Diskuse na téma Časté onemocnění

22. 10. 2019 | Školák

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak vaše děti zvládají tady ty chřipkové epidemie ? Přijde mi, že syn je pořád na hromadě a nemá skoro žádnou imunitu. Stačí, když kolem něj projde někdo s rýmou a už ji má taky :(

Jana 24.03.2024

Chod s nima ven, vetrej,v zime netop na 20.. pokud jsou poradny nemocny tak mas nejaky retardy,ne?

Jaruškaa1 27.01.2024

Nám se hodně osvědčil Preventan sirup, zeptejte se na něj v lékárně. Dcera bývala často nemocná a co jsem ho objevili tak ji konečně hned všechno nesloží (ťuk ťuk).

Niccol 17.11.2023

Moje děti, tak jako asi každé jiné děti milují čokoládu. Takže jsem spoji příjemné s užitečným a kupuji jim Funkční čokoládu, která je na posílení imunity. Každý den si mohou dát dva čtverečky a vím že do nich touto formou dostanu i nějaké vitamíny, bylinky a minerály. :)

Krista Niccol 21.11.2023

To vůbec neznám, ale nezní to špatně. :) U nás je problém hlavně do syna dostat jakékoliv léky nebo doplňky stravy. Prášky mě vůbec nechce polykat. :( Tohle by mohla být dobrá alternativa. Co všechno to obsahuje prosím?

Niccol Niccol 25.11.2023

Můžeš se podívat, kdyby tě to zajímalo https://www.funkcnicokolada.cz/p/imunita-pro-deti-3-1, objednávala jsem tyto, ale mají i samostatně po jednom kusu. Případně mají i mléčnou pro děti, ale naši milují bílou. Obsahuje betaglukanu, klanoprašku, vitamíny C,B6, D3, zinek a další. :)

Andrea 24.10.2023

Já myslím, že už není nikdo, kdo nekoupil parfémy na notino. Já nekupuji už jinde, mají často akce a dopravu zdarma.

Linda 18.10.2023

Také tam nakupuji, mám moc ráda kosmetiku a ráda zkouším nové věci. U nich jsou často akce, tak i ušetřím.

Vanda 03.10.2023

Hodně nakupuji u Notina, takže jsem u nich koupila i přípravek na posílení imunity. Děti mají rádi vše s jahodami, tak jsem zvolila Jamieson Vitamín D3 Kids jahoda.

Zorka 23.10.2022

Mám dcerku ve školce, dávám jí Altaherba sirup ze 14 bylin.

Monika 20.10.2022

Dávám je desetiletému synovi. Jeho nemocnost se dost snížila.

Valerie 14.10.2022

Dětem je taky dáváte?

Monika 08.10.2022

My máme vyzkoušené a osvědčené co se týká posílení imunity kouzelné kapky od www.altaherba.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat