Diskuse na téma Knížka pro dospívající?

28. 03. 2014 | Puberta

Ahojda, nevíte prosím o nějaké knížce, která by se hodila jako dárek pro dospívající slečnu? Konkrétně je jí 13 a ráda čte hlavně takové to romantické fantasy jako Stmívání apod. :-) Díky

Simael 24.01.2015

Zdravím, náš puberťák se má rozhodnout kam dál na sš. Řešíte teď někdo podobný problém? Váháme mezi průmyslovkami, je jich tolik, že to snad ani není možné…

Danča Simael 25.01.2015

Syn loni řešil totéž, teď chodí na průmku. Je to spsdusni.cz, pokud se chcete podívat na víc info. Je tam moc spokojený :)

Noelka 19.04.2014

Za mně třeba Bratrstvo, Měsíční kroniky nebo se mi taky moc líbil Upíří internát :-D ale píšu pozdě, takže možná jsi už něco mezitím vybrala?? :-)

Irča 03.04.2014

Ahoj, zkus kouknou na trilogii Hunger games, Divergence a nebo třeba teď vyšla novinka Etiketa a špionáž :-)

Dorka 29.03.2014

Ahoj Karolínko, našim dětem se líbí třeba série Strážci minulosti nebo Hraničářův učeň :-) taky jsem teď koukala na toto http://www.egmont.cz/kategorie/fantasy/soumrak-kralovstvi/ že to vypadá zajímavě :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat