Diskuse na téma Dárek k 1. narozeninám

28. 10. 2012 | Batole

Maminky dělám sondáž, můj synáček bude slavit první narozeniny, a tak přemýšlím, co mu koupit za dárky. Co jste dávaly vy svým dětem k prvním narozeninám?Chtělo by to nějakou užitečnou a pěknou hračku asiXD

Dion 31.10.2021

Také hračky nejraději objednávám na internetu.

Ivana Dion 02.11.2021

Z jakého eshopu objednáváte?

Ina 30.11.2016

Já hračky nakupuji na internetu, protože je tam obrovský výběr a je to pohodlí.

Kája 26.11.2016

Já mám moc ráda takové ty klasické hračky, jako třeba dřevěné kostky a tak :) ale zkus se mrknout na efko.cz :)

Kamilka Kája 29.11.2016

Máš pravdu, na efku těch hezkých hraček mají hodně.. i takové ty klasické hry a Igráčky, taky tam nakupuju :)

Lea 15.11.2016

A teď mi poraďte co koupit dětem, které mají plno hraček? Chci pro synovce k Vánocům, klidně i dražší, složíme se na to s mými rodiči.

Michala Lea 22.11.2016

Mě se moc líbí autíčka http://www.rajhracky.cz/elektricke-auticka-c1_7385_1583 na to by jste se mohli složit co ty na to?

Maruška Lea 24.11.2016

Kolik má synovec let? My kupujeme naprosto vytuněnou tříkolku http://www.malypomocnik.cz/typhoon-go-cart-cerveno-cerny-%5B201507359%5D#.WDbbu6LhCuU, jestli na to není už malej :)

Lea Michala 26.11.2016

Tak to vypadá luxusně, navrhnu to našim.

AlcaCe 30.10.2016

Ted koukám na malypomocnik.cz a taky hledám dárek pro dceru :)

Klára AlcaCe 31.10.2016

jj, tam jsem kupovala před měsícem kinetickej písek :-D

Radka 21.10.2016

Já nejradši vybírám na internetu na www.rajhracky.cz mají nejlepší výběr co znám.

Denisa Radka 24.10.2016

A co jsi kupovala teď jako poslední? Nějak mi došla inspirace a nevím co třeba na Vánoce nakoupím.

Radka Denisa 25.10.2016

Synovec měl teď narozeniny a vede u něj LEGO, takže byla jasná volba :)

Denisa Radka 26.10.2016

A jak rychle dodávají zboží? Chtěla bych něco dát kamarádce pro dceru dárek.

Petra 02.06.2016

POdívej se pro inspiradci na nejakej e-shop pro deti....nas oblibeny je rajhracky, tam toho mají fůru

Martaa 01.06.2016

My kupovali hlavně knížky, třeba s otevíracími okénky, ty měly velký úspěch.

Mala dostala kocarek a panenku, oblecení, odrazedlo plastove a opickou drahu.

Lota terulinka2014 01.06.2016

Ahojky a kde si odrážedlo kupovala, taky máme teď v hledáčku *3*

Lenka 01.05.2016

Ahoj koupila sem dítěti sestry odážedlo, ale teď nevím jestli to není brzo, co si myslíte?

Martaa Lenka 01.06.2016

Záleží, jak už je na tom s chozením, moje děti začínaly na odrážedle v 1,5 letech.

Barča Martaa 01.07.2016

Martaa, mohla bych se zeptat kde a podle čeho ste koupili a vybrali? Taky bych ráda koupila. Malé je teď rok a už chodí.

raduška01 22.09.2015

ne ne právěže úplně vpohodě. děcka z toho staví ohrádky, bunkry, domky a drží jim to.. teda dokud v tom nezačnou značně řádit to potom se rozpojují ale jinak drží perfektně

Stáňa raduška01 24.09.2015

To je bezvadný, tak jen doufám že já nebudu nějaká vyjimka a nám jak na potvoru držet nebudou :D Ale děkuji, objednám v malem neposedovi,líbí se mi že jim jde hlavně o děti a koberečky jsou zdravotně nezávadné, to je pro mě zásadní

Stáňa 20.09.2015

Když se z těch koberečků něco staví raduško tak nerozpojuje se to?

hudcová 27.08.2015

Synovi jsme nechali udělat k prvním narozeninám dort teletubbies, k tomu hrací stoleček a pěnové puzzle z malehoneposedy.Vše mělo obrovský úspěch!!! :)

raduška01 hudcová 16.09.2015

Pro mě užitečná a pěkná hračka je to pěnový puzzle. Děcka si po tom můžou lézt a použít to jako pěnový koberec a nebo z toho něco postavit. Koupil to muž před půll rokem na základě referencí na malyneposeda a dost se to osvědčilo.

Simča 15.08.2015

nám se zalíbil dřevěný vláček. Už jsme ho kupovali před dvěma měsíci ale moc se líbil a syn se u toho zabaví http://www.rajhracky.cz/bino-82142-vlacek-s-domky-p105256

Barbora Simča 25.08.2015

jůůůů to je nádhera to by se malému taky líbilo. Jste s vláčkem spokojená tedy? Vypadá krásně

Káťa 27.04.2015

my jsme prdolovi koupili pěnový koberec ve tvaru puzzlí od http://www.malyneposeda.cz/penove-puzzle-koberce-tl-8/penovy-koberec-puzzle-rostliny/ . a samozřejmě dostal spoustu hraček

Leontýna 15.04.2015

Ahoj, jestli chceš nějakou pěknou a užitečnou hračku, tak radím hvězdnou želvičku nebo berušku, vyber, co má děťátko radši, je příjemná a ještě naučná, naučí souhvězdí, když né hned, tak až dítko povyroste. objednávali jsme na pexik.cz a prostě super.

Táňa 20.03.2015

my máme prcka na leporelo už velký, ale jejich knížka je moc hezky a vesele barevná. Odkud je máš ty Simono?

Simona Táňa 24.03.2015

objevila jsem je přes stránku pg.cz - kde mají i statečná autíčka a Teribear

Simona 06.03.2015

my přemýšlíme nad leporelem statecna-auticka.cz . jedno už doma míme a prcka baví...k tomu samozřejmě udělám nějaký zdravý dortík a nějaký dáreček ještě :-)

Elen Simona 16.03.2015

nevím jak leporelo, ale seriál má u našeho Maxíka úspěch

Barboraa 19.03.2014

První narozeniny, to je prostě něco extra a je potřeba si je pořádně s dítkem užít :) Já si to pamatuju jako dnes, který dárek k prvním narozeninám nejvíce zabodoval. Nejenže je to hezká hračka, ale hlavně je dost užitečná :) Říká se ji Hvězdná želvička a dítko se sní naučí krásně usínat a spinkat :) http://klidneusinani.pexi.cz/klidneusinani/?section=produkty&page=hvezdna-zelvicka Tady se můžeš podívat na více informací. I mě se líbilo, když jsme s malou ležela a mohla koukat na hvězdy :)

ančaaaaa 18.07.2013

ahojky, my vybíráme hračky tady http://kuchynky-hracky.cz a zatím maximální spokojenost!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat