Diskuse na téma Kupovat brýle přes internet - ano či ne?

28. 06. 2012 | Prosím o radu

Rozhoduju se, jakým způsobem si pořídím nové dioptrické brýle. Na jedné straně stojí klasická optika, kde mi to "ušijou na míru", ale taky pěkně draho, a na straně druhé je tu možnost koupit o dost levněji přes net. Jaké máte zkušenosti? Co myslíte že je lepší?*2*

Elisabeth. 23.03.2024

Já bych určitě šla do kamenné, doporučuji Alensa nové brýle mi vyšly se skly proti světlu z PC ( pracuji na HO a z domu) na 2700, což je dobrá cena, čekala jsem skoro 5 tisíc :D takže jsem byla příjemně překvapena

Michele 06.03.2024

Do kamenné optiky už mě nikdo nedostane. Nechávala jsem si teď ve svých náhradních brýlích vyměnit sklíčka za nová a za nejobyčejnější tenčená skla jsem zaplatila víc, než u Alensy a Eyerim za designerské obroučky (Moschino, Max Mara) s nadstandardními skly! U pokladny mě málem omylo… Výběr obrub taky není problém. Internetové optiky mají virtuální zkoušečky a většina lidí, co nosí brýle ví, jaký tvar jim sedí. Stačí mít dobře změřené parametry, a když vychytáte slevový kód, jsou nádherné brýle za hubičku. Alensa dokonce dělá i výměnu skel u vlastních brýlí. Osobně už nevidím důvod chodit do předražených optik, ve kterých se opakují stále stejné dva typy brýlí. Snad jen na měření, ale to udělá doktor při prevenci zdarma.

miška4 29.06.2022

Skvělý výběr všeho mají v https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech.

Monika miška4 30.06.2022

Taky tam moc ráda chodím :)

Marika miška4 26.07.2022

Díky za tip, zajedu se tam podívat :)

miška4 miška4 27.07.2022

Rozhodně to stojí za to ;-)

Renattkaa1 25.04.2022

Vandi mám z luxbryle doma ty dioptrický brýle a s těma sem moc spokojená. Ze začátku jsem si od toho moc neslibovala, jen že vyzkouším protože mi byly sympatické ceny. Ale musím říct že super

Vanda 03.04.2022

Já jsem to vyzkoušela si koupit brýle na netu a musím říct,že jsem udělala dobře.Kamarádka mi doporučila eshop luxbryle.Velice mě překvapila rychlost dodání a cena.

Jana82 11.05.2021

Já bych si brýle nikdy přes net nekoupila, vždy si to musím pečlivě vyzkoušet, nedoporučuju ani sluneční brýle objednávat.

Michele Jana82 06.03.2024

Je zajímavé, že tolik lidí obecně by si “nerisklo” kupovat brýle přes i-optiku, přitom většina lidí nosí brýle, které jim nesluší, jsou nemoderní a obyčejné.

Adelka 14.08.2018

nikdy, vždycky je dobre si je vyzkoušet. Jak dioptrické, tak i sluneční brýle kupovat jenom v obchodě. A nemusí to byt jenom ze značkového obchodu.

Barbie 20.06.2018

osobně bych to nedělala. Je hodně obchodu které prodávájí brýle, pres net bych tohle určitě neriskovala.Máš možnost jet někam do obchodu?

Laugher 23.01.2017

Rozhodně ne

Radvanek 22.01.2017

Dívala jsem se, kde bych si mohla koupit cocky...nakonec mi taky podl do oka shop www.cocky-kontaktni.cz, ale... jak je s nimi? jsou spolehlivy? jak pripadne vyrizuji reklamace?

Vlaďka 18.01.2017

Já jsem se na ten shop www.cocky-kontaktni.cz dívala. Máte prosím i zkušenosti s nákupem čoček?

Klára Kopřivová 05.01.2017

Já jsem koupila přes net a byla jsem spokojená. Mám je z www.cocky-kontaktni.cz :)

Já bych si brýle přes internet rozhodně nekupovala.Musím se vidět jestli mi sluší.;-)

Betka 04.12.2016

I já nakoupila na www.cocky-kontaktni.cz, však se zkus mrknout a uvidíš, no :)

Jituška 21.11.2016

Koupila jsem na cocky-kontaktní a jsem spokojená!

Marta 18.11.2016

Milá Lilibe, taky jsem si kupovala brýle z netu. Mela jsem trochu strach, aby mi sedely. Nakonec jsem narazila na stranku cocky-kontaktni.cz. Nejdřív jsem jim napsala mail, kde jsem se na vše zeptala. Odpovedeli rychle, vedela jsem tak vsechno a zkusila objednat. Jsem spokojena!

Frankie 17.11.2016

Osobně jsem si zatím brýle z netu nekupila. Kupovala jsem ale babičce na čtení na cocky-kontaktní a teda spokojenost. Brýle došly v pořádku, babičce sedí (i když tohle je dost individuální). Já bych se nákupu z netu nebránila :)

Renka 16.06.2016

zdravím, máte někdo zkušenost s optikem, kterého si pozvete domů? Tahle služba by se mi celkem hodila...

klára Renka 25.06.2016

ahoj, já jsem si zvala optika domů a byla jsem spokojená, za mě dost dobrá služba ;-)

Renka klára 26.06.2016

a koho sis prosím zvala? Nějak nevím koho oslovit, aby něměli nějak drahé ceny :/

Klára Renka 26.06.2016

objednávám si z optikdodomu.cz a jsem s nimi naprosto spokojená :)

Luna58 17.08.2015

Můžeš se podívat v optice, vyzkoušet si, které ti nejvíc padnou, a potom si je koupit levněji přes internet. Já to tak dělám u skoro všeho, hlavně třeba u dražších bot.

Radka 06.03.2014

A nehledáš i sluneční brýle? Já mám Polaroidy odsuď http://www.bryle-polaroid.cz/nova-kolekce/polarizacni-slunecni-bryle-polaroid-p8315a.html Mají polarizační vrstvu, která zabraňuje odleskům a vysoký UV filtr chrání tvoje oči. :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat