Diskuse na téma Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu?

Hezký den všem Jaké máte zkušenosti s černou magií? V poslední době mám jen samé neštěstí. Kámoška mi řekla abych šla k věštkyni-čarodějnici, že může jít o kletbu. Je to vůbec možné někoho proklít a podobné věci? Myslím, že to je jen v pohádkách pro děti. Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu? Voodoo, černá magie tomu věří a praktikují jen někde v Africe. Nevím co si mám o tom myslet. Nemá někdo kontakt na nějakého "šamana" co se zabývá proklínací magií? Sama jsem na pochybách. Co když je to přece možné?

sonara 18.11.2017

Dnes som našla nejakého experta na čiernu mágiu. tu http://sibyla.eu/vizitka/68 To čo tam ponúka mi príde nemožné. Ja tomu neverím. Myslím si, že všetko okolo veštenia a mágie je podvod alebo iba nejaké triky. Niečo ako horoskopy..

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat