Diskuse na téma Knížky

Ahojte, ráda čtu, najde se tu mezi vámi také někdo takový? Jakou knížku zrovna čtete a na jakou se chystáte až výjde?*1*

Livka77 06.04.2023

Knížky mám moc ráda. Knížky si objednávám vždycky z druhé ruky, momentálně mám rozečtených pár kuchařek s recepty a jednu rozvojovou knihu. Nejraději mám duchařiny, romány a komediální.

nazdar 22.02.2022

Jako dítě jsem chodila do knihovny i 2x týdně. Pak byl útlum a nyní chodím opět pravidelně každý týden vyměňovat knížky. 5 kousků týdně je normál.....

Moje oblíbená je svědectví od Stephena Kinga. Jestli jste nečetli, tak doporučuji.

benca 28.12.2015

citanie je moje, slabikar stastia momentalne

Kajolla 05.04.2015

No jasne, ze cetla - kdo ne:-)? Tech 50 odstinu ostudy vypada dobre, trosku jsem hledala a nasla jsem k tomu na kralovstvizen.cz kratke shrnuti. Ale jsou tam i tipy na jine knizky, a spis jsem vybrala Kavarnu na plazi, to bude asi vetsi oddechovka:-) Kazdopadne dekuji!!

Kajolla 05.04.2015

Ahoj:-) shanim neco ctiveho, nenarocneho pro kamaradku - ma rada napriklad Honicku za Harrym Winstonem, cte Pawlowskou, vim, ze se ji hrozne libila knizka Jsem single a pomstim se. Nemate nekdo nejaky tip na podobnou kategorii? Idealne na nejakou knizni novinku, abych ji nedala neco, co uz ma nekolik let doma v knihovnicce:-p dekuji!!

Tichavka Kajolla 05.04.2015

Jestli kamarádka četla 50 odstínů a ráda se u knížek baví, tak bych doporučila 50 odstínů ostudy, je to parodie na to první...:-)))

Juny 26.03.2015

Tak pokud to chceš opravdu jenom na čtení tak je podle mě lepší pro oči ten kindle. Podporuje to hodně formátu. Já mam kindla 5 a jsem s nim spokojen. Tento je navíc dotykač takže se na tom bude i lip dělat s internetem.

Barbucha26 25.03.2015

Ahoj jsem student a mam velká kvanta knih a někdy je nosit všechny sebou je prostě tak na vozejk. Chci si koupit čtečku ale nevim jestli investovat do http://www.aaron.cz/produkty/amazon-kindle-6-touch-sponzorovana-verze-cerna a nebo do http://www.aaron.cz/produkty/pocketbook-614-basic-2-sedy jaky je v nic hrozdil?

Tery jsem na tom podobně, taky jsem viděl snad všechny existující dokumenty, ať už písemné nebo zfilmované, stejně tak film a jsem na to moc zvědavý. Velmi mě zajímá, jestli nám kniha poodhalí něco, co dokumenty jen naťukly, za pár dní bude doma :) už aby to bylo...

gabcapatis kamenskydalibor 09.04.2014

Tak co vy dva? čekám na vaše reakce na tu knihu, jestli si ji mám koupit taky nebo ne :P takže, jaké máte reference? měla vyjít v dubnu, tak přečteno? nebo aspoň naťuknuto? *3*

Také rád čtu, narozdíl od jiných lidí, kteří tráví večery u televize, tak já si zalezu do postele a čtu si..kniha, na kterou se chystám je o Kájínkovi, vyjde v dubnu, ale už ji mám objednanou v předprodeji, tady jsou o ní podrobnosti a i úryvek http://www.fragment.cz/kajinek/

gabcapatis kamenskydalibor 12.03.2014

Já tedy po večerech až tak moc nečtu, ale za to vždy po cestě do práce a pak také odpoledne u kávičky a samozřejmě na dovolené :) ale také záleží na knížce a na tom, jak moc mě zaujme :) Zajímavé, ani jsem netušila, že bude vycházet knížka o Kájínkovi, mám povědomí o té kauze, ale nepátrala jsem se nijak více, ale určitě dobrý tip pro ostatní, může to být hodně zajímavé :)

terezka.maxovicova kamenskydalibor 17.03.2014

Taky se na ni už třesu, mám dokumenty s touto tématikou ráda, viděla jsem snad všechny, které byli v televizi nebo k vidění na internetu, včetně filmu a i nějakých jiných publikací, ale na toto se moc těším a jsem velmi zvědavá :)

gabcapatis terezka.maxovicova 19.03.2014

No tak za chvilenku už vám výjde, tak pak napište, jak to vypadá a jestli stojí za to si to taky koupit :) Ty Tery a když jsi do toho tak zapálená, budeš psát Kájínkovi i nějaký dopis, jak to mají na těch stránkách uvedené, že je to možné? :P


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat