Diskuse na téma operátor

16. 05. 2015 | Prosím o radu

Ahoj hledám nového operátora protože už mě fakt otravuje co muj současny operator otravuje a za ty peníze co do něj cpu nejsem se službami spokojena. Našla ale docela zajimave tafiry na mobil.cz. Jak to funguje s tim netem zdarma?

Laugher 28.02.2017

Nejlepší je O2

SimonaBajerova 27.09.2015

No, mam pocit, ze mi nejake volani pres internet nabizeli za jeste vyhodnejsi cenu ke klasickemu tarifu, ale nevyuzila jsem to, takze ti bohuzel neporadim. Ale jestli je to jeste vyhodnejsi, tak uz nebudes platit za telefon skoro nic:-)

Kajuska 23.09.2015

Simono, a oni nabízejí i volání přes internet že? Nějaký ten VOIP.. Nemáš to náhodou vyzkoušené? Prý to vychází ještě levněji..

SimonaBajerova 21.09.2015

Ja Fayn mam asi pul roku a musim rict, ze super. Maji v nabidce sest zakladnich tarifu, ale podle me jsou velice dobre nastavene, takze se da vybrat. A ty ceny jsou fakt nizke, faktury proti puvodnimu operatorovi jsou tak tretinove.

NikolaNika 20.09.2015

Ahoj, a prosím, máte někdo zkušenosti s operátorem fayn.cz? Přítel by k nim chtěl, že bysme přešli rovnou spolu, ale mně se moc nechce, protože jsem o nich nikdy neslyšela. Předem děkuji za info!

Lukáš Malý 29.07.2015

Já jsem vyzkoušel několik virtuálních operátoru ale musim řict že nejvic mi vyhovuje simka se službami mobil.cz. Mají z mých zkušeností nejlepší pokrytí signálu po celý republice. Navíc 4g net zadarmo nebo respektive za napumpování 200 stovek měsíčně? Pche no to je podle mého bezkonkurenční servis....

Dana 27.07.2015

Já na nich ocenuju ten net nezamrzá a jede v klidexu. Jak řikam využivam to když si chci zjistit spoje nebo něco rychle vyhled na netu a na to to prostě stači. Horši to je s tim volanim semnou začinam přemyšlet že pujdu do jedno z těch tarifu :D

Pavel 26.07.2015

Zdravím určitě mobil.cz lze doporučit jakožto alternativního operátora. Hlavně je perfektní ten jejich internet, který je za dobití a když vyplýtváš fupku tak ti to jen spomalý ale přád máš na net přistup!

Dana 25.07.2015

Tarify vedou dva. Jeden se menuje bez hranic. Tam máš neomezené volné volání a SMS do všech sítí + 1 GB rychlého LTE internetu a je to za 699 měsíčně. Druhej se jmenuje Standart a tam máš 100 volných minut a 100 sms a 200 mb lte netu a to je za 349 za měsic.

ajja 29.06.2015

jasně, za pár dnů máš číslo převedený ;)

Denda J. 28.06.2015

Taky si to každou chvíli říkám že už těch velkých operátorů mám dost a musím přejít jinam.Ale potom se zase vyskytne něco jinýho co řešit a takhle to pořád odkládám.Ale už je na čase, jak je to s přenosem čísla k tomu mobil.cz, jde to?

Eliska 23.06.2015

Mne od nich vyvhovuje i pausal.je bez zavazku a mají standartni nebo bez limitu

ajja 20.06.2015

internet máš zadarmo celou dobu, jenom se odvíjí rychlost od toho jestli dobiješ každý měsíc nebo ne, takže když si dobijíš pravidelně máš rychlý internet když nedobiješ po měsící tak je pomalejší (i ten ale stačí na načtení mailu, počasí, aktualizace..)

Lukša 21.05.2015

Ahoj jsem student a s operátorem mobil.cz spokojen, volaní 2,20 sms 1,90. Intertnet mam na 90% wifi a když potřebuju něco rychle najit tak ten jejich mi bohatě stačí, jasny není to na koukaní videa ale tak to si projedu právě na t

Boři 20.05.2015

S tím netem to je tak že si musiš alespon 200 korun a ziskaš nějakou fupku, když tu fupku vyčerpaš tak se ti internet spomaly ale pořád zustáva zadarmo, což je dost vyhoda.

Pavel 18.05.2015

Já jsem u mobil.cz. Doma i ve škole mam WiFi, ale občas člověk potřebuje někam donavigovat, jindy zase dojet vlakem či MHD a na to se ten net zdarma výborně hodí. 2 stovky měsíčně si dobijím už od nepaměti takže tam se taky nic nezměnilo. Mě tento operator jestli je tak mužu nazvat moc vyhovuje.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat