Diskuse na téma Tip na dovolenou v přírodě

19. 02. 2020 | Zábava

Ahoj, ráda bych vzala rodiče v dubnu někam na týden na dovolenou, aby si trošičku odpočinuli a nabrali sílu, protože mají sezónní a dost náročnou práci a jelikož moc nemusí vyvalování u moře, ale spíš pobyt v přírodě, tak se obracím sem, protože to není zase můj šálek kávy a ráda bych vybrala něco pěkného, aby se jim to líbilo.

Květoslav 21.11.2020

Doporučuju výlet do Loštic do muzea tvarůžků...mmm...

Monika 28.09.2020

Ano tu, nabízí taky ledovou tříšť a ledovou kávu.

Zlatka21 21.05.2020

já jsem našla, že tam mají mít dokonce i nějaký program s animátory, což se na dovolenou s dětma dost hodí https://www.resort-snezne.cz/article/leto-s-animatory, už jste někdo byly na takové dovolené? myslím u nás ne v zahraničí

Jarka Zlatka21 17.08.2020

my jsme tam byly a moc se nám to tam líbilo, děti teda nemáme, ale příroda super, voda 4km takže buď vychajda nebo 5 minut autem a jinak kdo je na pěší, tak sme si dali túru 16 km a paráda, fakt to stojí za to

Dana 05.04.2020

Mně by spíš zajímalo jaké tam jsou možnosti výletů a jestli je to tam vhodné i pro děti ?

Daniela 27.02.2020

My jsme byli v loňském roce v Resortu Sněžné a tam se nám s mužem líbilo moc. Ubytování, servis a okolí na jedničku. Opravdu jsme byli velmi spokojení.

Barbora Daniela 02.03.2020

V jaké části se resort nachází ? My jsme byli akorát loni v zimě, ale v penzionu a tam se nám moc nelíbilo takže chceme zkusit něco jiného, protože ta příroda a okolí je naprosto úžasné.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat