Diskuse na téma Prodloužení vlasů

Zdravím, ráda bych si nechala prodloužit vlasy, ale pokud možno, tak co nejšetrnější metodou. Našla jsem si tady ty stránky www.hairtalkvlasy.cz kde jsem se dozvěděla o vlasových pásech, které vlastní vlasy nepoškozují. Co si o tom myslíte ?

lenulka 11.12.2023

Ahoj, používáte na prodloužený vlasy nějaký speciální přípravky? Nebo je nějak zvláštně ošetřujete?

lentilka 06.04.2023

Aha to vypadá dobře, a to si zvládneš nasadit sama, není to kompikovaný?

Alizee lentilka 07.04.2023

Ne to jsem si nechala nasadit u nich nebo jestli nejsi z Brna, tak si je můžeš objednat a poprosit o nasazení kadeřnici ;)

Alizee 05.04.2023

Já jsem si koupila remy tape in vlasy, to jsou pravé vlasy v té nejvyšší kvalitě. Je to jako mít svoje vlasy, protože se necuchají a vypadají opravdu parádně. Objednávala jsem z https://www.clipinhair.cz/

Věrka 15.03.2023

Ahoj chtěla bych si prodloužit vlasy,protože mé vlasy nechtějí narůst do délky, kterou bych si přála. Jsou i možnosti, že bych si vlásky zvládla prodloužit třeba sama?

Kristy Věrka 23.03.2023

Já používám na prodloužení clip-in pásy a zvládnu si je v pohodě nasadit sama, stačí si jen zvolit vhodný odstín. Vlasy mám z www.clip-vlasy-levne.cz

Věrka Věrka 03.04.2023

Kristy, tak jsem se dívala a ty clip-in vlásky vypadají moc hezky, akorát se bojím, že netrefím úplně odstín, ale dívala jsem se, že mají pobočku v Brně, takže se poradím s nimi tam.

Karolína 21.11.2021

Doporučuju kouknout i na www.hotstyle.cz odkud mám vlasy já a mají jednak velký výběr a hlavně kvalitní vlasy.

Markéta Karolína 24.11.2021

Přes hotstyle je možné si nechat aji prodloužit vlasy, což já za sebe doporučuju, protože paní kadeřnice je hrozně šikovná.

Marika Karolína 05.06.2022

Já mám super zkušenost s clip vlasy levně. Mám vlasy prodloužení metodou tape-in a jsem moc spokojená.

Milada 23.06.2021

mrkněte se ještě na www.clipinhair.cz tam mají dobré ceny a velký výběr

Denda Milada 17.02.2022

Od nich mám připínací culík a rozmýšlím se jestli nepůjdu do keratinu, protože mě ty dlouhé vlasy hodně baví :)

Milada Milada 03.03.2022

Já mám clipy a s těmi jsem spokojená :) vyhovuje mi rychlé sundání a nandání a hlavně mi to neponičí moje vlasy :)

Rita 24.04.2021

ty pásy jsou fakt dobrý, já jsem je taky vyzoušela a jsem maximálně nadšená a může mi každej vykládat co chce, ale tohle je pro mě teda top strop

Líza 25.03.2021

já mám dobrou zkušenost s www.hotstyle.cz mají tam velý výběr a můžu říct, že i kvalitní vlasy


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat