Diskuse na téma Přechod na umělé mléko

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

Niccol 17.11.2023

Jednoznačně říct, které mléko je nejlepší nejde. Každému miminku sedne nějaké jiné. My jsme jich pár zkoušeli než nám jedno sedlo. Začali jsme potom dávat https://www.sunar.cz/premiova-kojenecka-mleka a s tím jsem byly spokojení.

Krista Niccol 22.11.2023

My jsme dívali také sunar premium a spokojenost. Zkoušela jsem myslím dvě jiná mlíčka předtím a z jednoho mi malá hrozně blinkala a u druhého zase nespala a budila se neustále v noci. Sunar nám sednul nejvíce a baví mě kolik výrobků mají a že neustále nějak inovují a rozšiřují sortiment.

Míša 23.09.2022

My teda dáváme kozí mléko, protože mi přijde, že je nejblíže tomu mateřskému.

Katka Míša 02.10.2022

Jaká značka kozí mléko dělá? To by mě zajímalo jak je na tom chuťově teda :O

Míša Míša 14.10.2022

Nejznámější je bych řekla nase-mleko.cz a chuťově je dobré. Dcerce chutná, a to je pro mě důležité.

Klára 21.10.2021

Kdy jste začaly zařazovat jogurty ? Dcera má 8. měsíců, papá skoro všechno, tak si myslím, že už by jogurt zkusit mohla ne ? :)

LussyB 04.03.2020

U nás také nebyl s přechodem žádný problém, malá flašku krásně přijala a přišla mi spokojenější než když byla kojená.

Ivana 22.07.2019

Synkovi nejvíce vyhovovaje sunar, nakupuji hodně často tady https://www.mall.cz/detska-mleka/sunar-complex-3-6-x-600g

Sandriskaa 23.05.2019

My měli přechod na UM dost jednoduchý, kojila jsem do druhého měsíce a ze dne na den jsem přišla o mléko, takže malá dostala flašku a naštěstí okamžitě pila a fungovala.

Andy 30.01.2019

My teda ještě kojíme ale přikrmujeme těma jejich kašičkama a ty jsou teda super, hlavně dítě na dost dlouho zasytí, což jako kojící ocením, že si ty prsa na chvíli odpočinou :)

Gabča Andy 31.01.2019

Od kdy jste je začala dávat ?

Dája 28.01.2019

To je hodně individuální a je potřeba to vyzkoušet co miminku bude chutnat a po čem nebude mít problémy. Hodně maminek si chválí již zde diskutovaný sunar, jiné zase nutrilon, který mému dítěti nesedl a měl po něm hrozné problémy, takže jsem sáhla potom co je na trhu x let, osvědčené a ozkoušené takže sunar.

Andrejka 28.05.2018

Taky jsem pořídila jako první um sunar premium a ten malé sedl, chutná jí a jakmile bude mít 6 měsíců, tak se chystám na ty jejich kašičky :)

Barča 03.05.2018

Ať už je to sunar complex nebo premium, tak veškerá jejich mléka patří mezi nejlepší už kvůli obsahu mléčného tuku a jsem nesmírně vděčná, že něco takového je, protože mám třetí dítě, které trpí bohužel kolikami a díky sunaru ar pro comfort se to dalo všechno dopořádku a mám doma zase spokojené a zdravé miminko, což je pocit k nezaplacení.

Eliška Barča 04.05.2018

Tak to já třeba vůbec nevím, že sunar dělá i ta speciální mlíka. Ale je to dobré vědět, protože určitě budeme chtít i druhé dítě a u prvního jsme právě bojovali s kolikami.

Andrejka 25.10.2017

Rozdíl je Sandro ve složení. Tady mají udělané srovnání a podrobný popis, co které mléko obsahuje www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

Sandra 25.10.2017

Nevíte jaký je mezi nimi rozdíl ?

Jana 24.10.2017

Já dávám sunar premim, na kterém je prcek už od porodnice, jak už jsem psala.

Majki636 24.10.2017

A dáváte complex nebo premium ?

Jana 24.10.2017

No mně už v porodnici doporučili sunar, na kterém malý zůstal, protože ho snášel hezky a pak i dětská doktorka říkala, že jsem udělala dobře, že jsem šla do sunaru, takže si myslím, že sunar.

Jana 24.10.2017

Toto si myslím, že je velice indiviudální. Je potřeba hlavně vyzkoušet, co sedne vašemu dítěti.

Majki636 Jana 24.10.2017

To je mi jasné, ale chtěla bych aspoň vědět, u j jaké značky začít. Které mléko se řadí mězi opravdu nejkvalitnější.

Majki636 Jana 24.10.2017

To je mi jasné, ale chtěla bych aspoň vědět, u j jaké značky začít. Které mléko se řadí mězi opravdu nejkvalitnější.

Naďa 24.10.2017

Děkuju moc holky za rady .. .stejně to budu chtít konzultovat s doktorkou, kdy bude malá moci vyzkoušet něco jiného, protože má tři měsíce, tak nás to asi za chvíli taky čeká :)

Adriana 24.10.2017

Je, tak to je super, to bych mohla prckovi taky zkusit dát i když se spaním problémy teda nemáme :)

Erika 24.10.2017

S dovolením se připojím do diskuze, já teď zkouším dávat malé ty sunárkové kašičky na dobrou noc a moc se nám osvědčily, malá se mi po ní v noci nevzbudí na mlíčko a krmím ji až ráno :)

Andrea 23.10.2017

Máme vyzkoušené tři malinovou, piškotovou a jahodovou a malý mezi nimi nedělá žádný rozdíl, prostě baští všechny :D www.sunar.cz/mlecne-kasicky/.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat