Diskuse na téma odstranění vrásek

05. 09. 2017 | Plastická chirurgie

Jsem ve věku, kdy bych potřebovala vyplnit vrásky a potřebuji poradit kliniku v Praze, která je profesionální a pracuje s kvalitním materiálem.

Sabča4 28.10.2023

Já bych potřebovala nějak zpevnit pleť a vyplnit vrásky, uvažuju taky nad nějakým zákrokem, ale bojím se toho a moc se mi do toho teda nechce…kdyby existovalo něco jiného, neinvazivního byla bych vděčná za sdílení :-)

bertik Sabča4 29.10.2023

No tak to se k tobě připojím protože jestli něco takového je tak to bez váhání hned kupuju. Poslední roky mi pleť tak zestárla, že už se skoro ani nepoznávám :(

anastaziaa Sabča4 20.11.2023

Podívejte se na Nezestarni.cz. Používám jejich kosmetiku s živým kolagenem a živý kolagen na obličej a krásně mi to pleť vyhladilo a zpevnilo ani jsem tomu nemohla věřit :)

Ditta 04.11.2022

Já nad vyplněním vrásek taky uvažuju, ale pořád se nějak nemůžu rozhoupat. Byl jste někdo na nějaké klinice v Praze? Sdílejte kdyžtak zkušenost, díky

Mnada Ditta 20.11.2022

Já jsem si nechala vrásky vyplnit na ABClinic v Praze https://www.abclinic.com/zakroky/odstraneni-vrasek-botulotoxinem/ a výsledek je úžasný, vrásky jsou pryč a vypadá to úplně přirozeně, jsem z toho nadšená :-)) navíc jsem měla na zákrok 10% slevu :-)

Ditta Ditta 23.11.2022

Pročítám si to a fakt se mi to zamlouvá, ten výsledek je teda okamžitý?

Mnada Ditta 23.11.2022

Jojo je, vrásky jsou hned vyhlazený a vyplněný, já tomu nemohla ani věřit, jsem první dny trávila neustálým koukáním do zrcadla :D

Ditta Ditta 24.11.2022

Zní to fakt skvěle, takže jdu konečně do toho, moc děkuju za radu :)

Mirka 05.03.2022

Kolik takové ošetření holky stojí a jak dlouho ten botox vydrží ?

Libuše Mirka 06.03.2022

Cena se odvíjí od toho, kolik se aplikuje ml ;) zkus se objednat na konzultaci, tam se dozvíš víc.

Simona 28.07.2021

Mě by spíš zajímal botox. Nemohly by jste mi doporučit někoho, kdo aplikuje rozumné množství, abych nevypadala moc "uměle" ? :)

Libuše Simona 12.08.2021

Zkus tu Aether kliniku. Paní doktorka je moc šikovná a co jsem viděla kolegyni z práce po botoxu, tak práce byla odvedena velmi dobře.

Simona Simona 30.08.2021

Jak často se na výplně musí chodit než se vstřebají ?

Libuše Simona 02.09.2021

Většinou se chodívá po půl roce, ale sama uvidíš, jak se kyselina bude vstřebávat :)

Denisa Simona 06.10.2021

Taky mám zkušenost s touto pražskou klinikou a mně třeba stačí jít jednou za rok ;) takže to vůbec neleze do peněz

Libuše 05.07.2021

Na Aether klinice jsem absolvovala aplikaci mezonití a s výsledkem jsem velmi spokojená. Takový rozdíl před a po jsem upřímně nečekala a takové reakce okolí také ne. Rozhodně to doporučuju, opravdu se budete cítit lépe a zvedne vám to o dost sebevědomí, které jsem já třeba předtím vůbec neměla.

Tyna31 Libuše 06.07.2021

Mohla bych prosím pěkně vědět na kolik takový zákrok přijde ? Chtěla bych něčím takovým obdarovat maminku k narozeninám, tak se memontálně dívám i po klinikách, jaká na to bude nejlepší.

Andrejka Libuše 22.07.2021

Jestli můžu doporučit, tak skvělá je i mezoterapie pokud se chce maminka zbavit vrásek ;) tohle je ono www.aetherclinic.com/cs/medical-center/mezoterapie-biorevitalizace-plazmaterapie/

Jarka 24.06.2021

já sem četla, že ta klinika má dobré recenze i na jiné zákroky, tak to asi bude dobrý

Janča 02.06.2021

Já spíš teda přemýšlím nad aplikací botoxu akorát nevím koho vybrat. Ač bych se vrásek chtěla zbavit, tak bych nechtěla nic přehnaného, aby to prostě každý poznal.

Hanka Janča 09.06.2021

Mamka chodí na botox do Aether clinic stějně jako já akorát já chodím na zcela jiné ošetření :)

Hanka 02.05.2021

Když už bych nějaký takový zásah do obličeje podstoupila, tak jedině v Aetherclinic.com, se kterou již zkušenost mám a která má výborné hodnocení, dle kterého jsem kliniku vybírala.

Lucie Hanka 04.05.2021

Mohla bych vědět, co máš za sebou ? :)

Hanka Hanka 05.05.2021

Mám za sebou mezoterapii a s výsledkem jsem velmi spokojená :) nechám ti tady odkaz ať se můžeš podívat co to obnáší :) www.aetherclinic.com/cs/medical-center/mezoterapie-biorevitalizace-plazmaterapie/

Lucie Hanka 13.05.2021

A jde o dlouhodobý efekt ? Přemýšlím jestli jít do botoxu nebo tady do té mezoterapie. Chtěla bych něco přirozenějšího, ne do očí bijícího, že jsem něco podstoupila.

Lucie Hanka 29.05.2021

Je to ošetření bolestivé ? :)

Heda 12.11.2019

Poslední dobou hodně přemýšlím nad faceliftem... Šli by ste do něj?

Alice Heda 17.11.2019

Mě je 52 let a nechala sem si facelift dělat tady https://www.aesthevita.cz/ Každopádně nejdřív jsem se objednala na konzultaci a nechala si všechno kolem vysvětlit, a hlavně vyjevit veškeré moje možnosti. Po té sem se teprve definitivně rozhodla

Heda Alice 22.11.2019

Moc vám děkuji, a byl tady plastik ochotný?

Alice Heda 26.11.2019

Dobrý den, ochotný byl moc. Všechno mi trpělivě popsal a vysvětlil

Hladká Alice 30.11.2019

V Aesthevita jsem byla také, a co se ochoty a vlídnost tady týká tak nemůžu říct jinak než perfektní

Nora 23.10.2019

Děkuji moc za doporučení. Pro začátek paní doktorka zvolila botox do čela, z čehož jsem byla fakt nadšená protože mi přišlo, že efekt byl snad hnedka a vrásky zmizely :) no a pak prý uvidíme jak se rozhodnu s vráskami kolem očí jestli se třeba odhodlám na mezonitě :)

Zuzana 26.04.2019

At uz si u nich vyberete jakoukoliv proceduru, myslim ze vzdy budete spokojeni :-) znam to tam

Barbora 24.04.2019

Ano to jsou, pak napis hlavne jak jsi byla spokojena!

Nora 22.04.2019

Aha, dekuji za typ :) kouknu na ne, v Praze budou profici.

Barbora 14.04.2019

Dobří jsou v amarylliscentrum.cz, a tohle pro ne bude prkotina.

Viky 05.04.2019

Ahoj a kde presne te trapi? A uz vis na jaky zakrok chces jit, je jich pomerne hodne na vyber.

Nora Viky 09.04.2019

No jak tak na sebe kouka, je to hlavne kolem oci

Nora 27.03.2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak jste se zbavily vrásek? Přemýšlela jsem, že bych někam šla, přece jen vrásky přibývají. Budu rada, když mi řeknete kde jste byli spokojené.

Alena 17.12.2018

Tady mate nekolik zakroku, amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/tvar-krk-dekolt/vrasky..tam to doporucuji, byla jsem moc spokojena.

Peťa Alena 19.01.2019

Jaký zákrok máš za sebou jestli můžu vědět ? Přemýšlím buď na výplněmi nebo mezonitěmi.

Alena Peťa 13.02.2019

Já jsem byla na aplikaci mezonití. K tém výplním .. tam to záleží na tom jak máš hluboké vrásky, každopádně je dobré se objednat na konzultaci, kde ti řeknou co je vhodné přímo pro tebe

Peťa Alena 23.03.2019

A u koho si na zákroku byla nebo je jedno ke komu půjdu ?

Olina 12.12.2018

Tak treba osetreni laserem? :-)

Diana 06.12.2018

Jake procedury se prosim pouzivaji? Injekci se docela bojim

Irena 30.10.2018

Já jsem si nechala aplikovat výplně. Původně jsem přemýšlela nad botoxem ale paní doktorka Takácsová mi poradila, že pro mě budou vhodnější výplně kvůli tomu že mám hlubší vrásky. Takže za mě velká spokojenost s přístupem paní doktorky a doporučuji dále www.amarylliscentrum.cz

Simona H. Irena 28.11.2018

Je to rozhodně lepší .. přece jen je to odborní který se s tím setkává dnes a denně :) já chodím zatím jenom na mezonitě a s tím jsem teda moc spokojená, uvidíme časem jestli mi budou stačit nebo vyzkouším i něco jiného


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat