Diskuse na téma Štětec na makeup

25. 04. 2014 | Prosím o radu

Ahoj ahoj, chci se zeptat jakou máte oblíbenou značku nebo typ kosmetických štětců? Nebo aspoň z jakých materiálů je máte? Mám doma nějaký za pár korun z drogerie, ale začínají mu šíleně vypadávat ty štětiny a nějak mě škrábe se mi zdá… no, prostě chci nějaký nový, takže zjišťuji, co je tak osvědčené a dobré :-)

Bety-tyna 27.10.2023

Já všechny tyhle věci objednávám přes Notino, mají nejlepší výběr i ceny

ElaKrej 26.11.2018

štetců na makeup mám nejvíc od RT a jsou skvělý, pak mám pak pár od Zoevy a pak pár z ali a ty jsou dokonce lepší než ty od zoevy, ale jsou to bohužel absolutně nerozeznatelný faky od MUFE :D

Laugher 14.02.2017

www.notino.cz

Zuzana 21.10.2015

Poradíte mi prosím, kde mohu sehnat nějaké ty kvalitnější štětce - ne drogérkový, aby byly za ještě celkem přijatelnou cenu?

Zitka Zuzana 27.10.2015

Minulý týden jsem si kupovala nové štětce na www.parfums.cz Koupila jsem si jich několik a za ten týden si je nemůžu vynachválit. :)

Zuzana Zitka 28.10.2015

Jo koukala jsem a už mi nějaké padly do oka. :)

Zitka Zuzana 29.10.2015

Přemýšlím, že si tam ještě objednám nějakou cestovní sadu. :)

Checkyy 26.04.2014

No, já štětce nakupuju už delší dobu na jednom e-shopu, v drogeriích se mi žádné moc nezamlouvají právě taky :-) mám na makeup přímo z přírodní srsti horské kozy a ten je skvělý, úplně jemňoučký, štětiny nepadají, ani když ho umývám a na oční stíny mám tady tento http://www.pilniky-darky.cz/kosmeticke-stetce/1758-stetec-na-ocni-stiny-z-srsti-pony-davinci-4174-10.html ten je zase z pony srsti, taky moc dobrý :-) tak třeba pro inspiraci :-)

Manicka Checkyy 27.04.2014

Výborně, to by asi šlo :-) hlavně jestloi jsou kvalitní a nepadají jim ty štětiny, z toho už jsem opravdu u toho svého naštvaná... a na zvířecí srst bych snad alergická nýt taky neměla, takže na tom hned mrknu a asi i objednám, jak se znám :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29
30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat