Diskuse na téma Goji - silný antioxidant z Himálaje

Slyšeli jste někdy o Goji nebo jste ho už vyzkoušeli? Jaká je Vaše zkušenost? Goji označuje čínskou rostlinu, která plodí patrně nejzdravější ovoce na naší planetě. Nejvýživnější plody goji rodí keře v podhůří Himálaje v čínské provincii Ningxia. Za svou až lehce neuvěřitelnou pověst vděčí plody kustovnice čínské závratně vysokému obsahu vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších zdraví prospěšných látek. Podle výzkumu amerického ministerstva zemědělství je v plodech goji nejvyšší koncentrace antioxidantů ze všech druhů ovoce či zeleniny. Bobule kustovnice jsou například bohatým zdrojem karotenoidů včetně beta-karotenu, kterého má goji ještě více než mrkev. I co se týče jiných vitamínů, je goji světovým vítězem mezi všemi známými potravinami na Zemi. Jeho bobule obsahují padesátkrát více vitamínu C než pomeranče. V goji se dále nachází vysoký podíl důležitých vitamínů B1, B2, B6 a vitamínu E. Další info najdete také na www.marketa.ramissio.com .

Tichavka 25.02.2024

mě třeba velice pomohlo zařadit nějaký celkový multivitamin a pak doplnovat další superpotraviny (goji, acai apod). Koupila jsem si před 3 měsíci přímo ženský multivitamin od King ray a jsem moc spokojená, že i ty vitamíny, které se píšou výše, tak tohle splňuje. Za mě je to levná varianta, jak mít komplexnější přísun vitamínů a minerálů. Ale goji jinak znám, ráda si ho dávám do jogurtu.

Niccol 02.02.2017

Z e-schopu je dodací lhůta tři dny a doručí ho až domů.

Tichovka 02.02.2017

Já goji popíjím jako čaj,je to výborné…

Tichovka 02.02.2017

Já goji popíjím jako čaj,je to výborné…

Niccol 01.02.2017

V prodejnách zdravé výživy, já ale dávám přednost jejich stránkám www.himalyo.cz

andy22 31.01.2017

Kde se dá himalyo koupit?

Niccol 30.01.2017

Ne je to goji, může být jak sušené tak sirup, chutné je obojí záleží čemu dáváte přednost.

Andy22 29.01.2017

To jsou nějaké bobule?

Niccol 28.01.2017

Na posílení imunity užívám Himalyo a jsem v pohodě…je to silný antioxidant

Anka 11.10.2016

Já nakupuju veškeré doplňky stravy tady: https://www.biovara.cz/potraviny/. Mají všechno na jednom místě a jejich kvalitě věřím

Jana 08.08.2015

Goji a šťávu z goji najdete i na www.puritas.cz

Leja 24.10.2014

já si kupuji tuto šťávu a aloe vera www.vitalvibe.eu/cs/super-potraviny/388-aloe-vera-stava-100-bio-500-ml-.html a je velmi velmi dobrá :)

Anetka88 20.10.2014

goji mám sušené, velmi mi chutná, má množství antioxidantů a vitamínů :) kupuji si ho na vitalvibe a jsem maximálně spokojená :)

Ecinazuz 06.07.2013

a o kosmetice z GOJI jste už slyšeli? Novinka a ojedinělá nabídka na českém trhu: http://www.fcc-club.cz/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat