Diskuse na téma Dárek pro manžela

05. 11. 2019 | Prosím o radu

Zdravím, porádíte jaký vybrat originální dárek pro manžela? Mám pocit, že má všechno.

Lenkab 21.01.2024

Pokud má rád rum nebo whisky, tak mu pořiďte sklenice + dobrou lahev. https://www.bakly.cz/lyngby-glas-sklenice-na-rum-juvel-29cl-sada-6-ks-916182

AndreaVon Lenkab 24.01.2024

To vypadá krásně, sháním pro kamaráda ke 30. Původně jsem chtěla poukaz do jeho oblíbenýho baru, ale přestěhoval se a nevím, kdy se tam dostane, tak tedy okopíruju váš dárek :)

helenka 15.12.2022

podívejte se na Dárkoviny...jsem si jistá, že tam najdete pro manžela originální dárek

Tatiana helenka 16.12.2022

Tento eshop take moc dobre znam, casto tam nakupuji, maji velky vyber a vzdy se mi podari najit darek, ktery potesi me mile :))

Sarra 27.05.2022

Tak vemte někam na víkend. :-)

anonym 01.04.2022

co je za znameni zverokruhu?

miška4 01.03.2022

Já koupila krásný hodinky Garmin tady https://www.helvetia-hodinky.cz/ zkus mrknout, jsou opravdu luxusní, manžel z nich je nadšenej :-)

Saša miška4 01.04.2022

Díky za super tip :)

miška4 miška4 01.04.2022

Není zač, hlavně jestlis vybrala :-)

Petra 27.02.2022

Na jejich stránky jsem se dívala, moc se mě taková skleněná deska s fotografií líbí.

Stela 25.02.2022

Je od www.onglazz.cz

Janka 22.02.2022

Od koho ta deska prosím je?

Stela 17.02.2022

Přítel měl kulaté narozeniny, zvolila jsem originální skleněnu desku s naší společnou fotografií.

Denisa 31.03.2021

Já manželovi koupila ke kulatinám stylový hodinky od BeWooden s dřevěným ciferníkem :-))

Laura 17.01.2021

Chci manželovi koupit k narozeninám nějaké fakt stylové oblečení. Potřebuje obměnit šatník, tak budu ráda za tipy, kde online nakupujete oblečení pro muže?

Mnada Laura 21.01.2021

Koukni na Brandit-store, mají fakt hezké věci, které v jiných obchodech nemají.

Laura Laura 21.01.2021

Díky moc, mají fakt super kousky

Mnada Laura 22.01.2021

Za málo, přítel si od nich kupuje oblečení už docela dlouho a vždycky mu všechno perfektně sedne.

Fanda 04.12.2019

Nemá od nich náhodou i cigaretu ?

Majda Fanda 09.12.2019

Má, protože jsem mu ji objednala a díky tomu to vyzkoušel a oslovilo ho to :)

Majda 01.12.2019

Můj manžel už z normálních cigaret na e-cigaretu přešel a jsem docela ráda. Jednak je víc příchutí, který může kouřit, jednak krásně voní a může je kouřit i doma a jednak manžel už nesmrdí cigaretovým kouřem. Jinak... máte někdo zkušenosti se shopem vapemania?

Karol 27.11.2019

Jelikož je manžel silný kuřák, tak pro něj chystám překvapení a koupila jsem mu elektronickou cigaretu, protože jsem o tom hodně četla a zdraví to absolutně neškodí narozdíl od klasických cigaret. Navíc o tom kolik se s tím dá ušetřit ani nemluvím, tak snad se umoudří a přejde na tu zdravější variantu.

Ditka25 11.11.2019

Jojo, manžel ode mě loni dostal větrný tunel a byl teda nadšenej :) Letos mám už koupenej letecký simulátor. Mrkněte na www.adrop.cz, mají velký výběr a ceny rozumné.

Ponožek u nás pro muže není nikdy dost, já letos volím členství v klubu Pánů z Ponožkovic ;-)<3 Každý měsíc mu dorazí originální pár kvalitních ponožek. Takže z jednoho dárku má hned několik dárečků *12*;-)

Ditka25 06.11.2019

Ahoj všichni, co zážitkový dárek? Pokud je teda Váš chlap trochu adrenalinovej :)

Zdravím, taky to tak mám :( Bohužel mi došla inspirace, asi jsme spolu už hodně dlouho :) Počkám si na nápady ostatních.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat