Diskuse na téma Vysněné bydlení ve svém

07. 08. 2019 | Hypotéka

Ahojky, jak jste resili ystavbu dveho vysneneho doemcku, svepomoci nebo firma?

Marika 03.02.2022

Můžu se zeptat jestli máte dům i nějak kamerově zabezpečený ? Chci pořídit venkovní kameru, ale potřebovala bych trochu poradit s tím, jakou vybrat.

Vercula 05.11.2021

Momentálně vybavuji jídelnu ale nedaří se mi sehnat židle, jaké bych si představovala :(

Terka Vercula 15.11.2021

Zkus kouknout na e-zidle.cz. Tady jsem si vybrala židle respektive křesílka k jídelnímu stolu a modely mají kvalitní.

Vercula Vercula 02.12.2021

No židle mají fakt krásné a nejsem schopna si pořádně vybrat. Budu se muset poradit s přítelem, ale podle mě skončím tady u těchto. I ta barva je přesně to, co jsem hledala https://www.ezidle.cz/zidle-k306/5064/p

Tereza 23.10.2021

Nábytek Mikulík má též moc pěkný a kvalitní nábytek. Mám od nich kuchyni, postel a skříně a jsem velmi spokojená.

Mirka Tereza 25.10.2021

Jakou kuchyni sis vybrala ? :) Taky nás čeká nová kuchyně, tak jsem ještě ve fázi vybírání, ale jejich kuchyně se mi líbí.

Aneta 29.09.2021

Pokud máš představu a jsi trpělivá, tak si určitě poradíš sama :). Mně se to povedlo, ale trvá to víc času než si to poskládáš a dáš dohromady tak, aby se ti to líbilo a bylo to fakt perfektní. Mně hodně pomohli tady www.jelinek.eu. Je dobré se zastavit na jejich prodejně nebo showroomu, kde ti poradí pokud si moc nevíš rady.

Terka Aneta 06.10.2021

Jaké služby nabízejí ? Jde vyloženě jen o výrobu nábytku ? Nebo dělají i 3D návrhy ?

Aneta Aneta 07.10.2021

Zpracovávají komplet nábytek na zakázku, přijedou, zaměří si u tebe prostory, vypracují 3D návrh .. je toho dost :)

Denča 02.09.2021

Mě by spíš zajímalo, jak jste si poradili s vnitřním vybavením. Platili jste si někdo designéra nebo jste si se vším poradili sami ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat