Diskuse na téma Vtipy o nevěře

26. 07. 2011 | Zábava

Znáte vtipy o nevěře? Podělte se o ně s námi!

Lady Michelle 27.07.2011

Při milování se mnou moje žena chce vždycky mluvit. Zrovna posledně mi volala z hotelu.

Lady Michelle 27.07.2011

Mladý muž a krásná blondýna večeří v luxusní restauraci. Servírka, která u vedlejšího stolu přijímá objednávku si všimne, že muž najednou sklouzl pod stůl, ale žena se tváří jako by o tom nic nevěděla. Servírce to nedá, přistoupí ke stolu a upozorní ji: Promiňte paní, ale myslím, že váš muž právě spadl pod stůl... Mladá žena si uskne vína a odpoví: Ba ne můj muž právě teď vešel do dveří...

Lady Michelle 27.07.2011

Chlápek se znechuceným výrazem vypráví barmanovi: "Moje přtelkyně mne podvedla. Už rok s ní chodím a vůbec jsem netušil, že je vdaná, dokud se o tom tuhle nezmínila moje žena."

Lady Michelle 27.07.2011

Moje manželka raději miluje než vaří!" - "A z čeho jste tak ztloustl?" - "Našel jsem si milenku opačných zálib!"

Lady Michelle 27.07.2011

Novopečený otec přisel s pugétem do porodnice: "Jeee, miláčku, tak my máme chlapečka. A komu je podobnej?" "Aaale, toho stejně neznáš..."

Lady Michelle 27.07.2011

Zklamaný muž k ženě: "Odpustil jsem ti, že jsi ode mne utekla, ale to, že ses vrátila, to se odpustit nedá!"

Lady Michelle 27.07.2011

"Vždycky jsem toužila se zamilovat, vdát a mít dítě!" - "A splnilo se vám to?" - "Ano, ale v opačném pořadí!"

Lady Michelle 27.07.2011

Odkdy věříš, že kominík přináší štěstí?" - "Od té doby, co mi s ním utekla manželka!"

Lady Michelle 27.07.2011

Okořenil si manželský život nevěrou, ale manželka mu to osladila!

Lady Michelle 27.07.2011

Měla si na dovolené nějakého milence?" - "Jo, ale nic moc, zájezd byl na týden a noci moc krátké!"

Lady Michelle 27.07.2011

"Franto!" volá sousedka "Zajdi večer na návštěvu, starej bude na schůzi!" - "Rád bych, ale už jsem slíbil Daně, její starej jde na tu schůzi také!"

Lady Michelle 27.07.2011

Říká Michal kamarádovi: "Musím se ti přiznat, spal jsem s tvojí ženou." "Ty se máš, já jsem s tou tvojí celou noc ani oko nezahmouřil!"

Lady Michelle 27.07.2011

Není tohle tvoje peněženka?" - "No jo, to je ona! Já už ji hledám takovou dobu! Tak tys ji našel?" - "Našel. Dáš mi nálezné a já ti dám pár přes hubu!" - "Jak to?" - "Já jsem ji našel u mně doma v ložnici!"

jesssica 27.07.2011

Myslím, že k tomuto obrázku netreba žiadne slová. Vystihuje podstatu nevery aj bez slov :-D

Lady Michelle 26.07.2011

Víš, co je vrchol nevěry? Když tě manželka podvede s tvojí milenkou.

Lady Michelle 26.07.2011

Tři známí - právník, programátor a umělec - probírají problematiku milenek. Umělec povídá: "Pánové, ta vášeň je ohromně inspirativní a zrovna tak riziko, že na to manželka přijde." Právník to rozebírá odborně: "No, podle mého z toho koukají jen problémy. Skončí to rozvodem, alimenty a nakonec možná i vyhazovem z práce." A programátor se usměje a říká: "Je to ta nejlepší vec na světě, zvlášť když o tom manželka ví. To si totiž potom myslí, že jsem s milenkou, milenka si myslí, že jsem s manželkou a já mužu v klidu celou noc dělat!"

Lady Michelle 26.07.2011

Co jsi takový ustaraný?" ptá se kamarád svého přítele. "Ale... zítra máme výročí svatby a žena má ještě k tomu narozeniny a já nevím, jak bych ji překvapil," říká na to druhý. "Víš co, běž domů, je u ní Karel.

Lady Michelle 26.07.2011

Manžel říká ženě: "Dnes jsem tě zahlédl na obědě s cizím mužem. Chci vysvětlení a chci slyšet pravdu!" "Tak si to ujasni, co chceš. Vysvětlení, nebo pravdu?"

Lady Michelle 26.07.2011

Manžel říká ženě: "Dnes jsem tě zahlédl na obědě s cizím mužem. Chci vysvětlení a chci slyšet pravdu!" "Tak si to ujasni, co chceš. Vysvětlení, nebo pravdu?"

Lady Michelle 26.07.2011

Manželka našla v kapse svého muže dvě vstupenky do kina a ptá se: "Ty jsi byl v kině sám?" - "Nebyl!" - "A kdo tam s tebou byl?" - "No, asi tak dvě stě lidí!"


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:37
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat