Diskuse na téma Značka Elasti-q - máte někdo zkušenosti?

Ahojky, Narazila jsem na Youtube na pěkné video. Tady je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=t-DfXL1mbgg. Prosím, máte někdo Elastiq krémy vyzkoušené? Sestra má po porodu opravdu hrozně popraskané břicho. Bojím se, abych nedopadla stejně…

Markéta 07.11.2021

Já jsem si koupila tady ten balíček a promazávala jsem se jenom tím jejich tělovým mlíkem :) https://www.topicrem.cz/zvyhodnena-sada-pro-tehotne-a-nastavajici-maminky/

Bianca 02.10.2018

ten krem znám a je opravdu moc dobrý. Sama sjem ho použivala. Když sjem byla těhotná a měla narozeniny, jako dárek sjem tehdy dostala krém na strie a Femibion.

Janea 28.02.2014

Ahoj holky, já jsem na strie používala olejíček od Pure Fiji, poradila mi ho kamarádka. Musím říci, že absolutní spokojenost! Je v prodeji online na pacifika.eu a mají tam i další skvělé produkty.

Renata Janea 08.07.2018

ano, natírala jsem si s ním bříško, měla jsem to bez strií a jsem za to ráda. Takže tenhle krém a k tomu ještě doporučuji i nějaké ty doplnky stravy pro těhotné a bude to dokonalé

Maky85 23.02.2014

Když se mi bříško začalo celkem rychle zvětšovat, všimla jsem si, že mi na něm taky "vyrašily" tak dvě, tři strie, musím říct, že mě to trochu rozhodilo, protože do té doby jsem si myslela, že zrovna mi se to nemůže stát, pochvalných recenzí jsme četla dost, tak jsem taky vyrazila do lékárny pro elasti-q olej, mažu se pravidelně a zbývá mi jen pár dní do porodu a musím říct, že další strie se neobjevila ani jedna, ty starší blednou, takže já jsem moc spokojená, oleje mám celkově moc ráda a moc mě těší i to, že neobsahuje žádné uměliny *1*

Andrea 09.02.2014

Taky mám vyzkoušenou řadu elasti-q z lékárny, jejich olej mi hodně pomohl na suchou pokožku, která mě trápila, mažu se pravidelně a o těch pár malých strií, které mi vyskočila po porodu, vím nejlíp snad jen já, protože olej je pěkně zneviditelnil, jsem ráda že pomáhá a ještě má přírodní složení :-)

Jenny 16.09.2013

Elastiq používám dlouhodobě, nejprv krém, teď jejich elastiq olej, obsahuje více druhů olejíčků, taky z granátového jablka, pokožka je po něm krásně jemná a opravdu pomáhá i proti striím, které už jsou vytvořené


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat