Diskuse na téma Filmy, které se mi líbí

Máte ráda filmy? A který jste viděla naposledy? A který se vám v poslední době líbil nejvíce? A jaký film byste mohla vidět stokrát a neomrzí se vám? Podělte se s ostatními.

Livka77 12.04.2023

Neomzí Malé dohazovačky a Past na rodiče. To můžu vidět stokrát. ❤ A potom také nějaké starší České pohádky. Poslední filmco jsem viděla byl horor Annabel 3 a Seznamte se Joe Black. Celkově mám ráda horory, psycho, ale i komedie, sladárky. Marelovky. Záleží na to máme zrovna s mužem chut.

miška4 Livka77 20.04.2023

Jooo Malé dohazovačky, to je skvělej film .:)

benca 28.12.2015

romanticke

hubertína 24.05.2015

Souhlasím s vicca3. Navíc občas natrefíte na přestavení s hercem, který třebu už nikde jinde nehraje, třeba Karel Roden ve výše zmíněném Studiu Dva http://www.studiodva.cz/olasce/

Kristýna 31.03.2015

Začalo se mi ted líbit divalo, až mi přijde škoda, že lidi dávají přednost kinům :-(. V divadle Studio Dva ted mají perfektní výběr

Pavla Kristýna 24.05.2015

Není se čemu divit, když kina jsou o hodně levnější :-/

vicca3 Pavla 24.05.2015

To sice jsou, ale zato divadla jsou jedinečná. Málokdy jsou představení natáčená.

veru18 14.02.2014

Miluju fantasy filmy a proto se mi strašně líbí film Jeníček a Mařenka - lovci čarodějnic i Sněhurka a lovec. Koukala jsem na to už několikrát, je to úžasně natočený. Pro děti to určitě není.

Markéta 14.10.2013

Ještě jsem tedy neviděla, ale do kin v listopadu přijde film Lásky čas. Hraje tam Rachel McAdams s Billem Nighym a měla by to být pěkná romantika o hledání té pravé lásky. Je to od stejného režiséra a scénáristy jako je Láska nebeská, která je snad jedním z nejlepších romantických filmů. Tak vytáhněte kamarádky na dámskou jízdu :p.

Sabinka9 25.07.2012

Někdo to rád blond a inchoutables :)

Snad se na nás čtenářky nebudou zlobit, když dárkový balíček pošleme registrovanému čtenáři Tomáši Palouchovi :) A to nejen za skvělé tipy na filmy, ale také za to, že se nebojí mít účet na webu s tolika ženskýma :) Tomáši, děkujeme :)

Ludmila Juríková 01.05.2011

Ja mám rada rodinné, romantické a hlavne mám rada aj komédie. Rada sa zasmejem. Páčil sa mi film Nekdo to rád blond.

Magdaléna K. 01.05.2011

Ja milujem filmy ale musím mať na ne čas a hlavne chuť. Veľmi sa mi zapáčil film Let´s Dance 2 - Street dance, mám rada filmy kde sa tancuje a aj romantické *1*

Lucie Nantlová 29.04.2011

romantické a české

renettka 29.04.2011

Milujem romantické filmy,plné lásky a šťastných ľudí :-)

Janis 28.04.2011

V poslední době ujíždím na Ženách v pokušení.Viděla jsem je mnohokrát,přesto mě vždy znova zaujme herecký výkon všech hlavních představitelů,zejména Elišky Balcerové.;-)

jemator 28.04.2011

Pro mě byl nejlepší zážitek u filmu busted nurses . Jo to byla podívaná trocha prednášek o zdravotnictví a pak akce z lékařské praxe :-D:-D:-D:-D

Filmy mám rád, asi ako väčšina. Naposledy som videl (nie prvý raz) dobrú francúzsku komédiu "Drž hubu!" (Gerard Depardieau, Jean Reno), V poslednej dobe ma dostal film "Šťastie na dosah" s Willom Smithom, móc silný film. Mojím obľúbeným filmom ostáva od čias školských lavíc základnej školy Forrest Gump, ktorý môžem pozerať stále.

pidulka 28.04.2011

já osobně miluju horory - např. všechny díly Saw. Pokud někdo zná, ví že je to sado maso. Nevím proč, ale takové filmy mě uklidní. A koneckonců i život je takový jeden horor. A z druhé stránky, samozřejmě Hříšný tanec. Miluju taneční filmy, už jen proto, že jsem závodně tancovala. A na co nedám dopustit???? Na české komedie - Slunce, seno...., nebo Kameňák, u toho opravdu čůrám smíchy *4*

Sametka 28.04.2011

Tak já zase upřednostňuji české filmy. Román pro muže, Líbáš jako bůh to jsou filmy právě pro mě. Film který bych mohla vidět pořád dokola jsou Pelíšky. U toho se člověk i zasměje.

Ajlavjuu 28.04.2011

MĚSTO ANDĚLŮ! Každému z toho filmu mrazí po zádech. Krásný modrooký anděl se vzdá své nesmrtelnosti, aby mohl žít jako smrtelník s Meg Ryan. Meg Ryan ale po krátké době umírá při jízdě na kole. Krásný film, krásní herci, krásná hudba!:-)

anna levicka 28.04.2011

Filmy pozeravam velmi rada, i ked pri dvoch malych detoch je teraz toho casu menej :-( mam rada romantiku, detektivky, kriminalky, z nemocnicneho prostredia,... No, mojim najoblubenejsim je Nevesta na uteku :-) Ktovie preco?!!!!

Veronika Kadeřábková 28.04.2011

Já stále koukám na pretty woman..nejde odolat..ty dva prostě k sobě patří a je vidět,že láska může vzniknout za jakýchkoli podmínek..prostě super filmek..ten se mi nikdy neomrzí.Romantika jak má být.<3

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat