Diskuse na téma Kde najít toho pravého?

Máte doma pana Božského? A kde jste ho potkala? Kde hledat? Pochlubte se a poraďte ostatním :)

Zuzana 25.01.2022

Nás seznámila společná známá. Nějak jsem o to ani nestála. Neznala jsem ho, nechtělo se mi seznamovat... V té době jsme byli oba rozvedení. Já už několik let, on půl roku. V daný okamžik jsme ani jeden nikoho nehledali. Oba jsme byli smíření s tím, že spíš zůstaneme sami, vůbec jsme neměli potřebu tlačit na pilu... No, ods prvního rande to byla Láska. Do dvou let jsme se vzali a je nám pořád krásně. ..

Šibal 10.11.2021

Kdo potřebujete radu, zajděte na kurz samozvaného kouče svádění Davida Hůrky, když už nebude opravdový sex, tak vás alespoň ojebe o peníze.

Myslela sem si.ze ano ale bohužel sem měla jen hodně růžove brýle. Naštěstí mi nespady tak pozdě.

Jolana 02.06.2018

je tu někdo kdo užívá nějakou kloubní výživu na zlobivé klouby? Jsem aktívní důchodkyně a chci v tom pokračovat.

Diana45 Jolana 03.06.2018

pani Jolano, berete něco na ty klouby, nebo chcete něco doporučit?

Nikola1707 28.12.2017

Já se s manželem seznámila na Badoo. Jsme spolu 6 let, máme 9 měsíčního prcka, domeček a i když má své mouchy, nevyměnila bych ho ;-) <3

Ylliess Nikola1707 05.02.2018

Mám to.podobne na Badoo to byl ještě ženatý ale už se rozváděl a teď už i my jsme manželé spolu jsme pět let máme 2,5 letou dcerku ,domeček a máme se fajn až na některé neduhy s jeho bývalou manželkou jinak by to bylo vše úžasný

Alenka Ylliess 09.02.2018

taky jsme se tam poznali. Všechno bylo zalité sluncem, akorát posledn dobou pořád řešíme jeho problémy s erekcí a tak moc to neklape, že tohle je pravděpodobně začátek konce.....Poraďte

Diana1977 Alenka 10.02.2018

zkuste mu nenápadne naznačit,zda by nechtěl brát něco na podporu erekce.V dnešní době to není nic špatného,bere to hodne mužu.Jestli chcete, rada vám poradím

Miluše Prostějov Diana1977 22.02.2018

jsem ráda, že není jediná, které muž bere něco na podporu erekce. Nejdřívě si koupil něco z lékarny, jenže to moc nefungovalo. Teď jsem tu viděla, jak to jedna paní řeší,že používají nějaký gel a ten pomáhá. Používá ho ještě někdo? Kde ho kupujete?

Diana Olomouc Miluše Prostějov 22.02.2018

http://www.supererekce.com/content/8-runner-popis-produktu jestli myslíš tento gel, tak ho máme a vše funguje jak má :)

Diana1977 Diana Olomouc 22.02.2018

přípravky na podporu mužské erekce jsou v dnešní době samozřejmosti. Není to nic zvláštního. Není potřeba se za to stydět.

Rebelka Diana1977 05.03.2018

uživáme sice něco jiného, ale o tomhle jsem už taky slyšela. Ono v podstatě tenhle eshop má ty nejlepší přípravky co se týče podporx mužské erekce-alespoň můj názor

šarišanka Rebelka 20.03.2018

který produkt vám na erekci zabírá nejvíc?

Marek šarišanka 18.04.2018

nevíte o nějakým gelu na podporu mužské erekce? Nechi nic polykat, proto bych raději gel...

Marek Diana1977 18.04.2018

máš s tímto přípravkem osobní zkušenost? Za jak dlouho zabral? Jak dlouho působí?

Marek Miluše Prostějov 18.04.2018

takže to kupujete v lékarně, neboobjednávate přes eshop? Co je lepší? Výhodnější?

Adam Marek 13.06.2018

Ja jen dodam, ze leky na erekci predepisuje pouze lekar.. Doplnek sezenete v kdejakem eshopu, ale je to rozdil v ucinku.. Tady to je hezky sepsane -- https://www.vimax.cz/leky-na-podporu-erekce/

Alecca 25.11.2017

Ahojky :) Zkuste mrknout na tuhle appku https://mevyo.com/sign Pomáhá najít lidi, co mají stejné zájmy :)

Baruška07 23.11.2017

<3 snad jsem nasla toho praveho. Seznamili jsme se pres kamarada, kteremu jsem se libila, jednou jsem ho videla s kamarady a byl tam i Sasa (pritel a otec meho syna). Kdyz se nase pohledy setkaly oba jsme pocitili vzajemne sympatie. Po nekolika dni chtel kamarad, abychom sli ven na prochazku. Ja jsem mu rekla, ze pod podminkou, ze pujde i Sasa. A dnes tomu jspu 2 roky co jsme spolu. Verte neverte miluji ho moc a snad i vice

Ylliess 21.10.2017

Poznali jsme se na internetu,ale znali jsme se už od vidění ,*12* jsme spolu čtyři roky a teď už tři měsíce manželé máme krásnou dvouletou dcerku*15*

Pavlína 10.10.2017

Já jsem ho potkala v Praze, když jsem byla zkoušet vnitřní sjezdovku :-D strašná romanťárna :-D

Jitka Pavlína 11.10.2017

Kde je v Praze vnitřní sjezdovka? o tom vůbec nevím

Daniel Jitka 12.10.2017

Mrkněte na jejich stránky www.freestylekolbenka.cz Je to naprostá paráda :-) mnohem lepší než klasická sjezdovka, člověk může jezdit v tričku a nestojí ve frontě na vlek

Pepik Daniel 15.10.2017

Byl jsem tam a je to bomba, hodně dobře jsem si zajezdil, je to fakt mnohem lepší než klasická sjezdovka :-)

Ano, mám ❤ konečně někdo, s kým sii rozumím na 10000 % a hlavně jsem neskutečně šťastná. Hledala jsem všemožně na internetu -dost neúspěšně, celkem nedoporučuji 😶😅 a nakonec jsem ho měla celý rok hned vedle sebe 🙂 pracovali jsme spolu

bambuca30 15.07.2017

I ja jsem sveho mileho potkala na internetu.Nejsme spolu sice dlouho ,teprve 8mesicu ale mame se moc radi a jsme spolu šťastní😊

Laugher 21.01.2017

Já jsem našla svého přítele přes Badoo

Pepa 13.07.2015

Seznamili jsme se pri venceni pejska a ted mame 20 vyroci,na psi knizku,mame si stale co rict a moji kocicku miluji.Je nam 65.<3

Simona 20.08.2014

Já věřím, že i na seznamce se dá najít pravá láska. Kamarádka mi doporučila novou seznamku JenVážně a zatím jsem velice spokojená.Tak snad to přinese ovoce;-)

Simona 20.08.2014

Já věřím, že i na seznamcd se dánajítprvá láska. Kamarádka mi doporučila novou seznamku JenVážně a zatím jem velice spokojená.Tak snad to přinese ovoce;-)

Monika 17.02.2014

Kamarádka se seznámila před 8 lety přes internetovou seznamku a dodnes jsou spolu. Já jsem se svým přítelem také seznámila přes seznamku a jsme spolu zatím půl roku. Kdo hledá možnost seznámení, zkuste tady, je to jen pro seriózní vztah: http://seriozni-seznamka.cz/

Inka 19.10.2012

svého přítele jsem potkala po 10ti letech singl žití. Chodili mi "do cesty" jiní, než jsem chtěla, tak jsem si řekla, že nechci chlapa, že chci tančit, dala jsem si inzerát na seznamku do tanečních pro dospělé a během půlroku jsem filtrovala, případní tanečníci též filtrovali. Chtěla jsem tančit, oni chtěli sex a randit, tanec byl jen zástěrka. A pak po půlroce mi odepsal o 14 let starší muž, důchodce, bývalý sporotovec a věřte, nevěřte, už budeme spolu rok jako partneři nejen taneční ale i životní. Za půl roku mi je 50 a to je ten nejlepší dárek. Takže věřte, že láska kvete v každém věku. A nikdy nejste staří na nic, sice je dnes kult mládí, ale i my máme život před sebou, tančíme, cestujeme, studujeme (on se učí portugalsky, já čínsky) a milujeme zahradu.:-D

xlucinkax 21.05.2011

ja som sa so svojim priatelom zoznamila cez kamaratku-isli sme ho pozriet do novej roboty...a ani neviem ako sa to zbehlo...do tyzdna sme boli spolu...bohuzial teraz sme sa rozisli po 4 rokoch, lebo jeho byvala ho "zrazu strasne miluje" ked zostala na svoje rocne dieta sama, lebo ju opustil manzel...co k tomu dodat...:/

lucy:) 20.05.2011

sveho manzela sem poznala v praci ale ze zacatku sme se nesnaseli...ale kdyz byl pak jeden problem v praci tak sme se dokazali navzajem podrzet a najednou to byl nejlepsi kamarad no a od kamaradstvi k sexu a ke vztahu to byl uz jen krucek ... no a uz sme spolu 5let a furt nam to klape je to proste moje zlaticko :)

Kaja 17.05.2011

Své přítele jsem poznala přes internet,nejdriv jsem si jen psaly a proto že je z nedalekeho mesta jsem se sesli.Pak jsme se zacali schazet skoro porad az jsem to dali dohromady..ted jsem spolu neceli rok a pořad štastní..:<3<3<3*1*

Mispulka Kaja 18.01.2017

Ahoj, co váš názor na seznamky? Dá se tam najít ten pravý? a jaké seznamky používáte?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:37
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat