Láska a vztahy

Problémy s partnerem či manželem 50 témat

Problémy s partnerem či manželem. Muži jsou prý z Marsu a ženy z Venuše, proto nemají společnou řeč. Poraďte si, jak ji najít a podělte se o problémy.

Prostě sex 56 témat

Prostě sex. Jak si říct, co vás uspokojí, jak se chovat a nechovat v posteli, muži na jednu noc, jak se chránit, erotické pomůcky. Jak si prostě co nejvíc a bezpečně užít sex.

Nevěra 21 témat

Nevěra. Přišla jste manželovi na to, že má jinou ženu, nebo máte zatím jen podezření? Jak se chovat, když ho chcete získat zpět, čemu se vyhnout a jak si poradit s touto těžkou životní zkouškou.

Trápí mě - manžel, manželka, moje vlastní maličkost 36 témat

Trápí mě. Máte pocit, že z dětí, manžela, rodičů, tchýně či souseda zešedivíte? Podělte se o své starosti.

Jak najít toho pravého 17 témat

Jak najít toho pravého. Všichni říkají, jak jste krásná, chytrá a skvělá, ale vy ne a ne najít toho pravého. Internetové seznamky, inzeráty, restaurace, hromadné prostředky, či ulice? Tady všude ho můžete potkat. Podělte se o své zkušenosti, ale také trápení při hledání druhé polovičky.

Svatba 50 témat

Svatba. Nejkrásnější den v životě. Šaty, prstýnky, účes, líčení, nehty, kde udělat obřad, jaké vybrat jídlo na hostinu. Jak připravit nezapomenutelný den všem.

Rozvod 9 témat

Rozvod. Kdy a kde požádat o svěření dítěte do péče, o výživné, kdo sepíše žádost o rozvod a jak se vypořádat s rozvodem fyzicky, psychicky, ale i finančně. Jak to říct dětem a rodině.

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat