Diskuse na téma čokoláda

14. 10. 2015 | Prosím o radu

Jakou čokoládu máte rádi?Nějak se mi nedaří narazit na takovou o které bych si řekla - jo tak to je ono!

diana27 01.11.2023

jednou jsem dostala k narozeninám pralinky z čokoládovny Janek. Nejím moc sladké, ale tu čokoládu jsem si pak musela vyhledat :D Je to prostě rozdíl, když si dáte klasiku z obchodu a nebo vyladěnou z čokoládovny.

Lenule diana27 24.11.2023

Souhlasím, moc dobrá čokoláda, podarovala jsem kamarádky do balíčku na svatbě.

Irena 31.10.2021

Zkus se třeba podívat na velice dobrý e-shop čokoládovna janek.Prodávají tam nejlepší čokoládu co znám.

Amélie 26.10.2021

Tam nic kupovat nechci jelikož tam mají sádelnatou čokoládu a to mi děti nejí.

Irena 25.10.2021

Tak třeba někde v nějakým obchoďáku budou mít dobrý kalendáře pro děti.

Amélie 22.10.2021

Ahoj, máte někdo zkušenosti s nějakým dobrým čokoládovým adventním kalendářem pro malinkaté děti?Chci svoje děti na Vánoce překvapit a nějaký krásný jim koupit.

Eliška 05.02.2021

Tak přesně tohle "Jo, to je ono" jsem si řekla, když jsem poprvé v životě ochutnala pralinky. Fakt jsem nikdy tak dobrou čokoládu neměla, protože jsem patřila mezi tu většinu, které stačila pro potěšení klasická čokoláda z obchoďáku, což se u mě výrazně změnilo a když mám chuť na dobrou čokoládu, tak si objednávám pralinky

Ilona Eliška 25.02.2021

Do jakých pralinek ses tak zamilovala ? Já teda měla pralinky jednou, ale že by mě až tak oslovily říci nemohu.

Eliška Eliška 04.10.2021

Poprvé v životě jsem si objednala pralinky přes internet a nelituju toho www.cokoladovnajanek.cz

ElaKrej 26.11.2018

Miluju ručně dělané, třeba na Mixit :)

Dove 20.06.2018

nejlepší Lindt mají ve Freeportu. Tam si vybereš co chceš a kolik toho chceš. je to tam čokoladovy orgasmus

Laugher 11.03.2017

Kvalitní čokolády jsou LINDT EXCELLENCE

bojabety 09.03.2016

Další výborné čokolády jsou Belgian dark chocolate.....BS

bojabety 09.03.2016

Chci jen poradit,at vyzkoušíte jemné kuličky z čokolády s jemnou čokol. náplní,na jazyku se jen rozplývají a mají název Lindt - Lindor milch.....jedna Vám bude málo...vyníkající...BS<3

Kvetuska99 25.02.2016

nejlepší je podle mě vysokoprocentní čokoláda já mám takový nejradši a když mléčná tak nějaká opravdová aby to byla opravdu čokoláda a ne nějaká sladká hmota

Jitka Kvetuska99 05.03.2016

Souhlasím s tebou, že vysokoprocentní čokoláda je dobrá. Oblíbila jsem si tady ty čokolády v bio kvalitě. Když už si chci zamlsat, tak pořádně. :))

Zlata Jitka 06.03.2016

Taky si ujíždím na těch bio čokoládách. Ráda zkouším i nové a občas i raw.

Jitka Zlata 07.03.2016

A zkoušela jsi už nějaké z obchodu BioPro?

Zlata Jitka 08.03.2016

Ano zkoušela, ten obchod mám ráda, mají tam italské potraviny. :)) Mám ráda tady tuto čokoládu s příchutí soji. http://bio-pro.cz/Produkt/cokolada-bila-s-prichuti-soji/ mají i variantu v mléčné.

Jitka Zlata 09.03.2016

Tak to je taky musím vyzkoušet. Mám ten obchod blízko domu, tak si tam zajdu.

benca 22.12.2015

milka je top

Sandriskaa 22.12.2015

Jo je výborná už mi ani jiná čokoláda moc nechutná když mám to porovnání :D

Sandriskaa 20.12.2015

Holky já už tu Amali chutnala a je vážně výborná je poznat že si s tou výrobou dají záležet,takže díky je super!

Kika 15.12.2015

U čokolády záleží hlavně z čeho je, takže jestli vybírají ty kakaové boby jak tam píšou atd dokážu si představit že to bude super čokoláda.Ještě že v dnešní době eshopů si může člověk objednat cokoliv odkudkoliv

luci6 08.12.2015

Já jsem zkusila objednat tu čokoládu alespoň moc se mi líbila, měla by mi co chvíli přijít, nějaké budu dávat i jako dárek, tak dám vědět jaká byla.

anastaziaa 22.11.2015

No tak to se teda nedivím tam já už nekupuju dorty dlouho je to pořád to samý…řekni až zkusíš to Amali jsem docela zvědavá…

nina6 anastaziaa 18.12.2015

tak to je jasný opravdový čokoládový dort nemají všude :) já jsem teď objednávala ty čokolády Amali i k Vánocům pro kolegyně :)

luci6 18.11.2015

Aha, dobrý vědět, zkusím odtamtud nějaký dort objednat až bude příležitost. Dorty od nás z mlíčáku už nemůžu ani cejtit.

nina6 16.11.2015

to je fakt ale jak jsem psala o amali tak tam jsme měla i výborný dort čokoládový, jednou jsem ho objednávala na oslavu a měl velký úspěch :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat