Diskuse na téma (D)Epilace

Zdravím, jaká je vaše oblíbená značka d/epilačních výrobků? Něco kvalitního, prosím. Děkuji.

Andrea 29.11.2015

mám tohle a chloupky nemám třeba 3 týdny http://www.parfums.cz/veet/easywax-elektricky-depilacni-set/

Sandriskaa 18.08.2015

Tak jsem si koupila BodyNatur voskové pásky a nevím. Dost chloupků mi na nohách zůstalo, a také mi přijde, že je po nich kůže taková…mdlá.

laknea Sandriskaa 19.08.2015

Po holení/trhání právěže použij ten podepilační BodyNatur gel. Kůže se zlepší, hydratuje a nemastí. Pásky jsem od této značky neměla, tak s tím neporadím.

manama Sandriskaa 26.08.2015

Já pásky používám celkem pravidelně a přijdou mi dobré. Byly dost nahřáté? Měla jsi čisté nohy? Třeba máš nějaké super odolné chloupky :D

Sandriskaa manama 27.08.2015

Tím to bude, mám Supermaní chlupy :D Až mi trochu poporostou, tak na ně vyplácám zbytek pásků a uvidím, třeba to jen potřebuji dostat do ruky…

Sandriskaa 25.06.2015

Všimla jsem si nějakých věcí v Globusu. Takže jste s nimi spokojené?

Tichavka Sandriskaa 25.06.2015

Určitě. Pokud uvažuješ, že si něco koupíš, tak můžu doporučit BodyNatur podepilační péči ;)

StankaHoy 25.06.2015

od BodyNatur používám depilační pěnu. nevím, jestli je nějak závratně kvalitní oproti jiným, ale mám hned vedle domu Albert, kde ji prodávají :D

Niccol 25.06.2015

Od BodyNatur si občas kupuji voskové pásky. Je pravda, že jsou o hodně levnější, než jiné. A hezky voní :D

Tichavka 25.06.2015

Rozhodně BodyNatur. Za málo peněz hodně muziky a navíc je mají skoro všude ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat