Diskuse na téma Krém na vrásky

Jakou máte zkušenost s pleťovými krémy, které jsou určené na vrásky ? Pomohly některé z vás ? Jestli ano mohla bych poprosit o konkrétní doporučení ?

miška4 28.10.2023

Nemáte někdo zkušenost s tímhle živým kolagenem https://nezestarni.cz/obchod/zivy-kolagen/inventia/prirodni-kolagen-face-na-oblicej-triple-helix-formula-minutova-anti-age-pece-50ml.html  objevila jsem to a hodně mě to zaujalo, líbí se mi že je to ke všemu ještě navíc bez konzervantů. Tak budu ráda když se najde někdo, kdo s tím má zkušenost :)

Jaruškaa1 miška4 29.10.2023

To vypadá luxusně. Čtu si ty recenze a řeší to přesně to co potřebuju takže jsem neodolala a hned jsem si objednala ten kolagen Face, už se nemůžu dočkat až ho začnu používat, dám určitě vědět dojmy :)

Tana miška4 27.12.2023

Já ho používám už docela dlouho, mám i jejich kapsle s živým kolagenem Invita skin beauty a je to takový malá zázrak, který opravdu dokáže zpomalit stárnutí. Mám krásně pevnou a vyhlazenou pleť bez nedokonalostí a dokonce mě přestaly bolet i klouby :-)

Kelly 25.03.2023

Čau děvčata. Kamarádka mi doporučila stránku www.topvet.cz, máte s ní někdo zkušenosti?

Kristy Kelly 21.04.2023

Ano, já používám krém s hadím jedem a je teda skvělý. Vyhlazuje, hydratuje a nepne. Určitě za mě mohu doporučit. :)

Jitka P. 24.03.2023

Ahoj, velice doporučuji vyzkoušet tento produkt https://www.notino.cz/avene/physiolift-vyhlazujici-pletove-serum-na-hluboke-vrasky/, opravdu kvalitní přípravek, kde uvidíte velmi brzy rozdíl

Vanda Jitka P. 25.03.2023

Jak dlouho prosím aplikujete? Rozdíl jste viděla za jak dlouho?

Gabriela Jitka P. 27.03.2023

Já kupuji na notino.cz něco podobného už hodně dlouho taky od avene a přijde, mi že jsou to fakt kvalitní produkty, že výsledek je zaručený

Míla Jitka P. 28.03.2023

Je pravda, že poslední dobou jsem spoustu věcí brala na notino.cz ani mi to nedošlo. Mají tak širokou nabídku, že mě to prostě hodilo tam.

Maura Jitka P. 29.03.2023

Mám stejnou zkušenost. Je to dáno tím, že to je obrovský eshop a mají fakt téměř cokoliv na co si vzpomeneš, takže ti to hned nabídne

Michaela 28.02.2023

Poraďte něco s rychlým účinkem na vrásky, ideálně kdyby pomohlo i s pigmentací děkuju :-)

Sára Michaela 23.03.2023

Taky sháním, už dlouho a marně :-/ tak jestli jste objevili něco co zázračně účinkuje tak sem s tím :-)

Katrin J. 19.01.2023

Já jsem dříve používala spíše krémy, ale pak mi kamarádka doporučila pleťové sérum od Revolution Skincare a s tím jsem opravdu spokojená. Tuto značku můžu doporučit.

Nikola 30.11.2021

Tu taky používám, moc mi vyhovuje

Dáša 01.08.2021

Iuvenio je skvělá kosmetika. Za mě jediná kosmetika, která mi opravdu ve všem vyhovuje

Kika 31.05.2021

Máte někdo zkušenost s nějakou čistě přírodní kosmetikou na vrásky?

Ester 22.02.2021

Výborný přípravek na vrásky má iuvenio. Podívej se na to jejich nano sérum co mají. Je opravdu úžasné a hlavně je zajímavý celý proces přípravy. U nikoho jiného jsem se s tímto nesetkala :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat