Diskuse na téma dětičky

30. 11. 2013 | Předškoláček

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili spoustu míst, jsme tu krátce a ještě to tu moc neznáme. Budeme rádi, za každou akci, za dětský koutek, nebo cokoliv jiného.

Vanda 23.11.2022

Iris, zkus se podívat sem https://www.momkids.cz/. Tady já drobnosti, které mám pořád po ruce, nakupuju moc ráda. Mají moc hezkou nabídku, širokou a hlavně teda ty ceny... Už za 49 korun, to je prostě senzace.

Iris 25.10.2022

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat... Já mám kolem sebe hodně dětiček, syna, dceru, neteře, synovce, děti kamarádek. No a vždy se najde příležitost těm prckům něco dát. No a já bych se chtěla zeptat, kde takové maličkosti kupujete? Kde mají hezkou nabídku, dá se vybrat, ale ceny ok?

Elen Iris 26.10.2022

Hele, na tohle přesně odpovědět neumím, ale dám ti tip, kdybys jim dělala balíček na Mikuláše nebo na vánoce :) Koukni se na tento čajový nápoj https://www.lipoo.cz/. Myslím, že to by děti ocenily. Moje děti ho milují! Je moc dobrý, krásně voní, sladký tak akorát :) Moje děti moc baví ta příprava :)

Iris Iris 27.11.2022

Aha, vidíš, super. Taky na ty medvídky lipoo kouknu. Ve vánočním balíčku to bude super. Ale prosím tě, není ten nápoj pak moc sladký? Nebo jak se reguluje sladkost?

Elen Iris 14.12.2022

Jako můžeš si udělat ten nápoj sladký :D Ale nemusíš :) Dívej, ta sladkost se reguluje tím, kolik medvídků dětem do vody dáš :)

Pavla 07.11.2021

Našla bych tu maminky z Prahy, které by mi mohly dát kontakt na školku, kde berou děti v průběhu roku ?

Nikola Pavla 05.12.2021

Tady u nás ještě nějaké dětičky berou, tak si tam zkus zavolat www.trojskalabut.cz/ceniky/

Elen 22.06.2021

Mně by spíš zajímalo jak děti na prvním stupni zabavit, aby se nenudily a netáhlo je to k počítači ?

Anetka Elen 23.06.2021

Co knížky ? Obě děti jsou k tomu vedené od malička, protože jsme jim každý den četli a teď když nemají co dělat, tak si vezmou knížku a čtou si :)

Elen Elen 28.06.2021

To je super, dneska se to vidí málo a kéž by to u nás taky takhle fungoval. Jak staré děti máš a co třeba čtou ?

Anetka Elen 28.06.2021

Dost knížek máme z eshopu ellamax, mají je moc hezky ilustrované. Synovi je 11 a dceři 9 let a teď naposledy syn četl Příběhy šampionů, což je o sportovcích, koupila jsem mu ji záměrně, protože syn hodně sportuje a věděla jsem, že tohle ho bude bavit :) a třeba ho to i trochu inspiruje. A jestli máš třeba mladší dítě, tak bych sáhla po něčem takovém :) https://www.ellamax.cz/kde-je-kralicek-max-pohlad-a-najdi/

Tereza 15.12.2019

Už máte letos nakoupené pro děti všechny dárky? Nebo to honíte na poslední chvíli?

Hanka 14.12.2019

Ahoj, je období viroz a u nás momentálně frčí věčná rýma.. Poradíte prosím co vám na ni zabírá?

Beáta 26.11.2019

Ahojky prosím chci nechat udělat testy otcovství, nevíte jak dlouho to tak může trvat? A je možné udělat je nějak anonymě?

Mirka Beáta 29.11.2019

Ahoj dělala sem domácí test a to jsem objednala sadu k testování tady https://www.dnacenter.shop/test-otcovstvi odebrala sem vzorky doma, manželovi i synovi a poslali sme zpět

Lenka 30.09.2019

Holky, tak už máme vyřešenou výbavu do školy, ale dcera by ještě ráda batoh. Na odpolední aktivity. Koukala jsem na netu a zaujala mě stránka baagl.cz. Zkušenosti prosím?

Lenka 20.09.2019

Holky prosím poradíte mi, jak se zachovat v případě popáleniny u dítěte?

Ilona Lenka 21.09.2019

Pokud se to stane, tak nejdůležitější je opravdu rychle popáleninu chladit, klidně na to dejte něco, co máte v mrazničce, já mám ještě připravený krém, který rychle popáleninu vyléčí, funguje i na drobné oděrky, a menší řezné rány.

Ilona Lenka 22.09.2019

Opravdu? Jaký to je gel prosím?

Marcela Ilona 23.09.2019

Mě doporučila doktorka, kupuji ho z lékárny lekarna-madona.cz/zbozi/3607422/kelapher-cream-50ml, za dva dny ho máte doma, a připravený k případnému použití.

Lída 13.09.2019

Dcera chodí do školky a už máme doma první nachlazení. Klasika, rýma kašel. Kašel už máme vychytaný ale s rýmou stále bojujeme.. Máte doma něco co vašim dětem pomáhá? Hlavně potřebuji aby se mi dcera v noci vyspala a nebudilo ji stále smrkání

Magda Lída 18.09.2019

Ahoj to dobře znám.. Je to šílený ale bohužel to tak je. Jak se dítě dostane do kolektivu tak se tomu neubráníte.. mě když holka nastoupila ve 3 letech do školky tak to bylo každý měsíc něco... Co malé na rýmu vždycky pomohlo a hlavně v noci je nasivin sensitive. Ten mi i nejlíp snáší, je bez konzervantů a šetrný k nosní sliznici

Lída Magda 22.09.2019

Jé to zní super, děkuji za tip hned se na něj zajdu zeptat do lékárny. Stále se rýmy nemůžeme zbavit... Kolik dní vám tak trvá než zabere?

Magda Lída 25.09.2019

Ahoj většinou během pár dnů. Do týdne mívá rýmu úplně pryč

Lída Magda 29.09.2019

A jak dlouho se to dá brát vkuse?? Je to nějak omezené?

Magda Lída 04.10.2019

Ano, omezené to je... tuším v kuse 5 - 7 dní nám říkala paní v lékárně

Petra 22.08.2019

Máte zkušenost s testy otcovství?

Bára Petra 25.08.2019

Dobrý den, testovala jsem syna a manžela před dvěma měsíci, za mne zkušenost výborná..testovala jsem z domu a výsledky mi přišly taky domů takže sem vůbec nikam nemusela chodit

Řeháková 04.07.2019

Dívala sem se že ve Scontu mají teď pěkné slevy na dětský nábytek, máte zkušenost s objednáváním přes eshop? https://www.sconto.cz/

Alžběta Řeháková 13.07.2019

Zdravim, brala jsem si v eshopu dětské postele. Přišly do tří týdnů, pán mi je vynesl až do patra.. manžel smontoval a jsou bezvadný ...takže za mě můžu doporučit

Řeháková Alžběta 18.07.2019

Kde jste ten výnos objednávala?

Alžběta Řeháková 23.07.2019

Výnos s pracovníkem přepravní společnosti. Když mi volal tak sme se dohodli na výnosu.. cenu mi řekl taky on

Řeháková Alžběta 28.07.2019

Aha tak moc děkuji, a byl pán ochotný ohledně toho výnosu?

Alžběta Řeháková 30.07.2019

Ano, sám se mě na něj ptal jestli ho budu chtít. Pán byl moc příjemný

Zdena 03.07.2019

A ten herbalon koupím v lékárně?

Simona 30.06.2019

Zdravím chci se zeptat koupete své ratolesti jen ve vodě nebo máte i nějaké speciální přísady do vody (oleje,koupele). Dcera má trošku sušší pokožku, tak přemýšlím co by pro ni bylo vhodné :-O

Klára Simona 01.07.2019

Já to střídám, buď malou koupu jen v vodě a nebo přidávám herbalon s měsíčkem lékařským, má po něm vždycky jemnou a hladkou pokožku i já ho používám.

Ilona 27.06.2019

Kam pro nábytek do dětského pokoje?

Tereza Ilona 27.06.2019

My jsme nechali udělat dceři do pokoje vestavěné skříně. Má tam uložených hodně věcí a zcelilo to prostor.

Jaruška 01.06.2019

Ahoj... máte zkušenost s nějakým z testů v DNA center?

Maruška Jaruška 20.06.2019

Nechala sem dělat v tady tom centru ten test otcovství (Rozšířená analýza) https://www.dnacenter.shop/test-otcovstvi

Jaruška Maruška 27.06.2019

Aha a za jak dlouho jste věděla nějaké výsledky?

Maruška Jaruška 04.07.2019

Výsledky jsem měla do týdne, takže to bylo opravdu rychle

Jaruška Maruška 20.07.2019

No a jak to probíhalo??

Tamara 01.06.2019

Kam pro nábytek do dětksého pokoje prosím? Cenami i výběrem mě zaujalo sconto https://www.sconto.cz/detske-pokoje mají kvalitní nábytek? Jaké máte zkušenosti?

Poulová 31.05.2019

Ahoj, používáte tuto dětskou kosmetiku? https://www.bioaromakosmetika.cz/miminka-a-maminky/darkova-sada-pro-miminka

Mili Poulová 12.06.2019

Zdravím, objednávám si tady přírodní kosmetiku nejen dětem ale i sobě. Zkoušela sem spoustu rádoby přírodních produktů ale tohle je opravdu přírodní a fakt mi to sedlo, sem spokojená

Houdková Mili 15.06.2019

Já mám z bioaroma kosmetiky ten krém proti celulitidě a to je bezvadný. Mažu se sním už měsíc a poctivě a celulitida nikde:)

Vanesa Houdková 18.06.2019

Je ta kosmetika vážně přírodní?

Houdková Vanesa 22.06.2019

Dobrý den, ano tato kosmetika obsahuje 100% přírodních látek. Nejsou v ní žádné chemické látky

Marina Houdková 26.06.2019

Kosmetiku Bio aroma mám doma taky a jinou už pár měsíců nekupuji. Taky oceňuji že je opravdu přírodní

Veberová Marina 29.06.2019

Ahoj já už tak půl roku objednávám Bioaroma kosmetiku. Čtu i ten jejich magazín, najdu v něm vždycky spoustu užitečných rad

Marie Veberová 03.07.2019

Dobrý den, mají i něco přírodního na opalování? Ráda bych zkusila...

Jarka 30.05.2019

Synovi jsem koupila tento krásný batůžek s mimoněm https://www.nejkufry.cz/batuzek-minion-20358-0904/ a měl velkou radost, můžu doporučit všem co shání dobrý dáreček pro děti

Linda Jarka 01.06.2019

Děkuji za odporučení, taky sháním nějaké pěkné batůžky pro děti. Tady mají moc pěkné

Mariana 28.05.2019

Ahojky. Dáváte přednost soukromým nebo státním školkám? Mě se osvědčila tato soukromá v Brně https://www.dracek-skolka.cz/

Janča Mariana 14.06.2019

Ahoj, já sem taky za soukromé. Jak to tady v této školce funguje, a berou ještě děti na prázdniny nevíte?

Mariana Janča 16.06.2019

Mají to tam tak že dokud jsou volná místa tak vás vezmou. Berou od dvou let už děti tak to zkuste

Petra Mariana 19.06.2019

Se školkou Dráček mám také moc dobrou zkušenost. Už jsem využila i víkendové školy a prcek je tu vážně spokojenej

Jolana Mariana 24.06.2019

V Brně jsem dávala svoji Natálku do Dráčku od dvou a půl let. Vždycky tu byla moc spokojená a o školce mluví doteď i když tam už nechodí

Hanka Jolana 28.06.2019

Zdravím, od kdy do kdy je možnost nechat v tom Dráčku v Brně dítě? A jak se ta soukromá školka liší od státní školky?

Jolana Hanka 01.07.2019

Tak dle mých zkušeností rozhodně přístupem k dětem. Přijde mi to v této školce takové vřelejší všechno a je vidět že se dětem tady hodně věnují. V provozu je školka od 7 ráno až do 6 do večera

Věrka Jolana 15.07.2019

To je ta soukromá dráček opravdu otevřená takhle dlouho??? To jsem překvapená a moc by mi to vyhovovalo skrze moji práci, berou ještě děti od září nevíte?

Jolana Věrka 18.07.2019

Zkuste to, je to soukromá školka takže nabírají dokud jsou volná místa. Za mě je školka bezvadná takže bych to minimálně zkusila já sem moc spokojená

Věrka Jolana 23.07.2019

Děkuji, ve školce jsem byla a působilo to tam na mě moc dobře... přihlášku už mám doma

Monika Věrka 29.07.2019

Ahoj kolik tříd v Dráčku v Brně je? A kolik se platí to školné?

Romanka Věrka 04.08.2019

Dobrý den, jaké jsou podmínky pro přijetí sem do školky???

Věrka Monika 04.08.2019

Ahojky co jsem zjistila tak třídy jsou dvě, a částka se platí těch 30 korun na hodinu jak mají psané

Amy Věrka 14.08.2019

Dámy v této školce sem měla letos v červenci dceru a musím říct že spokojenější sem s žádnou jinou nikdy nebyla


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat