prosím? Ocitla jsem se v takové to situaci ...

Maruška 22.09.2021
Nakupuj v slevě, i s tak málem se dá jistě vyžit, najdi třeba kuře ve slevě a udělej si kotel omáčky...

Bohemia Energy zkušenosti11 příspěvků

Kvůli zdražování elektřiny zvažujeme přechod k jinému dodavateli, máme možnost přejít k Bohemia Ener...

Madlina 29.09.2021
U nás byla smlouva taky telefonicky řešená a bylo to všechno kolem toho celkem rychle vyřízený.

Brigáda2 příspěvky

Zdravím, od kolika let může student na brigádu, a kde v jakém segmentu je dobré vybírat. Zjišťuju pr...

Majka 18.05.2022
Moje děti pomáhali jak to jen šlo.

Energie bezDodavatele zkušenosti61 příspěvků

Doma teďka celkem intenzivně řešíme co za dodavatele od kterýho bychom mohli energie jednak brát a t...

Vitan 21.03.2024
Jo přesně jak to píšete, já to teda u nich zažil nyní prvně, ale právě jsem si říkal, že oni to aspo...

Potřebuji nový mobil, ale zvažuji zda se nevyplatí pronájem, co myslíte?10 příspěvků

Máte někdo zkušenost s pronájmem mobilů nebo i počítače třeba?

Líňa 21.09.2023
Dneska už jde pořídit dobrý telefon i za pár tisíc pokud nepotřebujte zrovna nejnovější jablíčko.

+256704813095 Quickest Voodoo Spells Caster To Bring Lost Lover Back, Love Spells To Stop Cheating In Germany, Poland, Finland, Canada, USA0 příspěvků

Quickest Voodoo Spells Caster To Bring Lost Lover Back, Love Spells To Stop Cheating In Germany, Pol...

Darování jako přivýdělek? 8 příspěvků

Mám takovou asi osobní otázku, zajímalo by mě kolik z vás chodí darovat plasmu, krev či cokoliv dalš...

Veronika 14.11.2023
Byla jsem jednou ze zvědavosti na plazmě. :-)

💎🆘💲💯+2347018235704 I Want How To Join secret occult for money ritual and spiritual power 0 příspěvků

+2347019235704 diamondbrothersoccult@gmail.com Welcome to the greatest wizard occult temple o...

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe,0 příspěvků

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe, Personalausweise, Führerscheine (E-Mail: buylegitpasspor...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO SEARCH SITE LEGIT SELL DUMPS TRACK 1*2 CC CLONED CARDS ATM PAYPPAL CASHAPP PAYONEE BANK LOGINS GILF CARDS AMAZON0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO FULLZ DEAD UK SSN MMN DOB DL BANK LOGINS CLONING CARDS ATM CARD CLONE GOOD CASHOUT ...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat